>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Brazylii 16-18.10.2009 (nr 16)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
FORMULA 1 GRANDE PREMIO
PETROBRAS DO BRASIL 2009


Piątek 16 pazdziernika 2009
Trening 1 15:00 - 16:30
Trening 2 19:00 - 20:30

Sobota 17 pazdziernika 2009
Trening 3 16:00 - 17:00
Kwalifikacje 19:00

Niedziela 18 pazdziernika 2009
Wyścig 18:00


Info o torze:
Nazwa toru: Autodromo Carlos Pace - Interlagos
Lokalizacja: Sao Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix: 1973
Długość toru: 4.309 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.909 km
Rekord toru: 1:11.473
Rekordzista toru: Juan Pablo Montoya (Williams)
Zwycięzca w sezonie 2008: Felipe Massa (Ferrari)
Kierunek: Lewoskrętny



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
M 12

mejor

Użytkownik
Przejrzalem oferte bukmacherow na Grand Prix Brazylii i w oko wpadly mi 2 zdarzenia:

Jenson Button zdobedzie punkty kurs 1.44 (Bet365)- Jenson jezdzi bardzo rowno i jak sam stwierdzil chce pojechac bezbledny wyscig, ktory bardzo przyblizy go do zdobycia tytulu. Mysle ze nie bedzie niepotrzebnie ryzykowal i przyjedzie gdzies w okolicach 5 miejsca. Na treningach wyglada solidnie, mysle ze taktyka tez nie bedzie ryzykowna- celem dla niego jest dojechanie na punktowanym miejscu i ten cel wg mnie osiagnie.

Sebastian Vettel wygra kwalifikacje i wyścig kurs 5.0 (bet365), typ zdecydowanie bardziej ryzykowny ale i kurs ciekawy, Red Bull wyglada imponujaco szczegolnie gdy jest wilgotno (a wlasnie takie sa prognozy). Vettel musi pojechac agrsywnie ten wyscig jezeli ma po nim zachowac szanse na tytul, moim zdaniem taktyka Red Bulla bedzie podobna do tej sprzed 2 tygodni, czyli zdobyc Pole Position a nastepnie utrzymywac sie przed rywalami przez caly wyscig. Mysle ze kurs warty gry ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Rubens Barrichello w TOP3?

Typ: TAK @ 2.75
wynik: 1 miejsce ✅
bwin​

Walka o mistrzostwo wkracza w decydujaca faze. Po pierwszych wyscigach chyba nikt nie przypuszczal ze walka bedzie trwala do konca sezonu. Dzis kwalifikacje do GP Brazylii i jezeli Button nie ma byc jeszcze koronowany to Vettel i Rubens musza byc na czele a Brytyjczyk najlepiej zeby nie zdobyl punktów :jezora: Brazylijczyk pojedzie u siebie wiec ma wieksze szanse. Urodzil sie blisko toru, to byl jego drugi dom. Niestety domowe wyscigi byly dla niego pechowe. Moze czas to wkoncu zmienic i osiagnac sukces przy swojej publicznosci ktora znowu zywiolowa bedzie dopingowac jedynego rodaka w stawce.
Treningi mimo ze odbywaly sie w deszczowych warunkach pokazaly ze Rubens dobrze sobie radzil i wedlug mnie jest duza szansa ze wystartuje z pierwszej linii. Pierwszy trening wygral Webber z przewaga 0.4sek na Barrichello. W drugiej sesji spadl o oczko nizej ale i tak wykrecil dobry czas.
Rubens Barrichello
„Nasza dzisiejsza uwaga była skupiona na przygotowaniu ustawień bolidu na wyścig, być może uzyskiwane czasy nie wyglądały za obiecująco, ale zebrane dane mogą być po przeanalizowaniu bardzo przydatne. Bolid spisywał się lepiej z miękkimi oponami, pod koniec dnia byłem w stanie uzyskiwać lepsze czasy. To wspaniale móc w końcu włączyć się do walki, jestem zadowolony z naszego postępu i z tego, że od początku w moim domowym weekendzie Grand Prix jestem z przodu stawki.”
Typ co prawda troche z sympatii do Brazylijczyka, ale to wedlug mnie walka do konca i zaangazowaniem zasluguje na tytul MŚ. Tyle lat w F1 i ciagle byl tym &quot;gorszym&quot; kierowca u boku M.Schumachera. Do boju Rubens!!!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chyba muszę się brać za pisanie analiz w czwartek lub piątek... bo w weekend nigdy mi się nie udaje napisać tyle ile bym chciał.
Przed jutrzejszym wyścigiem będzie więcej ale póki co pare przemyśleń dotyczących kwalifikacji.

Interlagos - tor legenda. Wymagający i dość szybki.
Ukształtowanie terenu sprawia, że nawierzchnia daje tam &quot;popalić&quot; kierowcom. Przekonał się o tym Button w sesji treningowej gdy miał spore kłopoty z przyczepnością.

Warto zauważyć, że ze startujących zawodników tylko 2 odnosiło tam triumfy (do tego pojedyncze) Był to Kimi i.... Giancarlo Fisichella. Zarówno buki jak i fani zapominają, że zawodnik ten zwyciężał tam w 2003 roku a w kwalifikacjach udawało mu się też w 2005 dojechać w pierwszje trójce

Dlatego dziś typ
Giancarlo Fisichella - Adrian Sutil
typ: 1
kurs: 4.00
Rywal choć ostatnio w formie, na tym torze jeździć nie potrafi.
Nieukońcozne wyścigi i słabe pozycje w kwalifikacjach nie zostaną przysłonięte przez dobry wynik w 2 pierwszych treningach.
DLa mnei faworyt tej pary jest jeden - i jeśli nie trafi w kwalifikacjach spróbuję jeszcze raz w wyścigu ;)


Prócz tego gram (nie opiszę z braku czasu)
Fernando Alonso - Adrian Sutil
typ 1 1.65 bwin

i lekko Alonso w top 3 w kwalach ????
Pojedzie na pustym baku - tego jestem pewien :p

pusty bak przeiwdziałęm ???? ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kimi Raikkonen w TOP3?

Typ: TAK @ 2.85
wynik:
betsafe​

Kimi wczoraj bardzo ladnie pojechal kwalifikacje, gdy dzis rano zobaczylem wagi bolidow... to Raikkonen z ta iloscia powinnien walczyc o P1. Widocznie Ferrari nie bylo na tyle mocne albo poprotu jakies bledy kierwowcy nie pozwolily na zajecie wyzszego miejsca. Fin mial wczoraj urodziny i staral sie o prezent i mozna powiedziec ze 5 miejsce nie jest zle. Ferrari napewno musi teraz zdobyc duzo pkt zeby obronic 3 miejsce w generalce przed McLarenami i wszystko w rekach Kimiego bo na drugiego kierowcy nie ma raczej co liczyc. Uwazam ze na starcie powinnien sobie poradzic z ciezszym Trullim, Sutilem tez nie bedzie mial problemow poniewaz doswiadczenie Fina bedzie gorą. Pozostaje jeszcze KERS tylko pytanie czy na mokrym torze bedzie dobrze sie spisywal? Sam Raikkonen jest optymistycznie nastawiony do wyscigu i szanse na zajecie miejsca na podium sa wedlug mnie duze.

Kimi Raikkonen:
&quot;Ogólnie jestem zadowolony z rezultatu. Na pełnych deszczówkach byliśmy bardzo konkurencyjni i myślę, że gdyby złe \warunki się utrzymały, mogłem osiągnąć lepsze niż piąte miejsce. Jednakże na przejściowych oponach samochód nie był już tak łatwy w prowadzeniu, gdyż trudniej zmusić je do najlepszej pracy. Jeśli jutro będzie padać, będzie bardzo ciężko, gdyż tutaj nie widzisz praktycznie nic, jeśli jedziesz za kimś, a warunki mogą być naprawdę trudne. Sądzę, że dobrą decyzją było opóźnienie kwalifikacji. Przynajmniej oznaczało to, że byliśmy w stanie jechać w akceptowalnych warunkach, zamiast próbować utrzymać się na torze. F60 pracował dobrze. Wiemy, że brakuje nam przyczepności, ale to problem, który mamy od początku sezonu.&quot;

Fakt ze pogoda moze byc dzis bohaterem i bedzie loteria, ale na tym polega piekno F1 ze jest nieprzewidywalna (czasami :jezora ???? Ja jednak licze ze Kimi Raikkonen pokaze sie z dobrej strony na koniec sezonu zeby moc wynegocjowac jak najlepszy kontrakt z nowym zespolem ????


Rubens Barrichello w TOP3?

Typ: TAK @ 1.40
wynik:
betsafe​

O tak, Rubens dzis powalczy o jak najwieksza zdobycz punktowa. A jest duza szansa na wygrana domowego wyscigu jak i odrobienie 10pkt do Buttona ktory zajal dopiero 14 miejsce w kwalifikacjach i ciezko mu bedzie dzis zajac punktowane miejsce. Rubens na pewno jest ogromnie zmobilizowany ale jest zbyt doswiadczony zeby ulec tej presji. Jezelu warunki na to pozwola spokojnie zajmnie miejsce w TOP3, odwazniejsi moga zagrac jego zwyciestwo ???? &quot;Rubens jestes królem, Button P14, Vettel P16 i jak sie teraz czujesz?&quot;
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczorajszy dzień dla sympatyków F1 był próbą nerwów bo to odkąd pamietam były najdłuższe kwale F1. Trwały niemal 3h, to nawet wyścig tyle nie trwa hehe;) ALe warto było czekac do samego konca by widziec radującego się Rubensa. Życzę sobie i jemu aby po dziejszym GP mógl okazac identyczną radośc, no i przede wszystkim żeby Jenson nie wszedl do TOP8. Tego z pewnoscią chce każdy sympatyk tego pięknego sportu. Chodzi przede wszystkim o to by walka za 2 tygodnie w Abu Zhabi była tak samo dramatyczna jak przed rokiem między Massą i Hamiltonem. W tym roku musi byc podobnie z tą różnicą że tym razem to Brazylijczyk będzie przed Brytyjczykiem ;)
Historia występów Barrichelo na Interlagos nie jest może napawająca optymizmem. Dokładnych statów nie pamiętam już, ale bodaj na 16 startów aż 11 z nich kończyło się nieukończonym wyścigiem. No ale przecież impas nie możę trwac w nieskończonośc. Jeden z ostatnich wyścigów Rubensa w Sao Paulo, rodzinnym kraju musi zakończyc się zwycięstwem! Taka szansa już może się mu nie powtórzyc. Pora wyjśc z cienia! Vamosss Rubens :cool:

To tak tytułem wstępu. Teraz kilka typów ode mnie.

Trulli - Rosberg(h2h) Typ : 2 @ 2,30 Expekt
Niemiec zadziwial w dniu wczorajszym na deszczu. Williamsy są najwidoczniej bardzo dobrze ustawione. Rosberg wygral 3 trening w deszczu, a w kwalach napsuł krwi niejednemu. Można powiedizec że Kamikaze i Rosberg przede wszystkim będą dobrze czuli się w deszczu. Obaj niemal identycznie zatankowani. Wszystko rozegra się na torze w walce moim zdaniem. Trulli mimo 4msc w kwalach może miec ciężko moim zdaniem. Kurs na Niko jest zachęcający;)

Czy Jaime Alguersuari będzie zaklasyfikowany w wyścigu? Typ : NIE @ 2,10 Expekt
A więc dlaczego tak? Nie wiem czy kojarzycie poprzednie GP. Algersuari wypadal niemal przy każdej okazji:p W kwalach, treningach i ostatecznie wyscigu. Wczoraj podczas kwali przez radio wypowiadał się że jazda może byc ryzykowna, wspominał że będzie dużo żółtych i czerwonych flag na torze. To może znamieniowac niepewnośc w jego poczynaniach na torze. Deszcz ma padac na 80% jak mówi mi snajper więc Jaime jest jednym z głównych pretendentów do nieukończenia wyścigu ;)
Drugim takim asem moim zdaniem może byc Kobayashi.
Czy Kamui Kobayashi będzie zaklasyfikowany w wyścigu? Typ : NIE @ 2,00 Expekt


Robert Kubica TOP8 ? Typ : TAK @ 1,65 Expekt

Wczoraj marzyło się mi nawet pole position dla Roberta które było osiągalne, lecz zabraklo nie wiele. Dwukrotnie Polak znajdowal się na P1 i P2. Takie chwile w tym sezonie to rzadkośc. Jednak warunki na torze zmienialy się niemal co chwile więc kazdy kolejny notowal lepsze rezultaty, ale w wyścigu powinno sądze byc dobrze. O ile oczywiście BMW nie da ciala jak to bywalo ostatnio. Mowa o bolidzie oczywiście. Bo limit zepsucia chyba mają wkońcu za sobą, ileż można miec pecha. Jeden z ostatnich wyścigów w tej stajni myślę że będzie dobrze. Polak chodzi uśmiechnięty. Nie ma na nim presji. Jest wyluzowany ma pewne miejsce w Renault. Nic więc tylko jeździc bardzo dobrze i na luzie a to pomaga z pewnością.
Marzy mi się podium Rubens, Robert,Kimi ;)

Ale najwazniejsze i tak będą emocje podczas wyścigu, których mam nadizeję nie zabraknie ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No i po kwalifikacjach. Nieprzewidywalnych,deszczowych... denerwujących ????
Cieszy postawa Rubensa - cały czas liczę na jego triumf w MŚ. Szkoda tylko, że zmieniłem koncepcję wczoraj i typowałem Alonso. Hiszpan rozczarował... jedna rozczarował głównie ze względu na pogodę.
Długo zastanaiwałem się co zagrać i wstrzymywałem się z typowaniem.
Są 2 warianty wyścigu - deszcze (powódź) od samego początku lub deszcz (powódź) dopiero na koniec :jezora:
Śledzę długo pogodę w Sao Paulo i wcale nei jestem taki przekonany, że już od 14 ichniego czasu zobaczymy ulewę. Ryzykuje ale ryzykować lubię i dziś znów nie będę grał teoretycznych faworytów :spokodfhgfh:

Jenson Button (GBR/Brawn GP) - zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej?

Nie @ 5.00
bwin

Jenson słabo w kwalach. Pewnei przez pogodę... i teraz wychodzę z założenie, że:
a) będzie mu ciężko jeśli ulewa ich zaatakuje od początku... bo bolid nieprzystosowany, bo tłok z tyłu, bo jedzie za nim mistrz świata i pretendent do tytułu, któzy łątwo skóry nie sprzedzą.
b) jeśli wyjdzie słońce to psychika Buttona będzie odgrywać dużą rolę. Będą przed nim kierowcy z bolidami na ulewę a i poziom wielu z nich wysoki nie jest...
Lider klasyfikacji będzie cisnął ile wlezie. W końcu punkty mu są potrzebne... moim zdaniem nei dojedzie. Tym bardziej, że spodziewam się ostrej stretegii. Strategii, która na tym torze może być samobójstwem.


Dalej...
Vettel. Duża zagadka. Bolid na 100% ustawiony na tor suchy... kwalifikacje słabe ale w tym upatruje swoją szansę. Jest pewna analogia do tego co stało się w ostatnim GP. Wtedy $ pozbawiłmnie Webber rzutem na taśmę robiąc Best Lap. Dziś dokonać teog może młody Niemiec. Wystarczy, że tor choćby na chwile przeschnie a powinno być dobre okrążenie Sebastiana.
Typ na:

Najszybsze okrążenie (wyścig)
Sebastian Vettel @ 4.50
bwin




Co jeszcze? mam parę pomysłów:

Czy Nico Rosberg (GER/Wiliams) zdobędzie pkt. w trakcie wyścigu?
Nie @ 2.30
bwin
Bolid ustawiony na deszcz... liczę na to ,że na suchszym torze paru kierowców go minie.
Warto lekko spróbować.

Kazuki Nakajima - Romain Grosjean
Romain @ 2.95

Samuraj z bolidem na mokrą na wierzchnie, kontra nieprzewidywalny Francuz w Renault ustawionym na suchszy tor.
Po cichu liczę, że Kazuki wypadnie - jeśli nie to może być ciężko ale spróbować warto ????
Dlatego typ wyżej gram lekko ale już ten:
Czy K. Nakajima (Williams) zdobędzie punkty w wyścigu?
Nie @ 1.60
bwin
Ostrzej...



Na koniec może jeszcze coś dorzucę ale za 19 minut jadą... dostałem info, że nie pada więc uważam, że moje typy zagrać warto. Jeśli kiedykolwiek warto je grać :jezora:
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
Safety Car na torze? - TAK @ 1,65

betsafe

Już za niecałą godzinę będziemy świadkami przedostatniej rudny tegorocznych mistrzostw świata na brazylijskim torze Interlagos. Po wczorajszych deszczowych kwalifikacjach mogliśmy się przekonać, że jazda na mokrym torze wiąże się z bardzo dużym ryzykiem wypadnięcia z toru i odwiedzeniem pobliskich band, a co za tym idzie spowodowania niebezpieczeństwa na torze. Obecne prognozy pogody przewidują 40-50 procent szans na deszcz więc jest to jeden z argumentów przemawiających za tym typem. Już na samym starcie mamy dosyć szybki zakręt w lewo, a następnie w prawo gdzie kierowcy na pewno nie wejdą w niego z mozolną prędkością i mogą tam się dziać ciekawe rzeczy. W tym roku mamy kilku niedoświadczonych kierowców, których często ponosi ambicja i nieopanowanie. Romain Grosjean, Vitantonio Liuzzi, który po powrocie do królowej sportów motorowych pokazuje, że jest bardzo głodny szybkiej jazdy i wczoraj pokazał nam, że potrafi przeszarżować. Dodatkowo dzisiaj wystartuje z ostatniej pozycji z powodu wymiany skrzyni biegów. Samochód Force India w końcówce sezonu jest konkurencyjny i stać go na walkę o punkty. &quot;Nowy&quot; kierowca FI na pewno będzie chciał jak najwięcej nadrobić na starcie. Ponadto dzisiaj na starcie zobaczymy Jaime Alguersuariego, który również lubi zwiedzać okolicę toru co pokazał w Japonii na legendarnym już torze Suzuka. Dodatkowo na deser mamy jeszcze Kamui Kobayashiego , który wczoraj zaliczył znakomite kwalifikacje, pokazał, że potrafi szybko jeździć w deszczu jednak brak doświadczenia może zrobić tutaj swoje. Do grupy kierowców, którzy mogą spowodować wyjazd samochodu bezpieczeństwa możemy zaliczyć również nieprzewidywalnego Kazukiego Nakajime oraz Sebastiena Buemiego. Warto przypomnieć sobie co działo się rok temu. Również mieliśmy opady atmosferyczne, wyścig był bardzo ciekawy i bardzo liczę, że tak będzie i tym razem. Tor jest szybki, obfitujący w ciekawe sekcje gdzie kierowcy jadą z szybką prędkością i nawet mała ilość deszczu czy wilgotny tor może spowodować uślizg i pojawienie się srebrnego Mercedesa. Na starcie będziemy mieli ostrą walkę również z tyłu. Bardzo liczę tutaj na agresywną jazdę Lewisa Hamiltona, który dysponuje dosyć lekkim bolidem (661kg). Przy „odpowiednim” użyciu systemu KERS może zrobić się zbyt ciasno dla niektórych kierowców z końca stawki, którzy niekoniecznie będą chcieli oddać swoje miejsce uzyskane w kwalifikacjach.
Podsumowując. Spora szansa na deszcz, ciekawa sekcja zakrętów na starcie, kilku niedoświadczonych i idących na całość kierowców, walka Hamiltona z tyłu jak i rywalizacja o czołowe miejsca z przodu (mam tu na myśli Raikkonena z KERS oraz Adriana Sutila ) skłoniły mnie do zagrania typu na Safety Car. Jak będzie? O tym przekonamy się w otwartym Polsacie o godzinie 18.​
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie chce mi się po raz enty edytować poprzedniego posta więc typ (z bet365) dorzucę tutaj:

Grand Prix Brazylii - Grupa 2
Nico Rosberg 2.50
Sebastien Buemi 4.33
Fernando Alonso 4.33
Kazuki Nakajima 7.00
Robert Kubica 7.00

Dobre info z padoku ;)
Rosberg i Kazuki nie będą zagrożeniem. Robert nie ma mocy a do tego na suchym torze bolid &quot;stanie&quot;... a Buemi? No kogoś takiego jednak Alonso powinien pokonać :jezora:
Analiza słaba ale czego się spodziewać 10 minut prze wyścigiem ????
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
Safety Car na torze? - TAK @ 1,65

betsafe


Już za niecałą godzinę będziemy świadkami przedostatniej rudny tegorocznych mistrzostw świata na brazylijskim torze Interlagos. Po wczorajszych deszczowych kwalifikacjach mogliśmy się przekonać, że jazda na mokrym torze wiąże się z bardzo dużym ryzykiem wypadnięcia z toru i odwiedzeniem pobliskich band, a co za tym idzie spowodowania niebezpieczeństwa na torze. Obecne prognozy pogody przewidują 40-50 procent szans na deszcz więc jest to jeden z argumentów przemawiających za tym typem. Już na samym starcie mamy dosyć szybki zakręt w lewo, a następnie w prawo gdzie kierowcy na pewno nie wejdą w niego z mozolną prędkością i mogą tam się dziać ciekawe rzeczy. W tym roku mamy kilku niedoświadczonych kierowców, których często ponosi ambicja i nieopanowanie. Romain Grosjean, Vitantonio Liuzzi, który po powrocie do królowej sportów motorowych pokazuje, że jest bardzo głodny szybkiej jazdy i wczoraj pokazał nam, że potrafi przeszarżować. Dodatkowo dzisiaj wystartuje z ostatniej pozycji z powodu wymiany skrzyni biegów. Samochód Force India w końcówce sezonu jest konkurencyjny i stać go na walkę o punkty. &quot;Nowy&quot; kierowca FI na pewno będzie chciał jak najwięcej nadrobić na starcie. Ponadto dzisiaj na starcie zobaczymy Jaime Alguersuariego, który również lubi zwiedzać okolicę toru co pokazał w Japonii na legendarnym już torze Suzuka. Dodatkowo na deser mamy jeszcze Kamui Kobayashiego , który wczoraj zaliczył znakomite kwalifikacje, pokazał, że potrafi szybko jeździć w deszczu jednak brak doświadczenia może zrobić tutaj swoje. Do grupy kierowców, którzy mogą spowodować wyjazd samochodu bezpieczeństwa możemy zaliczyć również nieprzewidywalnego Kazukiego Nakajime oraz Sebastiena Buemiego. Warto przypomnieć sobie co działo się rok temu. Również mieliśmy opady atmosferyczne, wyścig był bardzo ciekawy i bardzo liczę, że tak będzie i tym razem. Tor jest szybki, obfitujący w ciekawe sekcje gdzie kierowcy jadą z szybką prędkością i nawet mała ilość deszczu czy wilgotny tor może spowodować uślizg i pojawienie się srebrnego Mercedesa. Na starcie będziemy mieli ostrą walkę również z tyłu. Bardzo liczę tutaj na agresywną jazdę Lewisa Hamiltona, który dysponuje dosyć lekkim bolidem (661kg). Przy „odpowiednim” użyciu systemu KERS może zrobić się zbyt ciasno dla niektórych kierowców z końca stawki, którzy niekoniecznie będą chcieli oddać swoje miejsce uzyskane w kwalifikacjach.
Podsumowując. Spora szansa na deszcz, ciekawa sekcja zakrętów na starcie, kilku niedoświadczonych i idących na całość kierowców, walka Hamiltona z tyłu jak i rywalizacja o czołowe miejsca z przodu (mam tu na myśli Raikkonena z KERS oraz Adriana Sutila ) skłoniły mnie do zagrania typu na Safety Car. Jak będzie? O tym przekonamy się w otwartym Polsacie o godzinie 18.



Zgodnie z planem. Szybka sekwencja pierwszych zakrętów wyścigu sprawiła, że niektórzy zbyt mocno pojechali i od razu na początku wyścigu mieliśmy sporą stłuczkę pomiędzy Trullim a Sutilem. Swoją drogą nie wiem o co kierowca Toyoty miał pretensje do Niemca? Wepchnął się na siłę i myślał, że ten grzecznie go przepuści? Bardzo szkoda mi było Rubensa. Raz, że go bardzo lubię jako kierowcę, a dwa to z tego co widziałem snajper miał go na kuponie i to było ostatnie zdarzenie zamykające kuponik. No cóż trudno, to jest F1 i tutaj wszystko może się zdarzyć...​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom