>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gracz wygrał 100.000PLN na zakładach w Tobet!

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
nie działa link
Pewnie nie jesteś zalogowany/nie masz konta na facebooku.

Co do samego newsa mam pytanie - zablokowaliście mu już konto ? ????
Nie wierzę, że ten śmieciowy buk wypłaci mu te pieniądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
nie tylko ty firer masz problem ,niezła bajeczka z tymi kuponami :grin:


✅ za pomysł w próbie wkręcenia kilku osób z forum, trochę może nie udanej:grin:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Heh, a jak się gdzieś człowiek rejestruje to wszędzie te polityki prywatności, ochrona danych osobowych...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogę potwierdzić słowa Pana Tobet o tym graczu. &quot;Za kulisami&quot; dużo się pisze o pewnych sprawach. Jeśli ktoś jest &quot;czysty jak łza&quot; i od dłuższego czasu nie sprawa problemów to limitów tak szybko nie dostanie.
Był konkurs na euro 2012 z udziałem Betsson, gdzie ludzie mogli uzyskać dodatkowe punkty za prawdziwe kupony. Koleś zagrał 10000PLN i chyba 2x 7500PLN.
Niestety chyba panuje jakiś stereotyp, że w internetowych firmach nie da się &quot;grubo&quot; grać i każdy to powtarza. Tak to była z internetem - pozytywne opinie wolno się rozpowszechniają, a negatywne zdecydowanie szybciej.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
z tym fałszywym PR-em ,to użytkowniku Tobet lekko przegiąłeś, u was wygrać jednorazowo 500zł to już dajecie limity....
To już widzę jak daliście komuś zagrać za 7k,
Nawet na tym forum nie takich idiotów żeby kogoś podpuścić pod granie takich taśm...
Widać że przejął was Betsson i niestety staliście się takim śmieciowym bukiem jak oni, przegrywać to można do woli ,ale wygrywający jest limitowany już po 2-3 zakładach, żałosne...
 
S 12

sick

Użytkownik
....i od dłuższego czasu nie sprawa problemów to limitów tak szybko nie dostanie.
w sensie że przegrywa czy jak ?
co to znaczy &quot;nie sprawia problemów&quot;
myślałem, że użytkownik jest klientem i się go szanuje ale po komentarzach wielu tutaj widać, że większość &quot;sprawia problemy&quot;
 
Do góry Bottom