>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gra systemem na kolejny punkt

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
witam, mam konto w marathonbet i dziś na live z ciekawości zajrzałem do tenisa. davydenko po zaciętych dwóch pierwszych setach, z łatwością rozprawił się z ivo karloviciem w 3 secie i wygrał mecz.

jednak na ten live zajrzałem dopiero pod koniec 3go seta. zaciekawił mnie zakład na to kto zdobędzie kolejny punkt w danym gemie.

postawiłem po kursie 1,4 na davydenke i weszlo. ok, ale moje pytanie jest takie.

ten mecz, a dokładniej 3 set, układał się jednoznacznie... chciałbym się dowiedzieć czy często marathonbet lub inne buki wystawiają taki zakład, i na jakie kursy można liczyć gdy grają dość równi rywale/rywalki?
takie zakłady są podczas całego meczu czy tylko końcówki ?


rano wozniacki gra z makarova, kanepi z lepchenko i seppi z monfilsem, popatrze co tam ciekawego oferują, i jeżeli będa te zakłady to spróboje pograć na to własnie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
bet365 ma ten zakład praktycznie na każdym meczu tenisowym.
np. Jerzy Janowicz wygra 5 pkt. w obecnym gemie @3,00
Roger Federer wygra 5 pkt. w obecnym gemie @1,40
tam jest np. 30-15 (grają teraz 4 punkt) a bet365 wystawia kursy na 5 punkt.
Pozdro ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
No właśnie tu jest problem , ponieważ progresją tego nie zagrasz bo skok jest co drugi punkt.
Gdyby było tak jak jest w równowadze byłoby fajnie.
Zdecydowanie polecałbym grę na dokładny wynik gema progresją czyli np cały czas na serwującego, że wygra np &quot;do 30&quot;
Kurs około 4 więc progów powyżej 10 się nazbiera
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Nie wiem jak jest w innych, ale tak jak pisałem o meczu davydenki z karloviciem, na marathonie były dostępne kursy na każdy kolejny punkt. Np jest 15:15, to nadal można było obstawiać kto wygra 3 punkt.
 
Do góry Bottom