>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie na zagranicznym buku np unibet.. kilka pytan

L 0

lucas27

Użytkownik
Witam, nie wiem czy dobry dzial wybralem. Mam kilka pytan, mam nadzieje ze ktos doswiadczony (w graniu na zagranicznych bukach) mi na nie odpowie.
1.Czy jest sens zakladania konta ecopayz (z karta do wyplat) i konta unibet? Raczej gram stawkami od 200 - 3000 zl.
2. Jesli bym zalozyl konto na unibet i przelewal kase z ecopayz, to co w sytuacji - gram z polskiego ip a od powiedzmy kwietnia np z holenderskiego. Planuje tam przeprowadzke i bede tam pracowac. Nie bedzie to problemem dla unibetu i ecopayz?
3. Tak jak pisalem, chcialbym w kwietniu jechac do holandii. Pracowac i grac na jakims zagraniczym buku ale u jakiego moglbym sie na spokojnie zarejestrowac i grac? Oczywiscie chcialbym przelewy robic przez ecopayz. Mialbym pasek placowy (salaris) i dowod osobisty. Ale ktoremu bukowi to wystarczy ? Nie bede mial raczej mieszkania na siebie, czy jakis oplat typu prad. Konto polskie bede mial wiec wplaty tylko ecopayz...

Jesli ktos mi odpowie na te pytania bede bardzo wdzieczny :)
Jesli zamiescilem w zlym miejscu post to z gory przepraszam
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
1. Konto ecopayz jest darmowe. Karta również. Warto mieć ten portfel
2. Ecopayz może Ci zablokować konto. Są uczuleni na ip z innego kraju. Ale akurat nie problem z odblokowaniem.
Z ub już różnie może być.
Najlepsza opcja byłaby jednak korzystać z IP polskiego będąc w Holandii. Żaden problem neta polskiego wziąć ze sobą.
 
D 421

Domi1017

Użytkownik
Witam, nie wiem czy dobry dzial wybralem. Mam kilka pytan, mam nadzieje ze ktos doswiadczony (w graniu na zagranicznych bukach) mi na nie odpowie.
1.Czy jest sens zakladania konta ecopayz (z karta do wyplat) i konta unibet? Raczej gram stawkami od 200 - 3000 zl.
2. Jesli bym zalozyl konto na unibet i przelewal kase z ecopayz, to co w sytuacji - gram z polskiego ip a od powiedzmy kwietnia np z holenderskiego. Planuje tam przeprowadzke i bede tam pracowac. Nie bedzie to problemem dla unibetu i ecopayz?
3. Tak jak pisalem, chcialbym w kwietniu jechac do holandii. Pracowac i grac na jakims zagraniczym buku ale u jakiego moglbym sie na spokojnie zarejestrowac i grac? Oczywiscie chcialbym przelewy robic przez ecopayz. Mialbym pasek placowy (salaris) i dowod osobisty. Ale ktoremu bukowi to wystarczy ? Nie bede mial raczej mieszkania na siebie, czy jakis oplat typu prad. Konto polskie bede mial wiec wplaty tylko ecopayz...

Jesli ktos mi odpowie na te pytania bede bardzo wdzieczny :)
Jesli zamiescilem w zlym miejscu post to z gory przepraszam
Ja wpłacam przez ecopayz a wypłacam normalnie na konto. Nie miałem żadnych problemów
 
D 421

Domi1017

Użytkownik
Trzeba byc [CUT] by w obecnych czasach wyplacac cokolwiek na konto bankowe.
No straszne rzeczy ;) Wyplacam od 2 lat i nigdy nie było problemów. Inna sprawa, że ja nie gram za jakieś duże kwoty i wypłaty raczej jednorazowo nie przekraczaly tysiaka. Nie czuje sie debilem :)
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie chodzi tu o zadne problemy ze strony buka
Zyjemy w chorych czasach gdzie hazard jest nielegalny u nas
Po cholere robic sobie jakies slady na koncie bankowym? Lepiej odzalowac te pare zloty na wyplaty z bankomatow karta eco i tyle
 
D 421

Domi1017

Użytkownik
Nie chodzi tu o zadne problemy ze strony buka
Zyjemy w chorych czasach gdzie hazard jest nielegalny u nas
Po cholere robic sobie jakies slady na koncie bankowym? Lepiej odzalowac te pare zloty na wyplaty z bankomatow karta eco i tyle
No właściwie to masz rację. Wezmę do siebie Twoją radę. Miłego dnia !
 
A 0

Athelstan

Użytkownik
Duże jest prawdopodobieństwo, że wypłacając od zagranicznego buka na swoje konto a nie przez pośrednika odezwie się do nas Skarbówka?
 
A 0

Arizona77

Użytkownik
to zalezy od wysokosci przelewow, do 1000 zl to spij spokojnie, nawet do kilku tysiecy spij spokojnie, oczywiscie mysle tu tez o sumie wplat, bo jezeli tych wplat bedzie kilka-kilkanascie nwet po 1000 zl to juz sie zaczyna robic niebezpieczna zabawa, a nie mowie juz o wplatach rzedu 15 000 euro, bo to jak nadstawianie dupy:)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
A po co miec jakies konta. To znaczy mozna miec, ale jakas przykrywke, takie oficjalne zeby byli spokojni ze wszystko maja pod kontrola.

Ty tymczasem miej portfele wierualne z ktorych wyplacasz sobie karta w bankomatach i w ten sposob jestes niewidoczny dla systemu bankowego.

Bukmacherzy powinni to rozumiec i na to isc jesli chca miec klientow i obroty
 
Do góry Bottom