>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Australii (16.03.08 -Wyscig #1)

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP


Juz w niedziele o 5:30 rozpocznie sie pierwszy wyscig Gran Prix w Australii. Prognozy pogody na inauguracyjny wyścig sezonu nie przewidują deszczu, więc kierowcy, ze względu na zakaz stosowania kontroli trakcji, powinni mieć nieco ułatwiony start sezonu 2008. Jak zakaz kontroli trakcji wplynie na jazde zawodnikow? Jestem tego bardzo ciekawy bo tylko 6 z calej 22osobowej stawki scigajacych sie jezdzili kiedys bez kontroli trakcji ... Kto wygra GP Australii? Kto bedzie czarnym koniem tegorocznych Mistrzostw? Czy znow jakis mlodzik jak Hamilton wedrze sie do czolowki? Moze Kovelainen? Zapraszam do dyskusji.

Suche typy beda kasowane a ich autor odpowiednio &quot;nagrodzony&quot;​
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja jestem bardzo ciekawy jak sprawował sie bedzie bolid bmw, czy znów bedzie taki awaryjny i czy bardzo bedzie odstawał od czolowki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja Formułę obstawiam w bukach naziemnych i na kwalifikacje fajną ofertę wystawił wzbmilenium :
  • Raikkonen K. (miejsce 1-3) @ 1.25
  • Kovalainen H. (miejsce 1-6) @ 1.20
  • Hamilton L. (miejsce 1-3) @ 1.27
  • Webber M. (miejsce 1-10) @ 1.18
  • Trulli J. (miejsce 1-10) @ 1.35
AKO 3.00 lub 2.22 bez Trulliego
Lewis Hamilton i Kimi Raikkonen - tutaj chyba nie trzeba żadnego komentarza. O ile w wyścigu może się zdarzyć coś niespodziewanego to w qualach nic takiego nie powinno mieć miejsca. Obydwaj są zdecydowanie szybsi od całej reszty. Lewis był 1 i 2 w treningach, Kimi był 1 i 6. Jako, że są liderami swojego zespołu powinni mieć też troszkę mniej paliwa od kolegów z teamów. Kurs na Heikkiego z kolei mimo że niski to prezent od buków. Ferrari i McLaren znów zdominują ten sezon. Tym bardziej w qualach Fin powinien zająć 3-4 msc. Webber to Australijczyk i będzie napewno chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Sądzę, że Red Bull da mu bardzo mało paliwa by mógł po kwalifikacjach zając 5-8 msc. Wiadomo marketing. W treningach jeździł nieźle. 5 i 2 miejsce. Nawet jeśli jeździł na małej ilości paliwa to jest to niezły wynik. Zresztą oba Red Bulle jeżdżą dobrze i ten zespół chyba zrobił krok naprzód. I ostatni typ najmniej pewny ale ja wierzę w Jarno. Trulli jeździ w słabym bolidzie ale nie bez przyczyny nazywa się go mistrzem kwalifikacji. Oba Ferrari i Mc Lareny poza zasięgiem. Podobnie pewnie z i BMW ale z jednym Renault i Red Bullem- konkretnie Piquet, Coulthard ew. Rosberg powinien powalczyć o 10 miejsce.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ostatnio zmieniłem bukmachera na Unibet więc typy na kwalifikacje będą właśnie z tego bukmachera. ???? Jako, że jest to pierwszy wyścig w sezonie to ze stawkami nie ma co przesadzać. Unibet wystawił skromną ofertę ale niektóre typy H2H wydają się oczywiste...

Fernando Alonso - Nelson Piquet Jr
.
Typ: 1✅ Kurs: 1.14
To jeden z tych oczywistych... Alonso pomimo zmiany teamu wciąż jest groźny choć o Mistrzostwie może już zapomnieć. Jednak Piquet obok niego wygląda raczej skromnie. Na obu treningach lepszy był Hiszpan i teraz w kwalifikacjach powinno być podobnie. Stawiam na Alonso.

Lewis Hamilton - Heikki Kovalainen

Typ: 1✅ Kurs: 1.16
Oczywiście jest, że team McLarena będzie starał się aby to Hamilton jechał na zwycięstwo. Lewis całkiem nieźle spisał sie na treningach, a Kovalainen no cóż.. był wysoko ale ciągle te dwie pozycje za Brytyjczykiem. Bezdyskusyjny typ na Lewisa.

Nico Rosberg - Kazuki Nakajima

Typ: 1✅ Kurs: 1.25
Rosberg to moim zdaniem jeden z ciekawszych zawodników, który nierzadko sprawiał kłopoty najlepszym. Williams na pewno &quot;jedzie&quot; na Rosberga. Myślę, że jest się on w stanie spokojnie zakwalifikować do pierwszej 10. Nakajima na treningach bez rewelacji i kwalifikacjach nie powinno to ulec zmianie.

Jenson Button - Rubens Barrichello

Typ: 1⛔ Kurs: 1.50
Team Hondy po raz kolejny stawia na doświadczonych kierowców, którzy jako jedni z nielicznych jeździli bolidami bez kontroli trakcji. Na treningach osiągali podobne czasy choć dwukrotnie lepszy okazał się Button. Honda raczej sie do pierwszej 10 nie zakwalifikuje ale wewnętrzna rywalizacja powinna być na korzyść Brytyjczyka. ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Wow, Kubica 1.25,613 na ostatnim treningu, zdecydowane zwycięstwo, a tuż za nim na pozucji drugiej Nick Heidfeld. Nie wiem na ile to obrazuje aktualny potencjał bolidów BMW, ogólnie śmieszyły mnie te wszystkie artykuły o ich rzekomym afiszowaniu się z możliwościami wozów, ale kto wie może coś jest na rzeczy... Kurs w BAhu na zwycięstwo Kubicy w sesji kwalifikacyjnej wciąż jest dostępny, nieco kusi - 40, szansa na pewno malutka i może się lekko podpalam tymi wynikami sprzed kilku minut, ale chyba jest tu value i może za minimalną stawkę warto zaryzykować.

Edit: Ajjj, jak niewiele brakło, żeby taki ładny kursik ustrzelić... No ale wielkie brawa dla Roberta, powodzenia jutro :spokodfhgfh:
 
J 0

j.j.

Użytkownik
Wczoraj postawiłam na Kubicę, że wygra w Melbourne po kursie 50.0. Dzisiaj jest już tylko 8.0 ale Kubek ma olbrzymią szansę wygrać jutro swój pierwszy wyścig.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Felippe Massa sklasyfikowany ? Typ: NIE @ 3.75 4/10 :spokodfhgfh:

Brazyliczyk zupełnie sobie nie radzi bez kontroli trakcji. Dodatkowo teraz gdy Kimi jest daleko w tyle na starcie będzie na nim ciążyła presja z która często sobie nie radził. Sądzę, że albo po starcie w kogoś &quot;wjedzie&quot; albo zaliczy żwir na jednym z dohamowań/zakrętów. Po takim kursie warto spróbować, bo Massa często w treningach i kwalifikacjach popełniał błędy.

Lewis Hamilton Typ: Zwycięzca @ 1.70
8/10 :spokodfhgfh:
Kurs nawet całkiem zadowalający. Wszyscy wierzymy w Roberta ale jednak młody Anglik to jest klasa w sobie. Dodatkowo jeździ w mimo wszystko lepszym bolidzie i zespole. Mając pole position jedzie na &quot;czystej&quot; stronie toru na starcie. Powinien objąć prowadzenie od 1 zakrętu i tak dojechać już bez większej presji do mety ( choć Robert jedzie po wewnętrznej i może Lewis nie zdąży się na niego &quot;założyć&quot;? Oby ) . Największy rywal - Raikkonen daleko w tyle.

Robert Kubica Typ: m1-3 @ 1.90
8/10 ????

Tak jak napisałem powyżej myślę, że Robert nie wygra tego turnieju ale na podium ma olbrzymią szansę. Massa i Kimi moim zdaniem nie będą zagrożeniem do podium. Robert ma 2 pole startowe. Za nim Heikki i Heidfeld i tylko oni mogą powalczyć z Polakiem o TOP 3. Przynajmniej jednego z nich Robert powinien pokonać.
Kimi Raikkonen Typ: m1-8 @ 1.40 8/10 ????
Kurs nie jest za wysoki ale zdarzenie to wydaje mi się być dość pewne. Fin startuje z 15 pozycji startowej ale to przecież Mistrz Świata. Ferrari to mistrzowie taktyki napewno ułożą pod niego taką strategię by zdobyć jakieś punkty. Z jego umiejętnościami i możliwościami bolidu powinien sobie poradzić.

