>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

gra w ligach nie(czystych)

R 47

rosso

Użytkownik
.Widząc jakie jaja dzieją się z wysokimi kursami (ost el lm,le) doszedłem do wniosku że należy dokładnie obczaić sobie najbardziej korupcyjne ligi w europie. Mam tu na myśli: Chorwacje,Rumunie, Serbie, Bośnie i Herc,Słowenie,Macedonie, Albanie,Litwe,Łotwe,Ukraine,Białoruś,Bułgarie oraz Rosje oraz kilka krajów z poza europy. Zamierzam tam zacząć trochę inwestować swój kapitał, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Sytem będzie polegał na tym że w każdym dniu będę wybierał mecze które na moje oko czymś mogą trącić i wstawiał je właśnie tutaj. Codziennie będę podliczał statystyki. Start z kapitału 1000zł inwestycja 50zł (5%kapitału) na każdy mecz.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Akurat rosyjska, ukraińska i białoruska nie są aż takie tragiczne pod tym względem ;)
co do całej reszty to wymieniłeś bardzo ładnie chyba te najgorsze eurpejskie pod tym względem ????
życzę powodzenia, bo szukanie ustawek to bardzo trudna sprawa, żeby nie powiedzieć, że w większości to loteria dla &#39;szaraka&#39;, a zakładam, że takim jesteś i nie posiadasz żadnych dojść ;)
@edit
apropo stawki to ja bym jednak polecał zróżnicować, albo zmniejszyć, bo wygrane będą występowały raczej rzadko i jak trafisz na długą serię, to może być wyzerowanie kapitału.
 
R 47

rosso

Użytkownik
Sorówa że tyle czasu. Na dziś myślę spróbować tego meczyku. Dziwnym trafem mocno wzrósł kurs na wygraną gości a zauważyłem że jak się dzieją takie jaja to lubi wejść właśnie zawyżony kurs. Zatem pora na pierwszy mecz. Konkretnie: Puchar Brazyli

1.Tupi: Ceara 2 DNB 4.40 za 50zł ✅

Wynik 1:2
 
R 47

rosso

Użytkownik
Podsumowanie 1 dnia
Typy zagrane:1
+
Kapitał początkowy: 1000zł
Stan obecny: 1220zł
Aktualny bilans: +220
 
Do góry Bottom