>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Groclin Grodzisk - Odra Wodzisław Śl. 11.04.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Groclin Grodzisk - Odra Wodzisław Śl.

Kursy: toto-mix: (1) 1.75 - (X) 3.30 - (2) 4.20 - (1X) 1.09 - (X2) 1.76
Betandwin : (1) 1.75 - (X) 3.30 - (2) 4.20 - (1X) 1.14 - (X2) 1.85

Moja analiza: Groclin po bardzo słabym początku rundy (1:2 z Wisłą i 0:4 u siebie z Legią) zaczyna się powoli rozkręcać. Rozstrzelał się Dariusz Gęsior który mimo swojego wieku jest obecnie motorem napędowym drużyny z Grodziska. W tabeli Groclin zajmuje 10 miejsce co napewno jest poniżej przedsezonowych oczekiwań kibiców i preseza Drzymały. W swoich ostatnich meczach Groclin pokonał u siebie GKS Bełchatów 3:1 , zremisował na wyjeździe z Arką Gdynią 0:0 i w tą sobotę pokonał na wyjeździe będącą w bardzo słabej formie Cracovie 3:1. Odra natomiast jest o jedno miejsce w tabeli wyżej jednak ostatnio ma złą passę - nie wygrali od 4 kolejek (0:2 z Bełchatowem , 0:0 z Łęczną , 1:2 z Legią i 0:1 z Wisłą K.) ale w zaległym meczu pokonali parę dni temu u siebie Górink Zabrze 1:0 po rzucie karnym. Jednak taka gra jaką prezentuje ostatnio Odra może nie wystarczyć. Myślę że Groclin który złapał w końcu wiatr w żagle nie odpuści sobie tego meczu i pewnie wygra.
Mój typ: 1 lub - poł/kon spotkania - 1/1 (kurs 2.75 w BAW)
pzdr 8)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgdize sie z XXL Groclin w tym sezonie chce zajac w miare dobre miejsce bo na puchary to juz mnoze byc za pozno, a ODRA stracila swoja motywacje i ostatnio sa w slabej formie. Wiec moj typ to wygrana zespolu z Grodziska Wielkopolskiego
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jako wierny kibic Oderki, stawiam na gości. Odra, może zagrała z Bełachatowem, jeden z najsłabszych spotkań w sezonie, ale w tym przypadku nie możemy mówić o kryzysie. &quot;Niebiesko-Czerwoni&quot; rozegrali wcześniej 2 bardzo dobre spotkania, zwłaszcza z Legią, ulegając pechowo 2-1. Z Górnikiem Zabrze również byli zespołem lepszym. A Groclin ma często zachwiania formy. Przypomnę, że w rundzie jesiennej dużo ludzi stawiało na zespół prezesa Drzymały, na którym szło dużo kasy przegrać. Obecnie grają według mnie, &quot;średnią&quot; piłke. Odra, jeżeli się bardzo zmobilizuje, zdobędzie punkty. Przypomnę, że ostatni punkt przywieźliśmy w 2001 roku, remisując wówczas 1-1.

Mój typ: x2
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja osobiście nie stawiam tego meczu, ale sądze , że to spotkanie skończy się zwycięstwem zawodników z Grodziska Wielkopolskiego . Odra ostatnio jest bez gormy a Groclin u siebie jest zawsze grożny.

Mój typ : 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom