>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Terminarz:
12 IX:
Sporting - Inter
Bayern - Spartak
27 IX:
Spartak - Sporting
Inter - Bayern
18 X:
Inter - Spartak
Sporting - Bayern
31 X:
Spartak - Inter
Bayern - Sporting
22 XI:
Inter - Sporting
Spartak - Bayern
5 XII:
Sporting - Spartak
Bayern - Inter
 
D 0

don_corleone

Użytkownik
No to spróbujmy tym razem wytypować mecze Grupy B, która wydaje się być bardzo interesująca.

Sporting - Inter typ: 2x

Inter w obecnym sezonie wzmocnił się kilkoma naprawdę dobrymi zawodnikami. Wymieńmy tu tylko Vierie bądź Ibrahimovica. Dodatkowo wygrali mecz o Superpuchar Włoch z Romą. W pierwszej połowie przegrywali 3:1 a udało im się wygrać 3:4, świadczy to o mocnej psychice zespołu z Mediolanu i o tym, że zawodnicy znają swoją wartość i wierzą w wielki sukces tego sezonu. Wiadomo, że nie można lekceważyć drużyny z Lizbony, która w ostatniej kolejce pokonała u siebie drużynę Boavisty, także przegrywając 0:1. Według mnie mecz będzie interesujący. Przewiduje remis, bądź jednobramkowe zwycięstwo mediolańczyków.

Bayern - Spartak typ : 1

Drużyna z Bawari w okresie letnim pozyskała znakomitego niemca ( plskiego pochodzenia ) Łukasza Podolskiego. Poldi dla Koeln strzelał jak na zawołanie. W meczach sparingowych także dobrze sie zapowiadał. Dodajmy do tego przejście Marka van Bommela, ktore jest bardzo mocnym wzmocnieniem monachijczyków. Mimo nieoczekiwanego remisu w ostatniej kolejce Bundesligi z Nuernberg, myśle że nie trzeba martwić sie o dyspozycje bawarczyków.
Spartak, nawet z bardzo dobrze dysponowanym Wojtkiem Kowalewskim ma raczej nikłe szanse na zdobycie jakich kolwiek punktów na Alianz Arena.

Pozdro
Don Corleone
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Grupa ogólnie wyrównana ale napewno z grupy wyjdzie Inter następna wejsciówka do 1/8 jest wolna i wszytkie 3 temy majom szanse. Napewno wszystkie temy będom miały problem z wygranie meczu w Moskwie bo to naprawde trudny teren i Spartak napewno wywalczy pare punktów u siebie
 
E 0

evileqq

Użytkownik
mogą i teamy

Wydawac by sie moglo ze w tej grupie wszystko jasne - Inter i Bayern przechodza dalej.
Ale Sporing to rowniez uznana firma, juz w ostatnim meczu ligowym z Boavista pokala jak sie walczy i wygrywa. Ze Spartakiem rowniez moga byc problemy, po cichutku licze na dobra forme Kowalewskiego.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Grupa na pozór wyrównana ale dwa pierwsze miejsca zarezerwowane dla pary Inter - Bayern a o miejsce Puchar UEFA powalczą Sporting i Spartak. Choć portugalsko-rosyjski duet powinien napsuć sporo krwi faworytom to raczej awansu nie wywalczy.

Przewidywana tabela:
1. Inter Mediolan
2. Bayern Monachium
3. Sporting Lisbona
4. Spartak Moskwa
 
peja 1

peja

Użytkownik
Pierwsze miejsce wydaje mi się bezproblemowo dla Interu, moim czarnym koniem w tej grupie jest Spartak Moskwa w bramce z Kowalewskim, Bayern bez Ballacka to już nie jest ta sama drużyna... Sporting nie zdziała nic w tej grupie.

1 . Inter
2. Spartak
3. Bayern
4. Sporting
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
1. Inter
2. Bayern
3. Spartak
4. Sporting

Inter to raczej pewniak do wyjścia z grupy. O drugie premiowane miejsce powalczą Bayern ze Spartakiem. Podolski jest super wzmocnieniem dla Bawarczyków i to on przesądzi o awansie. Niespodzianką mogą być &quot;Rosjanie&quot;. Wojtek mam nadzieję podtrzyma dobrą dyspozycję i może nawet przejdą Bayern. Tutaj decydujące mogą być potyczki ze Sportingiem. Myślę że Portugalczycy nie będą w stanie nawiązać walki z dwoma renomowanymi firmami. Atutem Spartaka może być również pogoda gdyż liga mistrzów jest ustawiona pod kluby zachodnie które nie są przyzwyczajone do gry w niskich temperaturach.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
1. Inter Mediolan
2. Bayern Monachium
3.Spartak Moskwa
4. Sporting Lisbona

Tak będzie wyglądać tabela według mnie.Raczej Spartak nie będzie za dużą przeszkodą dla Bayernu i Interu chodziasz to ruski to nic nie wiadomo;) Sporting to raczej może zapomnieć o awansie nawet do UEFA
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
No cuż tu pisac...Inter u siebie zdobedzie napewno komplent pkt...no moze nie napewno ale na 90%. Najtrudniej bedzie w MOskwie o pkt...Na wschodzie czy to w Rosji czy Na Ukrainie gra sie bardzo ciezko ...
1. Inter Mediolan
2. Bayern Monachium
3.Spartak Moskwa
4. Sporting Lisbona
Tak najprawdopodobniej bedzie przedstawiała sie sytuacja tej grupie
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Uuuu tu chyba jedna z najciezszych grup . No coz ... Bayern w lidze niemieckiej gra swoje ale to nie to samo co kiedys , teraz wydaje mi sie jak by z ociaganiem wygrywaja swoje mecze po 2-0 , 1-0 ale wciaz sa silna druzyna , odszedl ballack co jest na pewno duzym oslabieniem ... choc doszedl bommel choc jak wiemy to nie to samo .. Inter druzyna silna ale nigdy daleko nie zachodzi , tutaj nie rozwijam dlaczego bo sam nie wiem .. Sporting Lizbona niby typowy sredniak ale moze namieszac to samo Spartak ale to nie ten sam Spartak co kiedys wiec wydaje mi sie ze raczej inter z bayernem powinni wyjsc z grupy
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
27 IX:
Spartak - Sporting
Inter - Bayern
Spartak - Sporting wydaje sie byc sporting jest lepsza druzyna niz spartak i to raczej oni powinni postarac sie o zwyciestwo a co do meczu inter-bayern graja 2 bardzo mocne druzyny i jak inter nie wygra moze miec klopoty z awansem do nastepnej rundy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom