>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grosz do grosza...$$$$$$$$$$$$$

B 8

bartezboxer

Użytkownik
Witam,chcialem wyprobowac &quot;system&quot; i jednoczesnie pokazac ze z bukmacherki mozna wyciagnac &quot;pare&quot;groszy.Przez miesiac prowadzilem symulacje i wszystko wchodzilo jak w maselko.Przyblizajac temat-gram over 0,5 gola w pilce noznej,druzyny z samej czolowki lig 1,2,3 miejsce,ktore maja aspiracje na zdobycie mistrzostwa.Najbardziej preferowane beda mecze po wpadkach,np.remisy i przegrane.Rzadko bede gral wyjazdy.Dzienne ako 1.2-1.25 maks 3 mecze,kursy 1.07-1.08 dajace wyzej wymienione ako.Jezeli kurs bedzie malo atrakcyjny czekam pare minut i uderzam live.po zrobieniu ako 2.00 wyplacam to co ugralem.Pozniej zobacze..Temat prowadze tylko i i wylacznie dla samokontroli,dziwne komentarze prosze zachowac dla siebie.Czas pokaze i zweryfikuje czy sysytem jest skuteczny.Pozdrawiam i milej zabawy...
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Witam,po miesiacu mialem ako 4.00 z kapitalu poczatkowego.Moim zdaniem bardzo duzo.W zaleznosci kto jakim budzetem dysponuje.Jak zauwazyliscie po nazwie Bartez&amp;Boxer jest dwoch uzytkownikow tego konta.Wspolnie z Bartezem chcemy powalczyc z bukiem.Niestety jego typ nie wszedl,ja zaczynam od jutra.Pisalem wczesniej ze nie jestem zwolennikiem grania wyjazdowych spotkan,poniewaz dla mnie faworytem z czolowki sa druzyny z gory tabeli grajace na wlasnym boisku i tego bede staral sie trzymac.Z poczatku myslalem zeby podawac swoje typy osobno,ale jednak skupimy sie na wspolnej grze.Spokojnie moj kolega sie odbije.Kwestia 3 dni,a weekend tuz tuz;)pozdrawiam i wygranych zyczymy.
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Ok zaczynamy:
1.Tsonga-Ferrero
Typ:zero:2 nie wygra
Kurs:1.12
Stawka:20 €
Wynik:two:0

2.Armenia-Macedonia
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.09
Stawka:22.40 €
Wynik:4:1

3.Cypr-Dania
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.07
Stawka:23.96 €
Ew.wygrana:25.64 €

Wynik:eek:ne:4
Jezeli wszystko wejdzie to ponad 5 euro zysku zaksiegujemy ????
Podsumowanie:
Kupony wygrane/przegrane: 3/0
Zysk po 1 dniu:5.64 €
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
4.Shrewsbury-Barnet
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.05
Stawka:25.64 €
Ew.wygrana:26.92 €
Wynik:3:2
5.Liechtenstein-Szkocja
Typ:zero:0 nie wygra
Kurs:1.068

Stawka:26.92
Ew.wygrana:28.75 €
Wynik:zero:1

 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
6.Penarol-Fenix 45 min Live
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.23
Stawka:14 €
Ew.wygrana:17.22 €
Wynik:two:1

Jezeli wejdzie to plan dnia zrobiony mamy...
Podsumowanie:
Kupony wygrane/przegrane:6/0
Zysk po 2 dniu:11.97 €
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Witam ponownie ostatnio miałem zły start dlatego zagram 4 mecz dzisiaj a raczej wole 3 meczyki....niech każdy sobie odpowie czy ma dość na dziś czy nie......
Botafogo RJ-Bahia over 0,5 gola kurs 1,06 godz.23.00 wynik 2-2
Podsumowanie 1 dnia
:
Kapitał początkowy 25 euro
25x1,05=26,25
26,25x1,05=27,56
27,56x1,06=29,21
29,21x1,06=30,96
Zysk po 1 dniu :5,96 euro

Kupony wygrane/przegrane:4/0
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Grosseto-Vicenza over 0,5 gola kurs 1,10 godz.15.00 wynik 1-1

Mama nadzieje ze nikt się nie spóźnił bo szybko załatwili sprawę 2 minuta 1-0 dla Grosseto
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Podsumowanie 2 dnia:
30,96x1,09=33,74
33,74x1,10=37,12
Zostało mi 17,12 euro moze cos z tym zrobie ale bedzie ciezko wiec tego typu prosze nie brac pod uwage to tylko moje przemyslenia

Miałem nosa i Albacete zagrałem za 20 euro i to jest moje szczęście.......bo bym poległ do zera z kaska....
Zaczynam od nowa ale się nie przejmuje porażką
Almeria-Valladolid live 49 minuta kurs 1,38 over 1,5 gola wynik 1-1
17,12x1,38=23,62

 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Probujemy dalej,nie mozna sie odrazu poddawac.
Od jutra kolejne typy.Z tym ze start od 40 zł.
Pozdrawiam BOXER

Podsumowanie:
Kupony wygrane/przegrane:6/1
Zysk/strata po 3 dniu gry: ⛔20 €

 
Do góry Bottom