Fernando Alonso - Nelson Piquet Jr
Typ: 1 @ 1.20 + Jarno Trulli - Timo Glock Typ: 1 @ 1.30 + Sebastian Vettel - Sebastien Bourdais Typ: 1 @ 1.40 @ 2.18 9/10 ⛔
Taki tripelek po fajnym kursie. Typy przeciwko debiutantom. Alonso i Trulli to bardzo doświadczeni kierowcy. Ich partnerzy w F1 jeszcze nie jeździli za dużo i powinno to być widoczne w wyścigu. Na dodatek mają o wiele lepsze pozycje startowe. Tylko wypadek lub awaria bolidu może &quot;popsuć&quot; ten typ. Vettel z kolei to też młody i niedoświadczony zawodnik ale widać, że to wielki talent a Francuz póki co nie wygląda najlepiej. Różnica pól startowych też znaczna.
 
matex 0

matex

Użytkownik
A co sądzcie o takim typie ?

Ilu niemieckich kierowców zdobędzie punkty w wyścigu? / 2 @ kurs 2.50 ✅✅

Wydaję mi się, że jeżeli zarówno Heidfeld jak i Rosberg o ile nic nie przytrafi im sie z ich bolidami znajdą się w czołowej 8. Ich forma, przynajmniej wskazuje, że tak powinno być. O reszcie Niemców nie mówię, bo rzadko zdobywali punkty :] Co o tym sadzicie ?

Edit: szkoda, że jednak tego nie zagrałem ...
 
J 0

j.j.

Użytkownik
Vettel bardzo dobrze jeździł w kwalifikacja. Sądzę, że zdobędzie pierwsze punkty już jutro.
Jacques, Kubica ma za sobą jeszcze Masse. Łatwo nie będzie ale sądzę, że uda mu się stanąć jutro na podium.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja zlozylem taki kupon
Head-To-Head Alonso/Piquet Jr typ:1
alonso to doswiadczenie, i bedzie takze startowal z wyzszego miejsca niz jego kolega z teamu, nie widze tutaj nic innego ja zwyciestwo alonso (w swojej druzynie oczywiscie)
Head-to-Head Raikkonen/Massa typ:2
tutaj wystarczy spojrzec na pozycje startową, Massa 4, a raikkonen 16. Niemozliwe jest praktycznie aby raikkonen nadrobil taką strate.
Head-to-Head Heidfeld/Kubica typ:2
ten typ wydaje mi sie naj mniej pewny, poniewaz obawiam się ze zespol bmw bedzie chcial wypracowac jak najlepszą pozycje dla Niemca, ale tak poza tym to kubica jezdzi w Australii lepiej od Heidfelda, a takze ma lepszą pozycje startową, bedzie zdeterminowany na walke nawet o zwyciestwo w calym GP.
ako: 2.39

a tak ogolnie patrząc na oferty buków to mozna niezle kupony ulozyc na F1 z bardzo dobrym ako i z dosc pewnymi typami, ale kombinacji typow moze byc bardzo wiele, ja mam nadzieje ze moja bedzie trafna.
 
makaveli23 142,1K

makaveli23

Użytkownik
Alonso - Rosberg ✅TYP: 2✅ KURS: 1.85 @ Sportingbet
Nawet tak utalentowany kierowca jakim jest niewatpliwie Alonso nie zrekompensuje tego ze samochód jego teamu jest w stanie powalczyc co najwyzej o pkt w tym wyscigu. Rosberg z teamu Williams ma lepszy bolid i 4 miejsca przewagi nad Alonso mysle ze wystarcza aby móc przyjechac na mete szybciej.

Mysle ze w tym wyscigu dobrze zaprezentuja sie zawodnicy Toyoty i dzis postawilem w naziemnym typy na sklasyfikowanie obydwu kierowcow tego teamu czyli: Rosberg(1.3) i Trulli(1.4), jezeli sa gdzies w netowych bukach to garaco polecam! I trzymajmy kciuki za Roberta oczywiscie! ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
:!: Kubica - Heidfeld 1.40⛔
:!: Hamilton skl 1.13✅
:!: Massa skl 1.20⛔
:!: Alonso skl 1.25✅
:!: Rosberg - Nakajima 1.30✅

Ako: 3.08 || Buk: Betgun

Robert potwierdzil jak wielki drzemie w nim potencjal i jak dobrze radzi sobie bez kontroli trakcji. W slabym bolidzie porownujac Ferrari i McLarena zdolal zajac bardzo wysokie 2miejsce a gdyby nie jeden maly blad mogly miec Pole Position. Nick dobrze radzil sobie w treningach ale az 3pozycje dziela kolegow z druzyny i nie sadze by Kubica popelnil jakis karygodny blad, ktory mialby mu uniemozliwic wygrania z Nickiem w pierwszym GP w tym sezonie.

Hamilton skl? Chyba nie trzeba nawet dawac do tego komentarza. Lewis swietnie radzil sobie na treningach i przede wszystkim wygral kwale. Moze postawie takze na jego wygrana po kursie 1.70, ale zdecydowalem sie zagrac bezpiecznie, ba! bardzo bezpiecznie, ze dojedzie.

Co do Massy. Jacques napisal wczesniej, ze moze nie dojechac bo zle radzi sobie bez kontroli trakcji. Felippe zapowiadal, ze bedzie walczyl o zwyciestwo w tym wyscigu i daje mu zaufanie na poczatku sezonu takze dlatego, ze w ubieglych latach mial wielkiego pecha w Australii.

Alonso skl. Mialem grac Alonso - Piquet na Hiszpana ale zdecydowalem sie grac na Fernando poniewaz kurs jest wyzszy o 0.05. Oba sa bardzo pewne, jesli by szukac niespodzianki kto mialby nie dojechac do mety z czolowki to ja bym jednak stawial ze to obecny mistrz swiata nie dojedzie przez problemy z bolidem chyba, ze wszystko zostanie wyeliminowane ...

Rosberg - Nakjima: Rosberg mial bardzo dobra koncowke sezonu i dlatego wlasnie postanowilem sie zagrac na Niemca. Ale co tu duzo mowic, Nakajima to amator wchodzacy do swiata f1 i jesli w ogole dojedzie do mety to bedzie to dla niego sukces a roznica pozycji 7ms.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
R.Kubica- sklasyfikowany 1,25 betgun ⛔⛔⛔ ????dla NAKAJIMY!!!
Polak staje przed wielkim wydarzeniem jakim moze byc jego pozycja na podium ???? miejmy nadzieje ze tak sie stanie. ale ja wole raczej asekurancko zagrac ze zostanie sklasyfikowany chociaz wierze ze podium jest w zasiegu. Start z 2pozycji powinien byc spokojniejszy bo Polak moze uniknac zamieszania na starcie. Bolid wydaje sie byc lepszy od tego z zeszlego sezonu wiec 3majmy kciuki ????

H.Kovalainen-N.Heidfeld- kto lepszy typ : 1 1,45 betgun ⛔⛔⛔ FIN 5 a NIEMIEC 2
Fin posiada zdaje sie ze lepszy bolid. Niemiec nie blyszczal w sesjach treningowych jak i w kwalifikacjach gdzie zajal 5miejsce a Heikko jest na 3 pozycji startowej. Fin w kazdej z trzech sesji kwalifikacyjnych uzyskiwal lepszy czas od Niemca
Kovalainen Heidfeld
1:25.664 1:25.960
1:25.452 1:25.518
1:27.079 1:27.236


N.Piquet-niesklasyfikowany 2,36
betgun ✅✅✅
niedoswiadczony kierowca baa debiutant w stawce moze dzisiaj zaplacic tzw frycowe i nie dojechac do mety. W kwalifikacjach na odleglym 21miejscu wiec nie mozna sie po nim niczego dobrego raczej spodziewac jutro. Zapewne bedzie jechal na ryzyku ale to moze sie nie oplacic i z braku doswiadczenia moze zaliczyc jakies &quot; wycieczki&quot; poza tor ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nico Rosberg - Kazuki Nakajima
Typ: 1✅ Kurs: 1.30 Betgun
Mój ulubiony typ w ten weekend. ???? Rosberg jest zdecydowanie szybsz od Japończyka i wystartuje w niedziele sześć pozycji przed swoim kolegą z zespołu. W takiej sytuacji ciężko oczekiwać aby Nakajima mógł chociaż zbliżyć się do Niemca. Myślę, że tutaj pewna 1.

Robert Kubica - Nick Heidfeld

Typ: 1 ⛔Kurs: 1.40 Betgun
Po dzisiejszych kwalifikacjach wszyscy liczymy, że Robert w końcu odniesie pierwsze zwycięstwo w Formule 1. W takim razie czy startujący dopiero z trzeciej linii Heidfeld będzie miał coś do powiedzenia? Krótko, myśle, że Niemiec nawet nie zbliży się do Kubicy więc ten typ wydaje sie dość pewny.
Jarno Trulli - Timo Glock (nie ukończyli)
Typ: 1 Kurs: 1.32
O wielkim pechu może mówić Timo Glock. Jego bolid został przesunięty o dziesięć pozycji ponieważ zmieniona została skrzynia biegów. Trulli rusza z trzeciej linii i byłem troche zaskoczony jego wynikiem. Jednak widać, że Toyota ma w tym sezonie całkiem niezłe bolidy, które pozwolą im walczyć o punkty. W tej parze ciężko oczekiwać, aby Glock wyprzedził 12 zawodników i jeszcze Trulliego. ????
Takuma Sato - Anthony Davidson (nie ukończyli)
Typ: 1 Kurs: 1.65
Nie mam pojęcia dlaczego Super Aguri jeszcze trzyma Davidsona w swoim zespole. Moim zdaniem jest to najgorszy kierowca z całej stawki i wcale nie chodzi tylko o to, że zajął ostatnie miejsce, bo w tym &quot;pomógł&quot; mu troche jego bolid. Już w poprzednim sezonie jeździł tragicznie, a teraz bez pomocy elektroniki nie może być lepiej. Sato to też nie rewelacja ale wykręca dużo lepsze czasy od Anglika dlatego myśle że ukończy ten wyścig przed nim. ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A co sądzcie o takim typie ?
Ilu niemieckich kierowców zdobędzie punkty w wyścigu? / 2 @ kurs 2.50
Wydaję mi się, że jeżeli zarówno Heidfeld jak i Rosberg o ile nic nie przytrafi im sie z ich bolidami znajdą się w czołowej 8. Ich forma, przynajmniej wskazuje, że tak powinno być. O reszcie Niemców nie mówię, bo rzadko zdobywali punkty :] Co o tym sadzicie ?
Heh, ja sądzę troszkę inaczej i w typach dnia dałem takie coś :
Cytat : Formuła 1
Spotkanie : Ilu niemieckich kierowców zdobędzie punkty w wyścigu?⛔
Typ : 1
Bukmacher : bwin
Kurs : 3,3
Analiza :
Po dzisiejszych kwalifikacjach w pierwszej ósemce znalazło się dwóch Niemców, kolega z teamu Roberta Kubicy - Nick Heidfeld z BMW Sauber oraz reprezentant teamu Williams-Toyota Nico Rosberg. Wprawdzie zaraz za punktującą ósemką jest kolejny z Nich Sebastian Vettel z Toro Rosso-Ferrari ale nie zapominajmy że z 6 lini wystąpi zawsze groźny, walczący się o pkt. i o jak najlepsze miejsca Fernando Alonso, chodź teraz już tak łatwo mu nie będzie bo ma na pewno słabszy bolid od kolegów Ferrari , McLaren-Mercedes czy BMW ale o miejsca w okolicach 5-8 będzie walczył , oraz że z 16 miejsca wyruszy Kimi Raikkonen który dzisiaj miał problemy ze skrzynią biegów. O ile Niemiec Nick Heidfeld raczej się utrzyma w pkt. ósemce to Nico Rosberg może spaśc kilka pozycji niżej nie mówiąc już o Sebastianie Vettelu.
pozdROWienia ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kazuki Nakajima został ukarany przez stewardów GP Australii za kolizję z Robertem Kubicą, która wyeliminowała Polaka z wyścigu. Podczas ostatniego okresu neutralizacji toru, na 10 okrążeń przed metą, Japończyk uderzył w tył bolidu F1.08 Kubicy. Ze względów bezpieczeństwa zespół BMW Sauber postanowił nie wypuszczać swojego kierowcy ponownie na tor.
R E K L A M A​

Stewardzi po wyścigu postanowili iż w następnym Grand Prix Malezji Kazuki Nakajima zostanie przesunięty na starcie o 10 pozycji w dół. Polscy kibice mimo wszystko chyba nie do końca poczują się usatysfakcjonowani. Japoński kierowca w oficjalnej informacji prasowej zespołu Williams nie przeprosił nawet Roberta Kubicy za zaistniałą sytuację.
Ech ;/ Nakijama wisisz mi 400 PLN :)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Trochę dziwny przebieg był tego wyścigu, na 22 osoby które rozpoczeły wyścig ukończyło tylko tylko !!! 7, niestety w tej siódemce nie znalazł się Polski kierowca - Robert Kubica ... Śmiem myśleć że gdyby nie problemy kierowców takich ekip jak Ferrari czy BMW ten typ by spokojnie siadł. Bardzo jestem zły na team BMW bo znów lepszą taktykę opracowali dla N. Heidfelda ... ;/ chodź ten w kwalifikacjach wypadł gorzej od Kubicy... Nic , ten wyścig poszedł już w niepamięć i za tydzień będzie kolejny co nie zmienia faktu że dużo osób dość sporo kasy wtopiło w Australii ...
pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom