>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B - typy i analizy

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
grupa B, Split:
- Chorwacja
- Hiszpania
- Szwecja
- Korea Płd.
- Kuba
- Kuwejt
piątek, 16.01.2009:

Chorwacja - Korea Płd. 20.30
sobota, 17.01.2009:
Hiszpania - Kuwejt 16.30
Szwecja - Kuba 18.30
niedziela, 18.01.2009:
Kuba - Hiszpania 16.30
Korea Płd. - Szwecja 18.30
Kuwejt - Chorwacja 20.30
poniedziałek, 19.01.2009:
Korea Płd. - Kuwejt 16.30
Szwecja - Hiszpania 18.30
Chorwacja - Kuba 20.30

środa, 21.01.2009:

Kuba - Korea Płd. 16.30
Szwecja - Kuwejt 18.30
Hiszpania - Chorwacja 20.30
czwartek, 22.01.2009:
Kuwejt - Kuba 16.30
Hiszpania - Korea Płd. 18.30
Chorwacja - Szwecja 20.30
Zapraszam wszystkich do typowania oraz analizowania grupy B
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
▶Chorwacja-Korea Południowa
Typ : Chorwacja -6,5gola
Kurs : 1,47
bet365⛔27:26​


Inaugurujący Mistrzostwa Świata szczypiornistów mecz pomiędzy Chorwatami, a zarazem gospodarzami turnieju z Koreańczykami ma w zasadzie tylko jednego faworyta i można się wyłącznie zastanawiac jaką przewage osiągną podopiecznie Lino Cervara zwyciężając ten pojedynek. W ekipie gospodarzy wiele znakomitości jak Petar Metlicic,Mirzo Dzomba, Blazenko Lackovic czy Ivano Balic (gwiazda nad gwiazdami). Gospodarze będą sprzyjac jak to się mówi potocznie &quot;ściany&quot;. Na ich środowym treningu pojawiło się w Splicie niemal 4000 widzów co pokazuje jak duże zainteresowanie wywołuje w tym kraju piłka ręczna. Podczas meczu można spodziewac się kompletu który nie będize szczedził gardeł by dopingowac gospodarzy. Mistrzowie Świata z 2003r są uważani za jednego z głównych faworytów do końcowego tryumfu i nie powinni zawiesc w pierwszym meczu. Spodziewam się spokojnego przetarcia przed kolejnymi meczami tj z Hiszpanami czy Szwecją bo inni rywale grupowi podobnie jak Korea nie powinni stanowic zagrożenia;)


Mając Balica Chorwaci mogą byc spokojni o inicjowanie kolejnych ataków w sposób niekonwencjonalny.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Odważny typ, Robson, spójrz na wyniki Korei na Igrzyskach. Ja zagram:
Chorwacja- Korea Płd. under 56.5, myślę, że Chorwaci dadzą sobie radę, ale uważam, że wynik będzie na styku i pod koniec będzie oscylował w granicach: 27-30:22-25
 
piwnyboy 8

piwnyboy

Użytkownik
Odważny typ, Robson, spójrz na wyniki Korei na Igrzyskach. Ja zagram:
Chorwacja- Korea Płd. under 56.5, myślę, że Chorwaci dadzą sobie radę, ale uważam, że wynik będzie na styku i pod koniec będzie oscylował w granicach: 27-30:22-25
Moim zdaniem nie ma co porównywać IO do tego turnieju ponieważ jak było widać, azjaci robili niesamowite rzeczy na swoim &quot;podwórku&quot; w wielu dyspyclinach zespołowych. Tutaj gospodarzami są Chorwaci więc Korea Płd nie będzie miała za dużo do powiedzenia poza swoim kontynentem. Moim zdaniem Chorwaci wygrają ten mecz w granicach 10 bramek przewagi ;)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Kto oglądał dzisiejsze spotkanie, ten widział z jakim trudem Chorwaci zdołali wyrwać zwyciestwo w meczu z mistrzami Azji. Na 4 min przed koncem Koreanczycy prowadzili jedną bramką i jak powiedział trener Eliasz w studiu Tvp Sport nagle przestali grać. Koncowka to 2 bramki Metlicica przy co trzeba przyznac bardzo dobrej obronie. Jednak w nastepnych spotkaniach nalezy zwrócic baczną uwagę na zespoł Korei, grają bardzo szybko, a do tego 2 bramkarze wyprawiali dzisiaj cuda w sytuacjach sam na sam. Dziś zagrałem +6.5 na Koreę i w spotkaniach ze Szwecją czy Hiszpanią na pewno zagram podobne typy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kto oglądał dzisiejsze spotkanie, ten widział z jakim trudem Chorwaci zdołali wyrwać zwyciestwo w meczu z mistrzami Azji. Na 4 min przed koncem Koreanczycy prowadzili jedną bramką i jak powiedział trener Eliasz w studiu Tvp Sport nagle przestali grać. Koncowka to 2 bramki Metlicica przy co trzeba przyznac bardzo dobrej obronie. Jednak w nastepnych spotkaniach nalezy zwrócic baczną uwagę na zespoł Korei, grają bardzo szybko, a do tego 2 bramkarze wyprawiali dzisiaj cuda w sytuacjach sam na sam. Dziś zagrałem +6.5 na Koreę i w spotkaniach ze Szwecją czy Hiszpanią na pewno zagram podobne typy.
Ja niestety nie miałem możliwosci zobaczenia tego meczu w akcji z prostej przyczyny że nie jestem abonentem TVP Sport... Ale sądziłem że gospodarze w meczu otwarcia pokaża dobry handball i co najwazniejsze skuteczny ale z tego co piszesz to chyba ciężar gatunkowy i presja publicznosci sprawiły że grało im się cięzko a na hali zapewne był komplet. Dla nich w tej chwili licza się punkty które mogą zostac przeniesione do drugiej fazy w przypadku awansu Koreańczyków a jak Azjaci będą tak walczyc jak dzisiaj to sa w stanie awansowac;) Cóż trzeba się skupic na meczach jutrzejszych i kibicowac POLAKOM ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i Mistrzostwa rozpoczęte pierwsze bardzo ciekawe trzymające w napięciu spotkanie ???? mimo ze wszyscy pewnie stawiali na wysoka wygrana Chorwatów (gospodarzy turnieju) Korea łatwo skory nie oddawała wygrywając w 54minucie 24:23 no ale cóż chyba przestraszyli se ze mogą wygrać to spotkanie. Chorwacja w tym meczu grała bardzo nieskutecznie bez jakiego kolwiek pomysłu natomiast Korea zwłaszcza w 2 połowie zaskoczyła gospodarzy bardzo szybka kombinacyjna gra w ataku. Nie ma co ukrywać ze Chorwaci zawiedli mimo wygranej. Gdyby Koreańczycy zachowali zimna krew pod koniec spotkania myślę ze mogli by świętować pierwsze zwycięstwo.

ps. komentator w TVP do wymiany! beznadzieja!
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja również niestety nie mogłem obejrzeć tego spotkania, a szkoda.
Pierwsze spotkania często bywają... dziwne.
Faworyci zawodzą lub męczą się z teoretycznie o wiele słabszymi drużynami a główne motory napędowe drużyn zachowują się jakby zapomniały naładować akumulatory.
Dlatego też żałuję, ze nie zagrałem typu +6,5 bramek dla Korei ???? .
Na jutro jednak nie widzę innego wyjścia niż pewne zwycięstwo Hiszpanów wraz ze zwycięstwem Szwedów...
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Korea Płd. - Szwecja 25:31
typ: 1
kurs: 4.20 ⛔⛔
Expekt

Analiza:
Nie wiem dlaczego bukmacherzy w tym spotkaniu tak bardzo lekceważą Koreańczyków, którzy są bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla wielu drużyn, co pokazali chociażby na ostatniej olimpiadzie na której pokonali mistrzów europy Duńczyków 31:30 i późniejszych vice mistrzów olimpijskich Islandczyków 22:21. Szwedów jak dobrze pamiętamy na ostatnich igrzyskach zabrakło. Zdobyli oni za to 5 miejsce na ostatnich mistrzostwach europy w Norwegii. Myślę jednak że bukmacherzy przesadzili z kursem na Szwedów (1.35), napewno są oni klasową drużyną, ale Koreańczycy jak pokazali w inauguracyjnym meczu z gospodarzem Chorwacją, także są drużyną niezwykle groźną, dlatego mój typ na to spotkanie to 1.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Korea Płd. - Szwecja godz. 18:30
typ: 1
kurs: 4.20
Expekt
Analiza:
Nie wiem dlaczego bukmacherzy w tym spotkaniu tak bardzo lekceważą Koreańczyków, którzy są bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla wielu drużyn, co pokazali chociażby na ostatniej olimpiadzie na której pokonali mistrzów europy Duńczyków 31:30 i późniejszych vice mistrzów olimpijskich Islandczyków 22:21. Szwedów jak dobrze pamiętamy na ostatnich igrzyskach zabrakło. Zdobyli oni za to 5 miejsce na ostatnich mistrzostwach europy w Norwegii. Myślę jednak że bukmacherzy przesadzili z kursem na Szwedów (1.35), napewno są oni klasową drużyną, ale Koreańczycy jak pokazali w inauguracyjnym meczu z gospodarzem Chorwacją, także są drużyną niezwykle groźną, dlatego mój typ na to spotkanie to 1.
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Czy wygrają nie wiem ale powalczyć powinni na pewno. Potencjał mają co udowodnili w meczu z Chorwatami. Bezpieczniejszym wyjściem wydaje się być handicap.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dziś 2 dzien rozgrywek w grupie B. Tak jak mowiłem, warto przyjrzec sie dzisiejszemu spotkaniu Korei ze Szwecją. Ja jednak troche na przekór temu co pisałem wczesniej stawiam taki oto typ : Korea Ponizej 25.5 bramki. W meczu z Chorwacja Azjatom udało sie zdobyc 26 bramek, trudno jest oceniac na poczatku turnieju czy mialo to miejsce dzieki bardzo dobrej grze Korei czy dzieki słabej obronie Chorwatów. Ja skłanialbym sie ku tej 2 opcji. Szwedzi to wg. mnie moze druzyna bez gwiazd, jednak bardzo solidna, zgrana i nieustepliwa. Pokazalo to wczorajsze spotkanie, gdzie pogonili Kubanczyków 41-14. Wiadomo, ze tKuba i Korea to calkiem inne druzyny, jednak sadze ze w dzisiejszym spotkaniu, gdzie Szwedzi juz wiedza z kim graja i na co powinni sie przygotować. Oczywiscie mowie to okiem laika, który interesuje sie pilka reczna tylko podczas duzych imprez, ale takie mam odczucie i tak stawiam. Jesli ktos ma inne zdanie, to bardzo prosze o komentarz, do meczu jeszcze prawie 2.5 h.

Oto link do live : http://wch09cro.ihf.info/html/ticker/index.html
Link do strony TVP gdzie mozna ogladac mecze MŚ : http://www.tvp.pl/sport

// Korea zdołała rzucić 25 bramek, z jednej strony to szczęśliwie, z drugiej strony to duża niefrasobliwość Szwedów w końcówce doprowadziła do takiej sytuacji, bo jeszcze w 56 min stan Koreańczyków wynosił 22 bramki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Hiszpania-Szwecja
Typ : 1
Kurs : 1,45
bet365⛔30:34​


Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia to bez wątpienia pojedynek w grupie B pomiędzy Hiszpanami i Szwedami. Pierwsze mecze dla Hiszpanów to spacerki i dopiero dzisiaj poznamy ich prawdziwą siłę, która w zespole niewątpliwie drzemie ogromna. Wygrane 47:17 z Kuwejtem czy 45:20 z Kubańczykami pozostawie bez komentarza, widac było tu klase zespołu z Półwyspu Iberyjskiego. Szwedzi w pierwszych meczach pokonali tych samych Kubańczyków 41:14. A wczoraj silniejszych Koreańczyków 31:25. Szwedzi zawsze słyneli z wyrachowanego handballu , ich gra opiera się głównie na sile fizycznej i kolektywie w obronie. Hiszpanie natomiast to wirtuozi , niemal każde ich zagranie w ataku można ogladac z podziwem. Juan Garcia, Romero, Rocas to gwiazdy same w sobie. Hiszpanie są skuteczniejsi w ataku od Szwedów po dwóch meczach. Ale to w głównej mierze to że grali ze słabeuszami a dzisaij dopiero czeka ich prawdziwy sprawdzian. Szwedzi mają 70% skutecznosci przy 82% Hiszpanów. Mankamentem Szwedów może byc gra z kontry. Zaledwie 66% przy az 92% skuteczności w szybkich atakach Hiszpanów. Co jeszcze rzuciło się w oczy podczas przeglądania statystyk to bardzo agresywna gra Szwedów, którzy w dwóch meczach musieli już 16krotnie schodzic na ławke kar ( gorsi tylko Rosjanie 19 kar 2min) . Uważam że techniczni Hiszpanie powinni wykorzystywac gre w przewadze i spokojnie wypunktowac Skandynawów ;) Początek meczu o godzinie 18.30.


Szybkie ataki to dzisiaj powinien byc atut Hiszpanów ;)



Zapraszam do pisania swoich propozycji z typami ????​
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Korea Południowa - Kuwejt
Typ : Korea Południowa -15.5
Kurs : 1,80
Buk.: BAH
Analiza : Na dzisiaj wybrałes spotkanie w ramach rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej męszczyzn . Dzisiaj Korea Południowa będzie podejmować Kuwej . Wiadomo oczywiście , że zdecydowanym faworytem tego spotknia są Koreańczycy , tylko jest jedno pytanie ? Jaką ilścią goli wygrają . Korea jak wiadomo to niejwiększa była niespodzianka Igrzysk Olipijskich w 2008 roku , potrafila tam ograć międzyinnymi : Danie 31-30 , Islandie 22-21 , oraz Egipt 22-24 . Od tamtej pory są naprawde bardzo dobrym zespołem . W pierwszym meczy MŚ przegrali minimalnie z gospodarzami czyli Chorwatami tylko 27-26 , a w drugim spotkaniu przegrali 25-31 z Szwedami . A wiec jak widać oba mecze mieli cięzkie , ale bardzo dobrze sie w nich zaprezentowali . Jeżeli chcą miec jakie kolwiek szanse na awans to mószą wygrać dzisijsze spotkanie jak największą iliścią goli , dlatego gram na nich z Handicapem . Kuwejt jak widomo do żadnej potęgi w Piłce Ręcznej nie nalezy . W pierwszym spotkaniu MŚ przegrali 47-17 z Hiszpanią , oraz w drugim 21-40 z Chorwacją . Jezeli przegrali róznicą 19 goli z Chorwacją podobnie powinni przegrać z Koreańczyakmi . Moim zdadniem Korea powinna wygrać spokojnie to spotkanie , a lina -15,5 jest jak najbardziej prawdopodobna .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom