>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Gram po to, aby wygrać!

W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Witajcie!
Zakładam temat na forum, gdyż gram regularnie, a chcę swoimi wynikami chwalić się (miejmy nadzieję że chwalić) z koleżankami i kolegami po fachu - na tymże forum.
Już dużo pieniędzy wygrałem w bukmacherce, niestety też wiele przegrałem i chyba przez wszystkie lata mojego grania jestem na minimalnym minusie. Ale była to jak dotąd tylko i wyłącznie rekreacja.
Teraz postanowiłem wziąć się na poważnie za to - na granie przeznaczam 1500 zł. Posiadam konto internetowe w sts, gram za prawdziwe pieniądze. Od czasu do czasu będę wrzucał jakieś screeny kuponów. Nie chodzi tu o to, że będę próbował udowadniać swoje kupony, że są za realne pieniądze, bo to jest tylko i wyłącznie moja sprawa za co gram, jaką stawkę itp. Ale chcę powstrzymać napinających się hejterów na tym forum, których tu na forum nie brakuje i którzy swoją frustrację próbują odreagować na innych użytkownikach - tekstami typu &quot;jeżeli wygrałeś, to pokaż screena, bo nie wierzę&quot; lub &quot;jeżeli zagrałeś za tyle, to pokaż screena, bo nie wierzę&quot;.
Jeszcze raz podkreślam, że nikt mi nie musi wierzyć w to za ile gram oraz ile wygrywam. Najważniejsze są typy. Jeżeli ktoś skorzysta z moich typów i mu się uda wygrać, liczę na mały punkcik :p
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 1
1. Wohlen - Servette Genewa (liczba goli 2,5 powyżej/poniżej) - typ: powyżej, kurs 1,6
2. Hacken - Djurgardens (liczba goli 2,5 powyżej/poniżej) - typ: powyżej, kurs 1,55
Kurs ogólny: 2,48
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1091,20 zł

Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 1000 zł
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,życzę powodzenia,jedna bardzo ważna sprawa zapoznaj się z tematem stawkowania,bo inaczej szybciutko popłyniesz.
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Poniedziałek na plus :grin:✅✅✅
Kupon nr 1 ✅

1. Wohlen - Servette Genewa (liczba goli 2,5 powyżej/poniżej) - typ: powyżej, kurs 1,6 ✅
2. Hacken - Djurgardens (liczba goli 2,5 powyżej/poniżej) - typ: powyżej, kurs 1,55 ✅

Kurs ogólny: 2,48
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1091,20 zł
✅✅

Bukmacher: sts.pl

Obecny stan konta: 2091,20 zł :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 2

1. Sparta Praga - Malmoe FF - (liczba goli 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 3,40

Kurs ogólny: 3,40
Stawka: 391,2 zł
Zakładana wygrana: 1170,47 zł


Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 1700 zł
Uzasadnienie:
Po prostu czuję, że te 3-4 bramki Sparta zaaplikuje dzisiaj słabej drużynie ze Szwecji. Nie ma co porównywać drużyny z Pragi z Malmoe. To nie jest ten sam poziom. No i co, że Malmoe jest w trakcie sezonu? A Sparta dopiero zaczęła? Ale w jakim stylu go zaczęła? Jest w bardzo dobrej formie, co potwierdzają wyniki: Sparta zdobyła Superpuchar Czech, pokonując Pilzno aż 3-0, u siebie z Tallinem wygrali 7-0, na wyjeździe remis (ale kogo on dziwi, skoro w pierwszym meczu mieli taką zaliczkę i zagrali rezerwami?), wygrali ostatnio z Bohemians 2-1 na wyjeździe - a z tą drużyną Sparta ma zawsze zacięte boje i nie inaczej było tym razem. Malmoe jest liderem w swojej lidze i również notuje dobre wyniki. Tak jak pisałem wcześniej, jednak Sparta jest mocniejszym zespołem. Przewiduję wynik 3-0. A jeszcze lepiej jak Malmoe strzeli chociaż jedną bramkę, wtedy Sparta na pewno wsadzi 3! A kurs na taki kupon solo jest bardzo zadowalający :grin: powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Wtorek na plus ✅✅✅:grin:
Kupon nr 2


1. Sparta Praga - Malmoe FF - (liczba goli 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 3,40 ✅

Kurs ogólny: 3,40
Stawka: 391,2 zł
Zakładana wygrana: 1170,47 zł
✅

Bukmacher: sts.pl
Obecny stan konta: 2870,47 zł
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 3
1. Legia Warszawa - Celtic Glasgow - (liczba goli 2.5 poniżej/powyżej) - typ: powyżej, kurs: 2,06

Kurs ogólny: 2,06
Stawka: 870, 47 zł
Zakładana wygrana: 1577,98 zł


Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 2000 zł
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Środa na plus ✅✅✅:grin:
Kupon nr 3


1. Legia Warszawa - Celtic Glasgow - (liczba goli 2.5 poniżej/powyżej) - typ: powyżej, kurs: 2,06✅

Kurs ogólny: 2,06
Stawka: 870, 47 zł
Zakładana wygrana: 1577,98 zł
✅

Bukmacher: sts.pl
Aktualny stan konta: 3577,98 zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
guernica 584

guernica

Użytkownik
Wygląda całkiem całkiem.
Oby tylko nie okazało się (jak mawia poeta), że dobry start ch.ja wart.
Trzymam kciuki.
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 4

1. Dynamo Moskwa - Hap. Ironi KS - (liczba goli - 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 2,15
2. PSV - St. Polten - (liczba goli - 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 1,70

Kurs ogólny: 3,66
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1610,40 zł


Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 3077,98 zł
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 4 ⛔⛔⛔

1. Dynamo Moskwa - Hap. Ironi KS - (liczba goli - 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 2,15⛔
2. PSV - St. Polten - (liczba goli - 1 drużyna) - typ: 3+, kurs: 1,70⛔

Kurs ogólny: 3,66
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1610,40 zł
⛔⛔

Bukmacher: sts.pl
Aktualny stan konta: 3077,98 zł
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Poniedziałek na ✅
Wtorek na ✅
Środa na ✅
Czwartek na ⛔
Wczorajszy dzień to dla mnie totalna klapa. Dwa typy, oba nie trafione. Ci faworyci strasznie mnie zawiedli. Szkoda tej porażki.
Jednak nie ma co się załamywać, zaczynałem z depozytem 1500 zł, teraz mam troszkę ponad 3000 zł, więc jestem dużo na plus, 100% więcej niż w poniedziałek.
Kolejny kupon na piątek/sobotę wkrótce :]
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 5

1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (mecz) - typ: x2 kurs: 1,34
2. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (liczba goli 2,5 - poniżej/powyżej) - typ: + kurs: 1,95

Kurs ogólny: 2,61
Stawka: 577,98 zł
Zakładana wygrana: 1327,50 zł


Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 2500 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kolego, nigdy nie jestem pewny. Bukmacherka to jest duże ryzyko, dlatego ja nie gwarantuję, że to wejdzie. Mogę mieć tylko nadzieję, że się uda. Pozdrawiam i powodzenia.
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Poniedziałek na ✅
Wtorek na ✅
Środa na ✅
Czwartek na ⛔
Piątek na ✅
Sobota przerwa
A jak będzie w niedzielę? :grin:
Kupon nr 5
✅✅✅

1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (mecz) - typ: x2 kurs: 1,34 ✅
2. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (liczba goli 2,5 - poniżej/powyżej) - typ: + kurs: 1,95 ✅

Kurs ogólny: 2,61
Stawka: 577,98 zł
Zakładana wygrana: 1327,50 zł


Bukmacher: sts.pl
Aktualny depozyt: 3827,50 zł :grin::grin:
Ogółem od początku tygodnia zarobiłem 2327,50zł ???? 4 trafione kupony, jeden niestety nie - szkoda, byłoby dużo więcej :p niedługo kolejny kupon na dzisiaj.
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Dzisiaj będzie troszkę szalony kupon. Jestem zdecydowanie więcej na plusie, niż zakładałem, dlatego dzisiaj pozwolę sobie na odrobinę szaleństwa. Jeśli wejdzie, to bajka ;) jeśli nie to szkoda, ale i tak będę 100% do przodu niż w poniedziałek!
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 6

1. Lech Poznań - Wisła Kraków (liczba goli 1,5 - poniżej/powyżej) - typ: + kurs: 1,30
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów (liczba goli 2,5 - poniżej/powyżej) - typ: + kurs: 2,10
3. Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz (liczba goli 2,5 - poniżej/powyżej) - typ: + kurs: 2,10

Kurs ogólny: 5,73
Stawka: 827,50 zł
Zakładana wygrana: 4172,58 zł


Bukmacher: sts.pl
Pozostały depozyt: 3000 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom