>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A - typy i analizy

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Grupa A, Osijek:
- Francja
- Węgry
- Rumunia
- Australia
- Argentyna
- Słowacja
sobota, 17.01.2009:
Słowacja - Argentyna 16.30
Węgry - Australia 18.30
Francja - Rumunia 20.30
niedziela, 18.01.2009:
Australia - Słowacja 15.00
Rumunia - Węgry 17.00
Argentyna - Francja 19.00
poniedziałek, 19.01.2009:
Rumunia - Argentyna 15.30
Węgry - Słowacja 17.30
Francja - Australia 19.30
środa, 21.01.2009:
Australia - Rumunia 15.00
Węgry - Argentyna 17.00
Słowacja - Francja 19.00
czwartek, 22.01.2009:
Argentyna - Australia 15.00
Słowacja - Rumunia 17.00
Francja - Węgry 19.00

Zapraszam wszystkich do typowania i analizowania spotkań Grupy A
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Słowacja-Argentyna
Typ : Argentyna +6,5gola
Kurs : 1,47
bet365✅27:25​


Rywalizacja w grupie A rozpocznie się tym meczem. Wg bukmacherów faworytem do zwycięstwa sa bez wątpienia Słowacy, jednak ja bym nie lekceważył zbytnio wicemistrzów Ameryki Południowej czyli Argentyńczyków.
Słowacy grali niedawno podczas turnieju New Years Cup gdzie mieliśmy również możliwosc podgladania POlaków. Słowacy podczas tego turnieju nie pokazała się zbyt okazale. Ba nie zdołali wyrgac żadnego z meczów. Rywale byli co prawda wymagający bo POLSKA, Węgry czy Czesi to dobrzy szczypiorniści. SŁowacy są wg mnie przecenieni przez bukmnacherów w tym pojedynku a , Albicelestes nie powinien nikt lekceważyc bo są w stanie namieszac szczególnie w meczach z bezpośrednimi rywalami o awans? Polacy zapewne mają w pamieci jeszcze mecz eliminacyjny do IO w Pekinie kiedy nieznacznie udało nam się ich pokonac 28:26. Zatem można stwierdzic że Argentyna to bardzo silidny team. Nie sądze żeby Słowacy byli w stanie wygrac ten mecz z jakąs dużą przewagą, dlatego stawiam dodatnie handi na Argentyne, która nawet moim zdaniem może się pokusic o &quot;niespodzianke&quot; w tym meczu i wygrac(?) ;)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Argentyna - Francja

typ Over 52.5 ✅ 26-33

kurs 1.70 expekt

Wczoraj oba zespoły w swoich spotkaniach osiagneły identyczne wyniki, jezeli chodzi o zdobycze bramkowe. Przypomnijmy, Francuzi wygrali z Rumunią 31-21, a Argentyna przegrała ze Słowacją 25-27. Troche trudno uargumentowac ten a nie inny typ, ja jednak mysle, że skory Mistrzowie Olimpijscy wygrali z wyżej notowaną druzyna Rumunią róznica 10 bramek, to i dzis moga urzadzic sobie ostre strzelanie. Głownie chodzi o to czy Francuzi zdołają zdobyc dzis około 35 bramek. Ja sądzę, że jak najbardziej tak. We wczorajszym spotkaniu udowodnili, że z rzucaniem nie mają problemów, a jak napisałem powyżej Argentyna to dużo słabszy rywal niz Rumunia. Jedynym problemem moze byc zdobywanie bramek przez Argentynczyków. Znalazłem tylko jeden wynik Argentyny, w kwal. do IO graliśmy z nimi i wygraliśmy jedynie 28-26. Do tego w bramce Francji jest ten niesamowity Omeyer, który jeśli ma dobry dzień to broni praktycznie wszystko co się da. Ale mysle ze ten typ ma jakies 75 % szans na wejscie.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Rumunia – Argentyna (+4.5) 30:26
Typ: 2
Kurs: 1.95 ✅

expekt

Analiza:
Spotkanie które może zadecydować kto w tej grupie zachowa przynajmniej teoretyczne szanse na awans. W grupie A zdecydowanymi faworytami do awansu są zespoły Francji i Węgier, duży krok w stronę awansu do drugie fazy zrobili też Słowacy pokonując w pierwszym meczu Argentyńczyków. Jak do tej pory obydwa zespoły mają zerowy dorobek punktowy na swoim koncie. Faworytem bukmacherów są Rumuni, jednak sądzę że Argentynę stać na to by powalczyć z Rumunami o zwycięstwo i wynik będzie oscylował w granicach remisu, dlatego decyduje się na handicap na Albicelestes.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Zgadzam się z tym typem.. Argentyna walczy ciągle teoretycznie o awans (tak jak kolga wyżej pisał), meczu tego żadna strona nie odpuści, po dobrych aczkolwiek przegranych spotkaniach z Francją i Słowacją, przychodzi pora na może i nawet wygraną. Rumuni wczoraj rozegrali dobre spotkanie z Węgrami, lecz roztrwonili dość sporą przewagę i ostatecznie przegrali. Wynik będzie na remis dlatego polecam handicap +5,5 na Argentynę w Betsafe za 1,75, bardzo pewny na dzisiaj typ! Ze Słowacją Argentyna w pierwszym meczu przegrała 27-25 więc tylko 2 pkt, z mistrzami olimpijskimi Francją 33-26 więc 7 pkt. Francuzi są o klasę lepsi od drużyny Rumuńskiej, która dzisiaj dużej przewagi nie powinna zrobić.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Węgry (-5.5) - Argentyna 31:20
Typ: 1
Kurs: 1.8✅

Expekt

Analiza:
Kolejny handicap ;) sądzę że jutro Węgry bez problemu pokonają Argentynę, która po porażce 26:30 z Rumunią straciła szanse na awans do następnej rundy. Argentyna po dość dobrym początku turnieju, mam tu na myśli tylko 2 bramkową porażkę ze Słowacją i także niewysoką bo (tylko) 26:33 z mistrzami olimpijskimi z Pekinu Francuzami. Jednak już w meczu o zachowanie szans na awans dość łatwo oddali mecz Rumunom. Myślę, że po dniu przerwy Węgrzy będą chcieli poprawić sobie trochę humory po zremisowanym na własne życzenie meczu ze Słowacją, a także zapewnić awans do kolejnej rundy.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Słowacja – Rumunia 28:23
Typ: 1
Kurs: 2.1 ✅✅

Expekt

Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się w grupie A. O awans do 2 rundy bowiem zmierzą się reprezentacje Słowacji i Rumuni. Po 4 kolejkach pierwszej fazy grupowej Słowacja znajduj się na 3 miejscu z 5 punktami i stosunkiem barmkowym124-96, Rumunia natomiast jest na 4 (nie premiowanym awansem) miejscu z 4 punktami na koncie i stosunkiem bramkowym 118-107. Dla obydwu drużyn jest to mecz o być albo nie być w tym turnieju (przegranemu pozostanie już tylko walka o miejsca 12-24). Teoretycznie Słowacji wystarczy do awansu remis, jednak jak wiadomo w piłce ręcznej zdarzają się one zgoła rzadko, dlatego spodziewam się w tym meczu walki o każdy centymetr boiska od samego początku.

Dotychczasowe wyniki Słowacji:
SłowacjaArgentyna 27:25
AustraliaSłowacja 12:47
Węgry – Słowacja 24:24
SłowacjaFrancja 26:35

Dotychczasowe wyniki Rumuni:
FrancjaRumunia 31:21
Rumunia – Węgry 27:30
RumuniaArgentyna 30:26
AustraliaRumunia 20:40

Bo wynikach widać, że drużyny prezentują podobny poziom sportowy, wydaję mi się jednak, że w tym turnieju w minimalnie lepszej formie są Słowacy, co pokazał chociażby mecz z Węgrami, w którym walczyli do ostatniej akcji o remis i udało się im to. Po za tym wydaje mi się, że kurs 2.1 jest wart ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom