>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gran Prix Europy (wyscig nr 12) 24.08.08

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP

Juz pojutrze przed kierowcami F1 stanie dosc trudne zadanie, pierwsza jazda na torze w Walencji, kto poczuje sie tutaj jak w domu i zabierze ze soba jakze cenne 10pktow? Zapraszam do dyskusji
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No to moze ja podam moje propozycje na kwalifikacje ????

Kto wygra kwalifikacje do GP Walencji Pole position ✅
Typ: Massa F.
Kurs: 3.50

unibet


Jutro po 3-tygodniowej przerwie wraca wkoncu F1. Kierowcy będą ściągać się na nowym ulicznym torze w Walencji. Jako ze jest to dla kierowców nowy tor w kalendarzu wszystko się może zdarzyć, ale nie na czołowych pozycjach, o które powinny powalczyć kierowcy Ferrari i McLarena. My mamy nadzieje ze Robert Kubica i jego BMW powalczą o jak najwyższe miejsce. Wrócę jednak do mojego typu. Większość kibiców uważa ze Felippe nie ma talentu. Tez tak uważałem ale po kilku wyścigach zmieniłem zdanie. W ostatnim wyścigu miał dużego pecha gdzie na kilka okrążeń przed meta popsuł mu się silnik. Teraz na pewno będzie chciał pokazać „sportowa złość” i wygrać kwalifikacje na tym nowym torze. Jego głównym rywalem będzie zapewne Hamilton który podczas treningów prezentował ten sam poziom co Massa. Wiec jutro z niecierpliwością będę czekał na kwalifikacje do wyścigu.


Jenson Button - Rubens Barrichello 16 - 19 ✅
Typ: J. Buton
Kurs: 1.55

expekt


Kierowcy Hondy sa w odmiennych nastrojach po piątkowych treningach. Lecz może najpierw zacznę od tych wyników. J. Button w pierwszym treningu zajął 17 miejsce z czasem 1:42.460 ale już na drugim treningu jego czas 1:39.546 pozwoliło na zajęcie 3 miejsca. Jego partner natomiast był odpowiednio 11. 1:41.830 lecz podczas drugiego treningu zaczęły się problemy z bolidem i zajął ostatnie miejsce z czasem 1:41.377. Problemem Brazylijczyka był zły balans samochodu. Zmieniono kilka części w bolidzie ale to i tak nic nie pomogło i do tego doszły tez problemy z hamulcami
Jenson Button po treningu powiedział ze jest bardzo zadowolony z ustawień bolidu i ma nadzieje ze wieczorem jego mechanicy jeszcze trochę poprawia osiągi jego bolidu.


Jarno Trulli - Timo Glock 7 - 13 ⛔
Typ: T. Glock
Kurs: 1.80

expket

Timo Glock sensacyjne 2 miejsce w GP Węgier napewno doda mu kopa. Oby nie za mocnego. Podczas pierwszego treningu kierowcy Toyoty zajmowali miejsca blisko siebie ale już podczas drugiego Glock zajął 7 miejsce 1:39.967 a jego kolega z zespołu był 15 z czasem 1:40.877. Obu kierowcom podoba się ten tor i na nic nie narzekali. Ich bolidy były dobrze ustawione, maja tylko nadzieje ze przyczepność podczas kwalifikacji będzie już lepsza. Spodziewam się ze kierowcy Toyoty podczas kwalifikacji zajmą pozycje blisko siebie. Dlaczego wiec Glock?? Myślę ze te drugie miejsce doda mu większej pewności siebie i będzie pokonywał swojego partnera który jest bardziej doświadczony od niego. Dodam do tego jeszcze ze gdy obu kierowcom uda się dostać do Q3 stratedzy postanowią zatankować do pełna Jarno a Tima puszcza z lekkim bolidem. Ale to tylko moje przypuszczenia
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kto wygra GP Walencji Massa ⛔
Typ: Robert Kubica
Kurs: 15.00

unibet


Od razu napisze ten typ głownie do konkursu TD bo ryzyko jest ogromne ale za drobne zagram. GP Walencji uliczny tor, taki jak lubi Polak. Po fantastycznych kwalifikacjach Robert wystartuje jutro z 3 miejsca. Będzie miał przed sobą Hamiltona i Masse. I w tym właśnie widzę nadzieje w wejście mojego typu. Hamilton z pewnością zaatakuje Brazylijczyka który łatwo skóry nie sprzeda, a wiadomo „Gdzie dwóch się bije tam….” Nawet gdyby Lewisowi nie udało się wyprzedzić na starcie Massy to zapewne będzie na niego naciskał przez kilka okrążeń i może dojść do malej kolizji. Powiecie ze Robert ma obok siebie Raikonen, aktualnego mistrza formuły 1 który jest bez formy. Jedynie pytanie które mnie nurtuje to ile czołówka ma paliwa, bo wszystko zapewne rozegra się w boksach. Jeżeli Robert wskoczy na lidera wyścigu to módlmy się żeby Safty Car nie miał za dużo pracy.


Czy Samochód bezpieczeństwa będzie użyty podczas wyścigu? Nie był
Typ: Tak, będzie użyty
Kurs: 1.40

expekt


Nowy tor, ogromna ilość zakrętów, oraz kierowcy, którzy jeszcze przyzwyczaja się do tego toru no i jeżeli pogoda spłata figla z deszczem to czego chcieć więcej żeby Safty Car wjechał na tor. Dziś podczas kwalifikacji widzieliśmy jak nawet doświadczenie kierowcy mieli problemy przy wyjściach z zakrętów wypadali z toru. Powodzenie tego typu będzie miało na samym początku wyścigu gdzie będzie strasznie ciasno. Co prawda tor jest szeroki ale sa miejsca gdzie posprzątanie bolidu jest niemożliwe i wtedy SC musi wjechać na tor? Uważam ze typ wielce prawdopodobny do wejścia.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Kto wygra GP Walencji??
Typ: Kimi Raikkonen (FIN/Ferrari)
Kurs: 5.00 [bwin]
Dawno mistrz świata z poprzedniego sezonu wygrał jakiś wyścig, ale mam przeczucie, że dzisiaj to się zmieni podczas GP Europy. Zawody rozegrane zostaną na nowo powstałym torze w Walencji i jak sam Kimi mówi podoba mu się ten tor, z reszto wygrał II sesję treningową. W kwalifikacjach zajął 4 miejsce czyli nie jest tak źle przed nim pojadą kolega z drużyny Massa, Hamilton i Kubica. Co do dwóch pierwszych Kimi musi liczyć na ich potknięcia, chociaż wydaje się, że z tej trójki to on będzie miał bolid najbardziej zatankowany. Co do tych potknięć wydaje mi się, że są one możliwe wiadomo, że zarówno Massa i Hamilton to &quot;gorące głowy&quot; i o jakieś błędy nie trudno. Co do Kubicy ma on wolniejszy bolid od Kimiego i nie powinno sprawić problemu wyprzedzenie tego kierowcy przez Ferrari Fina.
Tak więc stawiam na Raikkonen mam nadzieje, że zacznie odrabiać punkty w klasyfikacji generalnej do Hamiltona i wygra drugi raz mistrzostwa świata. A ten pościg zacznie skutecznie już na torze w Walencji wygrywając dzisiejsze Gran Prix.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jeszcze takie cos z F1 do polecenia bez analizy

Sebastian Vettel - Sebastien Bourdais 6-10 ✅
Typ: S. Vettel
Kurs: 1.40

expekt

Nico Rosberg - Kazuki Nakajima 8-15 ✅
Typ: N.Rosberg
Kurs: 1.60

expekt
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Na ktorym miejscu Lewis Hamilton ukonczy 1wsze okrazenie? Typ: Wyzej niz 3 @ 1.57
Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest wielka promocja, wystarczy, ze Hamilton przejedzie jedno kółko i juz tak piekny kurs wchodzi, tylko katastrofa i wielki pech moze pozbawic mnie pieniazkow za ten zaklad. bet365 ogolnie ma bardzo ladna oferte na f1 ale niestety nie mozna nic ze soba laczyc co jest olbrzymia wada. No coz, trzeba korzystac i grac takie typy singlami.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Na ktorym miejscu Lewis Hamilton ukonczy 1wsze okrazenie? Typ: Wyzej niz 3 @ 1.57
Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest wielka promocja, wystarczy, ze Hamilton przejedzie jedno kółko i juz tak piekny kurs wchodzi, tylko katastrofa i wielki pech moze pozbawic mnie pieniazkow za ten zaklad. bet365 ogolnie ma bardzo ladna oferte na f1 ale niestety nie mozna nic ze soba laczyc co jest olbrzymia wada. No coz, trzeba korzystac i grac takie typy singlami.
I juz wygrana, pieknie, poprostu super. Oby wiecej takich promocji
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kilka słów podsumowań : Pięknie wygląda nowo wybudowany tor w Walencji, przejazd przez most bardzo interesujący (czegoś takiego jeszcze chyba nie było). Przejdźmy jednak do wyścigu: Kubica potwierdził, że należy do czołówki. Świetna jazda, gdyby nie ta &quot;reklamówka&quot; wkręcona w koło bolidu, może powalczyłby o 2 miejsce :?: Nigdy nic nie wiadomo. W GP Europy zapamiętam też &quot;przygody&quot; Raikkonena. Najpierw potrącił swojego człowieka ze stajni Ferrari, a potem awaria silnika wykluczyła go z walki o podium. Objawienie GP - niewątpliwie Vettel. Pechowiec - wspomniany Raikkonen. Poza tym świetne czasy, jazda Massy no i zasłużone zwycięstwo Brazylijczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom