>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C - typy i analizy

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
grupa C, Varazdin:
- POLSKA
- Niemcy
- Rosja
- Tunezja
- Macedonia
- Algieria
sobota, 17.01.2009:
Polska - Algieria 15.30
Niemcy - Rosja 17.30
Macedonia - Tunezja 19.30
niedziela, 18.01.2009:
Algieria - Macedonia 15.30
Tunezja - Niemcy 17.30
Rosja - Polska 19.30
poniedziałek, 19.01.2009:
Polska - Macedonia 15.30
Niemcy - Algieria 17.30
Rosja - Tunezja 19.30
środa, 21.01.2009:
Algieria - Rosja 15.30
Macedonia - Niemcy 17.30
Polska - Tunezja 19.30
czwartek, 22.01.2009:
Macedonia - Rosja 15.30
Niemcy - Polska 17.30
Tunezja - Algieria 19.30
Zapraszam wszystkich do typowania i analizowania spotkań grupy C
 
domel 49

domel

Forum VIP
Polska - Algieria
no i nadszedł czas na pierwszy mecz naszych szczypiornistów na Mistrzostwach ???? można by powiedzieć ze mecz z Algieria nasi powinni potraktować jako rozgrzewkę przed meczami z Rosja i Niemcami bo to właśnie te drużyny będą raczej najgroźniejszymi rywalami w grupie biało - czerwonych. Oczywiście nie możemy lekceważyć Tunezji czy Macedonii ale bądźmy szczerzy meczy z Tunezja i Macedonia poprostu nie wypada nam przegrać. Liczę na dobra gre Polaków od pierwszego spotkania az do ostatniego w wielkim finale ???? skład mamy najmocniejszy na chwile obecna nie ma Tkaczyka - duże osłabienie ale mam nadzieje ze Jaszka i Wlekklak pokażą na co ich stać i godnie zastąpią byłego kapitana reprezentacji.
co do typow na to spatkanie, jedynym jaki ma jakikolwiek sens to Polska -10,5
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Macedonia - Tunezja
Macedonia - Tunezja
Typ: 2 1,8 (24:25) ✅ ????

Expekt

Wczoraj rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce ręcznej w Chorwacji. Na dzisiaj jedyny mecz warty postawienia wydaje mi się właśnie ten podany przeze mnie wyżej. Tunezja to drużyna ograna na imprezach rangi mistrzowskiej, jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa świata. Jednym z powodów jest napewno niski poziom tej dyscypliny w Afryce. W 2005 roku gdy mistrzostwa globu odbywały się na ich terenie sensacyjnie zdobyli bardzo wysokie 4 miejsce. Macedonia sprawiła prawdziwą sensację eliminując w kwalifikacjach Islandię, późniejszych vicemistrzów olimpijskich. Myślę jednak że w tym meczu górę weźmie większe doświadczenie i ogranie Tunezyjczyków i to oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Kurs na nich jest napewno wart ryzyka.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Niemcy-Rosja
Typ : Powyżej 55goli
Kurs : 1,85
bet365⛔26:26​


II dzień i już od razu pojedynek na szcycie. Obrońcy mistrzowskiego tytułu sprzed dwóch lat czyli Niemcy , a naprzeciw nich Rosja. Mecz można powiedziec z podtekstem zważywszy na wydarzenia historyczne, jednak na parkiecie nikt nie będzie o tym pamiętał. Walka zapewne będzie toczyła się w najlepsze. Ekipa Niemiec przed turniejem dowiedziała się że będzie musiala sobie radzic bez Michaela Krausa. Środkowy rozgrywający Lemgo doznał kontuzji łydki i dzisiaj go na parkiecie nie zobaczymy. W porównaniu z MŚ w 2007r zabraknie także takich zawodników jak Kehrmann, Fritz, Zeitz. Napewno gra Niemiec będzie spoczywała na Pascalu Hensie, który gra w Hamburgu. Niemcy wiadomo mają najlepsza lige na świecie. Skład mocny i wyrównany. Świetny trener. W Pekinie zajęłi rozczarowujące wszystkich 9msc. Zatem do Chorwacji przylecieli by zmazac plame z tego turnieju a pierwszy mecz będzie bardzo ważny bo chyba nikt nie wyobraża sobie że oba zespoły nie awansują dalej dlatego też zwycięzca tego meczu przeniesie punkty do drugiej fazy grupowej a warto zaznaczyc że w drugiej fazie awansują zaledwie 2 zespoły, a nie jak dotychczas 4 bo IHF zrezygnowało z rozgrywania 1/4 i od razu będizemy świadkami pojedynków półfinałowych. Rosjanie nie są znani aż tak w Europie bo wszyscy występują w rodzimej lidze a pokazują się tylko w meczach Ligi Mistrzów. Od lat są w czołówkach wielkich imprez. W Pekinie 6msc. Tak samo w Niemczech na ostatnich MŚ. Ostatni raz na podium w wielkiej imprezie Rosjanie stali w 2004r w Atenach kiedy zdobyli brązowy medal IO. W skladzie Sbornej brakuje Eduarda Kokszarowa który na ostatnich imprezach był najlepszym strzelcem zespołu. Zatem liderami Rosji będa zapewne przede wszystkim Aleksiej Rastworcew, Konstantin Igropulo i Michaił Czipulin.
Historia pojedynków wzajemnych przemawia za Niemcami którzy wygrali 5 z ostatnich 6 meczy. W każdym z meczów padało dużo bramek. Według mnie można się i tego spodziewac dzisaij. Granica 55goli powinna zostac przekroczona. Na te 6 wspomnianych pojedynków padała następująca ilośc goli : 59, 58, 73, 63, 57, 59. Owszem składy są odmładzane ale style gry powinny pozostac te same zatem licze że w pierwszym meczu obrońców tytułu padnie sporo bramek;)


Atomowy strzał ponad rękami obrońców to główna zaleta Pascala Hensa ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja bym się pokusił o postawienie +10,5 na Algierię.
Wiadomo, że Polska przewyższa Algierczyków pod każdym względem, ale pierwsze meczy bywają dziwne.
Żaden z faworytów nie chce się specjalnie forsować na początku turnieju - w przeciwieństwie do słabszych drużyn, dla których każdy mecz jest jak finał.
W dodatku rytm turniejowy nie został jeszcze włączony.
Także moim zdaniem taki handi wygląda całkiem ciekawie (już pomijając handi +20,5 na Kuwejt w meczu z Hiszpanami ???? )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Niemcy-Tunezja
Typ : Niemcy -4gole
Kurs : 1,70
bet365⛔26:24​


Po wczorajszym remisie Niemców z Rosjanami, trzeba przyznac dośc pechowym z punktu widzenia Niemców bo w końcówce mieli przewage 2-3 bramek i nie dowieźli zwycięstwa do końca dzisiaj przed nimi mecz z teoretycznie słabszym rywalem i nie mogą sobie pozwolic juz na strate pkt bo taką napewno jest remis ze Sborną 26:26. Tunezyjczycy turniej zainaugurowali meczem z Macedonią który wygrali 25:24. O grze Niemców i absencjach pisałem szerzej wczoraj( patrz wyżej) dlatego nie będe się już powtarzał o zmianach kadrowych itp. Tunezyjczycy w 2005r na własnych parkietach byli 4 zespołem na świecie. Tamtego sukcesu długo długo raczej nie będą w stanie poprawic czy chociaż wyrównac;) Ich gwiazdą jest bez wątpienia Wissem Hmem ( król strzelców MŚ 2005r.) który na codzień grywa we Francuskim Montpellier. Na niego licza głównie fani w Afryce. Ale nie zagral on we wczorajszym meczu z Macedonią. Hmm może był oszczędzany na dzisiejszy mecz? Ale przed turniejem dochodziły głosy że gracz jest kontuzjowany i media spekulowały co róż czy zdązy się wykurowac. bez niego Tunezja traci wiele na wartości. Dzisiaj uwazam że Niemcy poradzą sobie z Tunezją bez dwóch zdań. Co prawda w sparingach Tunezyjczycy radzili sobie poprawnie. Pokonali nawet 35:31 Islandczyków, 36:29 Czechów to jednak uważam że mecze sparingowe nie oddają tego co turniej i dzisiaj zmobilizowani Niemcy rozjadą się jak walec po Tunezyjczykach ;)


2 bramki Muellera przeciw Rosji. Czy dzisiaj okaże się bardziej skuteczny ?​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶POLSKA-Rosja
Typ : Poniżej 58,5gola
Kurs : 1,45
bet365✅24:22​


Wczoraj Bogdan Wenta dał pograc wszystkim zawodnikom. Algieria to nie był rywal ktróry mógl nam zagrozic chociaż poczatek trzeba przyznac mieli oni udani, nawet próbowali wrzutki na prawym skrzydle ale wtedy dobrze interweniował Sławek Szmal, który znowu okazał się bardzo mocnym punktem naszego zespołu. Dobrze spisywał się Michał Jurecki i jego brat Bartosz. Bielecki można powiedziec rozgrzewał się przed dzisiejszym meczem wchodząc na krótkie zmiany. Reosjanie w tym czasie walczyli na noże z Niemcami, zafundowali sobie szaloną końcówke i morderczą pogoń za rywalem ostatecznie się opłaciło i zdobyli jakże cenny dla nich punkt bo ostatnio na wielkich imprezach Rosjanie zawodzą i ostatni medal przywieźli w 2004r z Ateńskich IO;) Potem zawsze plasowali się w czołówce ale brakowało tego czegoś. Ciekawe czy tym razem będzie podobnie. Polacy bilans meczów z Rosją, a także dawną ZSRR mają słaby. Grali ze sobą 77 razy. Polakom udało się wygrac 23 mecze, 1 padł remis i przegraliśmy z dzisiejszym rywalem aż 53 razy! napewno naszym piłkarzom nie brakuje umiejętności. Czasem popełniamy proste błędy w obronie które musi niwelowac Szmal , jednak nie zawsze się to udaje. Wczoraj nie grał Siódmiak nasz podstawowy obrońca, jednak dzisiaj pewnie będzie do dyspozycji Wenty. Cięzko jest o jakikolwiek typ w tym meczu. Ale wydaje mi się że Szmala dzisiaj będzie ciezko pokonac jak zresztą zawsze to bywa stąd typuje w tym meczu wynik underowy. Mecz będzie można obejrzec na antenie TVP2 tuż po godzinie 19 ????


Ile już razy podczas ostatnich wielkich imprez Sławek Szmal ratował nas w beznadziejnych sytuacjach ;)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Spotkanie: Tunezja - Niemcy
Typ: Niemcy -3,5 ⛔⛔
Kurs: 1,7
Bukmacher: Expekt
Analiza: Trzeci dzień zmagań w Mistrzostwach Świata piłkarzy ręcznych. Bardzo ciekawe spotkanie, broniący tytułu Niemcy zmierzą się z Tunezją. Wczorajsze spotkanie Niemiec z Rosją niespodziewanie zakończyło się remisem, ogromnie podrażniło to ambicje mistrzów. W samej końcówce prowadzili nawet 5 bramkami, aby zremisować ostatecznie 26-26. Niemcy całe spotkanie zagrali bardzo dobrze, składne akcje dawały im kolejne bramki, w końcówce zabrakło kropki nad i. Świetnie w bramce spisywał się Bitter, a w ataku królował Hens, który zdobył łącznie 9 bramek. Tunezja wykonała swoje zadanie wczoraj w 100%... pokonując Macedonię 25-24. Nie jest to zespół z najwyższej półki. Dzisiaj faworytem mogą być tylko Niemcy, nie mogą pozwolić sobie na stratę kolejnych punktów, więc pewnie wypunktują Tunezyjczyków, aby nie powtórzyła się sytuacja z wczoraj. Ostatnie 3 pojedynki pomiędzy tymi zespołami kończyły się pewnymi wygranymi naszych zachodnich sąsiadów (28:21, 35:28, 30:21) Dzisiaj będzie podobnie i Niemcy odniosą zwycięstwo. Handicap moim zdaniem jest zbyt niski jak na różnicę klas obu drużyn.

edit
Postawa całego zespołu, a w szczególności bramkarzy poniżej oczekiwań. Oj nie zajdą oni daleko w turnieju.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ogladałem dzis oba spotkania w naszej grupie, z tym że Macedonie tylko 2 polowę. Co do meczu Niemców. Spotkanie rozpoczeło się od prowadzenia Tunezyjczyków 6-1, w miedzyczasie Niemcy nie rzucili 2 karnych, a świetnie bronił tunezyjski bramkarz. Pierwsza polowa zakonczyla sie remisem 12-12. 2 połowa to walka bramka za bramke do stanu 21-21, na 10 min. przed końcem spotkania Niemcom udało się odskoczyć na 2 bramki i tego prowadzenia nie oddali juz do konca spotkania. Był to słaby mecz w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów, nie wróże im zbyt wielu sukcesów w turnieju. Juz dzis mogli się z nim pozegnac, gdyby nie proste błędy Tunezyjczyków w ostatnich 10 minutach.

A teraz czas na naszych !!!!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Rosja-Tunezja
Typ : Rosja -2,5 gola
Kurs : 1,68
bet365✅36:31​


Wczoraj Rosjanie grali bardzo trudny mecz z Polakami przegrany 22:24. Głowna w tym zasługa Sławka Szmala który bronił fenomenalnie i pomyślec że gdybyśmy go nie mieli w bramce jak by sie to skończyło bo Rosjanie raz po raz szturmowali jego bramke łatwo radząc sobie z naszą obroną. Szczególnie ruchliwy był lewy skrzydłowy Dibirov który 6 razy pokonał naszego bramkarza. Schodził często na koło gubiąc kompletnie krycie i sprawial wiele zagrożenia. Dobrze spisywal się także Igropulo strzelając z dystansu. Co by nie mówic ale także bramkarz Kostygow dał dobrą zmiane i przeżywal swoje chwile radości. Sądze że gdyby nie dzień konia &quot;Kasy&quot; to rosjanin dostał by MVP tego meczu bo także bronił doskonale jednak to Polacy wygrali;) Ogólnie Rosjanie grali dobrze.
Tunezja była bliska sprawienia neispodzianki w meczu z Niemcami grając jak równy z równym z aktualnymi wciąż mistrzami świata. Jednak z taką grą Niemcy nie obronią tego tytułu. Tunezja przegrała nieznacznie 24:26 i dużo krwi napsuła naszym zachodnim sąsiadom. W ich zespole nie gra jednak gwiazda Wissem Hmem. Rosjanie po dwóch meczach mają na koncie 1pkt a ich aspiracje sięgają zdecydowanie wyżej. Chcą z tego turnieju wyjechac z medalami wkońcu bo ostatnio im się nie wiedzie na czempionatach. Wejście w meczu z Polakami mieli znakomite i prowadzili wysoko 5-1, dzisaij spodziewam się podobnego szturmu od samego początku i zdecydowanego zwycięstwa Sbornej ;) Nóż na gardle spowoduje że Rosjanie będą siedziec dosłownie i w przenośni na rywalach. Wpadka w tym meczu tj porazka może oznaczac koniec przygody z Chorwackim mundialem. Poczatek meczu o godzinie 19.30.


Czy dzisiaj Kostygow dalej będzie bronil tak dobrze ?​



Zapraszam do pisania analiz na nadchodzace mecze ???? Co sądzicie o dzisiejszym starciu Polaków z Macedonią ?​
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no cóż zasłużone zwycięstwo Macedończyków.

