>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Groclin - Polonia Warszawa 22.10.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Wszystko w tym meczu przemawia za zwycięstwem Groclinu. Po 2 ligowych przegranych z rzędu w tym po ostatniej na własnym boisku Groclin wreszcie musi się podnieść. Będzie to ostatni mecz Duszana Radolsky’ego w roli szkoleniowca Grodziska. Myślę, że właśnie z tego powodu piłkarze sprężą się na ten mecz, ażeby godnie pożegnać trenera. Powinni dopisać także kibice bo w sobotę bilety kibicom w ramach przeprosin fundują piłkarze. Jeszcze jeden czynnik zdaje się być po stronie Groclinu - piłkarze będą chcieli się pokazać przed nowym szkoleniowcem. Jeśli chodzi o Polonię to obiektywnie rzecz biorąc jest to najgorsza drużyna w naszej lidze. Na wyjazdach Polonia gra bardzo słabo i oprócz jednego zwycięstwa na początku sezonu ma 4 przegrane mecze. Typuję zwycięstwo Groclinu.

Expekt
Groclin - Polonia Warszawa -&gt; 1 (1.35) :x 1:2 :x
 
zawal 0

zawal

Użytkownik
Pewna jedynka, moim zdaniem, ze względu na to, że jak podaje prasa - w roli trenera Groclinu debiutuje Liczka, który będzie chciał sie wykazać, ze względu na niski kurs na Groclin trzeba szukać innych możliwości (over, strzelec gola, itp.). Słabością Groiclinu będzie brak Ślusarskiego i Rockiego, ale powinni sobie poradzic - Liczka przecież dobrzez zna Polonię, w której kiedys pracował.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Groclin gra słabo zawodzi na całej lini najpierw odpali z Pucharu Uefa przegrywają mecze w Ekstraklasie ostatnio dwie porażki u siebie 3-1 z Pogonią Szczecin i porażka na wyjeżdzie 1-0 z Odrą Wodzisław zaowocowały zwolnieniem trenera Radolskiego jesgo miejsce od Poniedziałku 24 Października ma zająć Liczka znany z pracy w polsce z Polonią, Górnikiem Zabrze i ostatnio Krakowską Wisłą.Polonia jest czerwoną latarnią polskiej ligi nie widać, aby miała szanse ich pozycja ulec zmianie przegrana z Bełchatowem pokazuje jakie miejsce jest Polonii w szeregu.Zwłaszcza mi w oko wpadła bardzo słaba gra obrona choć to troche dziwne bo w derbach Warszawy Polonia zagrała bardzo mądrze i minimalnie przegrała 1-0 a z Bełchatowem oborona tak dziurawa była jak ser szwajcarski.Bilans Groclinu u siebie to 2-2-1 a Polonii na wyjeżdzie w tym sezonie 1-0-4 pokazuje nam faworyta tego meczu, którym jest Groclin. Więć mój typ 1 lub dla odważnych over 2.5gola lub wynik do przerwy 1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Groclin - Polonia Warszawa 1:2
Jak dla mnie to chyba największe zaskoczenie z możliwych. Zastanawiam się jak Groclin tego dokonał. :roll: Ciekawe czy jest ktoś kto przewidział zwycięstwo Polonii? :wink:
Marcin-Odra serdecznie gratuluję trafnych typów na liczbę bramek i wynik do przerwy. ????
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Kompletna porażka Groclinu.Myslalem ze meczyk jest jednym z pewniejszych ale sie okazalo ze nie ! Jak zawykle w 1 lidze sa niespodzianki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widać, że nawet zmiana trenera nie pomogła :roll: . Ale Liczka chyba potrzebuje troche czasu, aby poukładać te klocki. Nie ma co, to była największa niespodzianka w tej kolejce...
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Liczka to nie trener...przeciez on odwalal w Gorniku i Wisle...a teraz Groclin..przeciez to smiech ze on jest trenerem!!Jesli Groclin nie zwolni go to pozałuje ze zwolnili radolskiego..
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja jednego nie rozumiem wszystkie klubu opieraja sie tylko i wylacznie na tym ze musza miec dobrego trenera zeby wygrywac to jest dla mnie bezsensowne czy po boisku biegra Liczka czy Engel czy jakies inny balwan :/ najpierw powinni sie zastanowic nad zawodnikami a potem nad trenerem ktory ustawi i wymysli skuteczna taktyke

co do Groclinu po tym meczu widac jak mocna jest nasza liga a dokladnie nasze teamy z pucharow :/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widać, że nawet zmiana trenera nie pomogła Rolling Eyes . Ale Liczka chyba potrzebuje troche czasu, aby poukładać te klocki. Nie ma co, to była największa niespodzianka w tej kolejce...

Chciałbym sprostować moją wypowiedź... To był ostatni mecz Radolsky’ego, a nie pierwszy mecz Liczki... Przepraszam za pomyłke. Od następnego meczu Liczka będzie na ławce trenerskiej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom