>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gromda 11

amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego są ostatnio problemy z zagraniem Gromdy gdziekolwiek?Wcześniej każdą galę wystawiał betclic , póżniej był przesój, jedną galę lvbet i znów nigdzie nie ma.Może gdzieś za granicą?Ale wątpie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego są ostatnio problemy z zagraniem Gromdy gdziekolwiek?Wcześniej każdą galę wystawiał betclic , póżniej był przesój, jedną galę lvbet i znów nigdzie nie ma.Może gdzieś za granicą?Ale wątpie
Betclic zerwał umowę sponsorską z organizacją Gromda Firma bukmacherska Betclic zakończyła przedwcześnie współpracę z federacją Gromda, promującą walki na gołe pięści. Dzieje się to na publikacji Szymona Jadczaka z Wirtualnej Polski, w której dziennikarz opisał kryminalną przeszłość Mariusza Grabowskiego, jednego z liderów organizacji.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/betclic-koniec-sponsoringu-gromda

pewnie nikt nie chce mieć z nimi nic wspólnego ;) większa strata marketingowa niż zysk.


Witam w LV BET Zakłady Bukmacherskie! W czym mogę pomóc?





10:41
dzień dobry czy będzie można u państwa obstawiać galę Gromda?





10:41
Proszę o chwilę.





10:41
proszę bardzo ma Pani chwilę xd
10:42
należy się 5zł, bo mój czas to pieniądz xd





10:42
Dziękuję za cierpliwość. Ta gala najprawdopodobniej nie pojawi się w naszej ofercie.

Czy posiadasz jeszcze jakieś pytania?





10:43
tak, z jakiego powodu nie pojawi się w ofercie? :(





10:43
Nie jestem zobligowana do podawania powodu.

Czy posiadasz jeszcze jakieś pytania?





10:43
czy to przez to, że organizator miał kryminalną przeszłość?





10:43
Nie jestem zobligowana do podawania powodu.
Czy posiadasz jeszcze jakieś pytania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
S 112

shiny

Użytkownik
Tak ale jakoś galę tymex można obstawiać a Grabowski jest z nią bezpośrednio powiązany. Tak samo jak patologiczne gale freakfightowe. Je*ani hipokryci. Jak któryś buk umożliwi obstawianie gromdy to go ozłocę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
Do góry Bottom