Nie chce otwarcie krytykować naszej drużyny bo sam lepiej nie gram w ręczną ale kilku rzeczy nie rozumiem:

1. Dlaczego nasi zawodnicy grają bez większego zaangażowania? No bo owszem Macedonia była w świetnej dyspozycji ale naszym przez 45minut jakby się nie chciało. Dopiero na koniec zaczęli gonić.
2. Czemu nasi atakujący nie stosują żadnych sztuczek ani kombinacyjnej gry? Raz na kilka akcji zdarza się żeby nasi przeprowadzili naprawdę ładną akcję lub zastosowali kiwkę.
3. Dlaczego Wenta nie pracuje z zespołem nad skutecznością? Jeden dziennikarz zapytał go o to to odpowiedział że skuteczność jest w jaknajlepszym porzadku. No ja bym nie powiedział...
4. Dlaczego nasi zawodnicy nie rzucają z daleka? Wiadomo że jak się nie trafi to idzie kontra ale z drugiej strony kto nie próbuje ten i nie ma. Przecież Bielecki swoim rzutem mogłby zabić bramkarza a on raz na 10min decyduje się na rzut. Lijewski coś rzucał na początku z dala i trafił bodajże 2 razy a potem przestał.

To są moje spostrzeżenia. Wady te było widać już przed mistrzostwami. Zaczynam obawiać się o następne mecze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
4. Dlaczego nasi zawodnicy nie rzucają z daleka? Wiadomo że jak się nie trafi to idzie kontra ale z drugiej strony kto nie próbuje ten i nie ma. Przecież Bielecki swoim rzutem mogłby zabić bramkarza a on raz na 10min decyduje się na rzut. Lijewski coś rzucał na początku z dala i trafił bodajże 2 razy a potem przestał.
.
Z tym się nie zgodze wcale. Nasza gra w głównej mierze dzisiaj się opierała na rzutach z dystansu. Bielecki strzelał jak miał tylko do tego okazje. To samo Lijewski. Ale brakowało szybszej wymiany piłki. Ewidentnie brakuje nam w zespole kogoś takiego jak Grzesiek Tkaczyk który swoim doświadczeniem i stylem gry zawsze ciągnął zespoł. Jaszka narazie nic nie pokazuje na tym turnieju, łatwo gubi piłke w ataku, a Wleklak jeszcze troche mu do Tkaczyka brakuje ale gra poprawnie. Szmal nie może nam wygrywac meczów za każdym razem, o ile wczoraj mial super forme to dzisiaj wyglądało to juz gorzej. Za to fenomenalnie był dysponowany Kiril Lazarov ! Tyle bramek co on zdobył dzisiaj to fenomen na tym poziomie. Nasza obrona wyraźnie sobie nie radzila z nim... Swoją drogą należało się do zwycięstwo Macedończykom dzisiaj niestety musimy tak stwierdzic. A już te dwie piękne akcje z wrzutkami palce lizac;)
Cóż jutro przed nami dzień przerwy i POlacy będa mieli chwile wytchnienia i zobaczymy jak się przygotują do meczu z Tunezją i potem z Niemcami. Oby win z Rosją nas nie uśpiło ...
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Algieria – Rosja (-11.5) 28:29
Typ: 2
Kurs: 1.75 ⛔ :kwasny4565:

Bwin

Analiza:
Przed chwilą zobaczyłem wydaje mi się pewny handicap na Rosję. Bwin nie wiem dlaczego wystawił tak niski handicap. Za Rosjanami przemawia m.in. to że zajmują po 3 kolejkach dopiero 4 nie premiowane awansem miejsce, Algieria to zdecydowanie najsłabszy zespół grupy C. Zespół z Afryki w dotychczasowych meczach przegrywał kolejno 17, 13 i 12 bramkami. Sądzę że Rosjanie wyjdą bardzo zmotywowani na to spotkanie i będą chcieli jak najwyżej pokonać Algierczyków.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Macedonia - Niemcy
Typ : Macedonia
Kurs : 5,00
Buk.: BAH
Analiza : Na jutrzejsze spotkanie wybrałem mecz w ramkach MŚ w Piłce Ręcznej rozgrywanych w Chorwacji . Moim zdaniem może tutaj paść zwycięstwo Macedoni . Macedonia w pierwszym spotkaniu przegrała minimalnie 24-25 z Tunezją , następnie pokonali 19-32 najsłabszy w grupie zespół czyli Algerie . No i pokonali 29-30 Polske . Jak oglądałem ten mecz to nie wiezyłem własnym oczom , że tak dobrze może grać zespół Macedoński . Wszystko mili pukładane kapitalnie rozegrane ataki , w obronie tez grali bardzo dobrze . Jak dla mnie jest to bardzo dobry zespół i oni teraz podbudawani zwycięstwem z Polakami mogą być na fali i pokonać kolejnych rywali jakimi są Niemcy . NIemcy w pierwszym spotkaniu rzemisowali 26-26 z Rosją, następnie pokonali 24-26 Tunezje , oraz pokonali 32-20 Algerie . NIemcy jak widać nie wygrywają jakoś nadzwyczajnie , to nie jest ten sam zespół co przed pary laty . Myśle , że jutro Macedonie może sprawić kolejną miła niespodzinake i pokonać zespół NIemiecki . Jak dla mnie bukmacheryz troche dali ya wzsoki kurs na Macedonie , poniewaz wydaje mi sie , ze w chwili obecnej Polacy sa lepszym zespolem od Niemiec , i mimo prazki Polakow buki nadal daja taki wysoki kurs na Macedonie . W spotkaniu z Tunezja Niemiecy kibice lapali sie za glowy z niedowierzania ze ich zawodnicy graja tak slabo , a cikawe co teraz beda robic jak Niemieccy obroncy nie beda w statnie zatrzymac jakze dobrze atakujacych Macedonczykow , a wszcegolnosci jednego .
 
S 0

szymonh

Użytkownik
Spotkanie : Macedonia - Niemcy
Typ : Macedonia
Kurs : 5,00
Buk.: BAH
Analiza : Na jutrzejsze spotkanie wybrałem mecz w ramkach MŚ w Piłce Ręcznej rozgrywanych w Chorwacji . Moim zdaniem może tutaj paść zwycięstwo Macedoni . Macedonia w pierwszym spotkaniu przegrała minimalnie 24-25 z Tunezją , następnie pokonali 19-32 najsłabszy w grupie zespół czyli Algerie . No i pokonali 29-30 Polske . Jak oglądałem ten mecz to nie wiezyłem własnym oczom , że tak dobrze może grać zespół Macedoński . Wszystko mili pukładane kapitalnie rozegrane ataki , w obronie tez grali bardzo dobrze . Jak dla mnie jest to bardzo dobry zespół i oni teraz podbudawani zwycięstwem z Polakami mogą być na fali i pokonać kolejnych rywali jakimi są Niemcy . NIemcy w pierwszym spotkaniu rzemisowali 26-26 z Rosją, następnie pokonali 24-26 Tunezje , oraz pokonali 32-20 Algerie . NIemcy jak widać nie wygrywają jakoś nadzwyczajnie , to nie jest ten sam zespół co przed pary laty . Myśle , że jutro Macedonie może sprawić kolejną miła niespodzinake i pokonać zespół NIemiecki . Jak dla mnie bukmacheryz troche dali ya wzsoki kurs na Macedonie , poniewaz wydaje mi sie , ze w chwili obecnej Polacy sa lepszym zespolem od Niemiec , i mimo prazki Polakow buki nadal daja taki wysoki kurs na Macedonie . W spotkaniu z Tunezja Niemiecy kibice lapali sie za glowy z niedowierzania ze ich zawodnicy graja tak slabo , a cikawe co teraz beda robic jak Niemieccy obroncy nie beda w statnie zatrzymac jakze dobrze atakujacych Macedonczykow , a wszcegolnosci jednego .
Całkowicie popieram Twoją analize, widziałem jeden mecz Macedoni (własnie ten z Polską) i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, widać było że z minuty na minute coraz odważniej grali, po takim meczu wiara w swoje umiejętności wzrasta i myśle że poradzą sobie z Niemcami. A co najważniejsze gdyby wygrali a Polsce się znowu podwineła noga (czego im nie życze) to macedończycy by wyprzedzili niemców i wskoczyli na pierwsze miejsce dzieki lepszemu bilansowi bramek i pojedynkowi bezpośredniemu.
Warto zaryzykować dla kursu 5.0 chociasz do jutro może troche spaść.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Moim zdaniem Macedonia wygrała z Polską tylko i wyłącznie dzięki fatalnej postawie naszych zawodników i świetnej postawie ich bramkarza. Ale nic dwa razy się nie zdarza co pokazał chociażby ten właśnie mecz. Sławek Szmal w meczu z Rosją zagrał fenomenalnie jednak z Macedonią już tak dobrze nie było. Sądzę że mimo wszystko Niemcy minimalnie pokonają Macedonię po wyrównanym meczu. Wydaje mi się jednak, że typ na handicap +3.5 na Macedonię jest typem bardziej pewnym. No ale wszystko okaże się jutro ;)
 
P 0

phobeus

Użytkownik
gra macedonii jest uzalezniona tylko i wylacznie od lazarova. jesli bedzie mial slaby dzien,albo niemcy w jakis sposob wylacza go z gry, to macedonia za duzo nie ugra.
 
H 0

hey

Użytkownik
Spotkanie: Macedonia - Niemcy
Typ: 54.5+
Kurs: 1.95
Bukmacher: betgun
Analiza: Już o 17:30 kolejne zmagania szczypiornistów w ramach Mistrzostw Świata pomiędzy Macedonią a Niemcami. A więc Macedonia na początku tego turnieju moim zdaniem była zespołem prezentującym poziom bliski tego z Algierii i typowałem ich pierwszy mecz na przegraną 2 pkt z Tunezją. Przegrana przegraną ale tylko 1pkt, choć to Macedończycy przez większy czas gry dyktowali warunki spotkania prowadząc z Tunezja. Wynik 24:25 między zespołami całkiem równymi można uznać za sprawiedliwy. W drugim spotkaniu Macedonia pokazała swoja wyższość wygrywając 32:19 z Algierią po dobrej przede wszystkim grze w obronie. Następny przeciwnikiem Macedonii była Polska, gdzie zaniosło się na małą niespodziankę, gdyż Macedończycy wygrali 30:29 po świetnej grze Lazarova, który był maszynka do zdobywania goli. Nawet Szmal nie miał nic do powiedzenia ale niech na usprawiedliwienie ma ciężki mecz z Rosją.
Niemcy pisani na faworyta grupy w pierwszy meczu zaledwie zremisowali z ambitna Rosją 26:26. Drugi mecz z Tunezją nie był taka łatwą potyczką jak się chyba zdawało ale wygrana 26:24 dała cenne punkty. Trzeci przeciwnik jakim była Algieria to już całkiem łatwo Niemcy się rozprawili 32:20.
Chciałbym przede wszystkim zaznaczyć, gdy Macedonia spotykała się z lepszymi zespołami: Tunezja, Polska; a gdy Niemcy: z Rosją i Tunezją to padały łatwe overy. Jednak gdy dzisiejsi rywale grali z Algieria to już tak dużo punktów nie było, ponieważ wiadomo, że Algierscy szczypiorniści odstają trochę poziomem.
Linia na -/+ 54.5 bramek jest całkiem przyzwoita i granie na powyżej 54 bramek w tym spotkaniu po kursie 1.95 to całkiem fajny typek, naprawdę godny polecenia. Faworytem może i są Niemcy, ale rzuty Lazarova powinny nadrobić stracone punkty. Over 54.5 !
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Polska lub remis
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ostatnim meczu I rundy grupowej MŚ w Piłce Ręcznej w Chorwacji, naprzeciw siebie staną drużyny, które dwa lata temu spotkały się w finale tej imprezy: mistrzowie świata, Niemcy, zmierzą się z wicemistrzami, Polakami. Już kilka dni temu, z góry zarezerwowałem sobie miejsce w typach dnia właśnie na ten mecz, na typ, że Polska nie przegra tego spotkania. Teraz tylko trzeba było go poszukać. Niestety, bet365 kompletnie oszalał, wystawiając za samo zwycięstwo Polski wyższy kurs, niż za typ: Polska -2,0. Jednak oczywiście to tylko mała dygresja ze strony autora, bo nie o tym będzie tutaj mowa. Zacznę może od omówienia gry Niemców. Na pewno na tym turnieju drużyna ta nie błyszczy i chyba nie zaskoczę nikogo mówiąc, iż nie daję naszym zachodnim sąsiadom zbyt dużych szans na powtórzenie sukcesu sprzed dwóch lat. Grają oni na tej imprezie bardzo, ale to bardzo przeciętnie. Zaczęło się od remisu z Rosją, gdy mecz był już przez Niemców ustawiony do przerwy, wystarczyło tylko przypieczętować potem wygraną. Druga połowa była w wykonaniu Niemców katastrofalna, co chwila ich strzały bronił rosyjski golkiper. Potem przyszedł trudny mecz z Tunezją, jednak nie powinien być na tyle trudny, by w męczarniach mistrzowie świata ograli Afrykanów zaledwie 26-24. Mimo, iż w kolejnym spotkaniu z Algierią Niemcy wygrali i to &quot;aż&quot; 32-20, ciężko uznać ten wynik za udany. Powiem więcej, z tak słabą drużyną jak Algieria ciężko tak klasowej drużynie, jak Niemcy, wygrać niżej (chociaż Rosja wczoraj pokazała, że można i to spokojnie). Wczoraj Niemcy z Macedonią, która przecież ograła Polaków, osiągnęli świetny wynik - 33-23. Wszystko jest jednak wytłumaczalne - do przerwy Macedończycy prowadzili jednym golem, a gdy wyrzucony z boiska został Kiril Lazarov (który nam też rzucił kilkanaście goli), Bałkańczycy byli tak nieskuteczni i niesforni w ataku, że rzucili zaledwie dziewięć bramek. Polska, co tu kryć, także nie gra jakiegoś wielkiego turnieju, jednakże wygląda to dosyć przyzwoicie. Prócz fatalnej wpadki z Macedonią, przede wszystkim ograliśmy Rosjanów, nie daliśmy większych szans Tunezji. O Algierii głupio wspominać, bo ciężko chwalić się ograniem takiego rywala. Teraz wszystko wskazuje na to, że do drużyny wróci Krzysiek Lijewski, który przecież w sprawdzianach przed mistrzostwami był zdecydowanym liderem naszej ekipy. Jeśli tak jak wczoraj zagrają Mariusz Jurasik, Bartosz Jurecki, czy genialny z Tunezją Tomek Tłuczyński, to z pewnością zdobędziemy w tym meczu sporo bramek. Moim zdaniem zwycięstwo będzie zależało od tego samego czynnika, który dał nam wiktorię nad Rosją. Chodzi oczywiście o Sławka Szmala w bramce. Ciężko przewidzieć, czy zagra on tak dobrze, jak z Rosjanami, czy tak słabo, jak z Macedonią. Ja jednak gorąco liczę na ten pierwszy scenariusz, a wtedy z pewnością będziemy mogli cieszyć się z dwóch punktów.. Jeszcze jakby Rosja ograła Macedonię, i porażka z nimi byłaby bez konsekwencji... Troszkę za bardzo się chyba rozmarzyłem, ale będę ściskać kciuki. I tak podstawą powinno być zwycięstwo (remis) z Niemcami, a potem się zobaczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom