>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gra na wysokie kursy. Single

G 0

graczx87

Użytkownik
Ciekaw jestem jak to się sprawdzi. Typy na dzisiaj:

1.Almeira: Athletico 1x✅ 2:0
2.Napoli: Ac Milan x⛔ 3:1
3.Palestino: Higgis 2⛔ 1:1
4.Mushun: Roja x⛔ 0:1
5.Feyenord: Nijmegen x2⛔ 5:1
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie mówię, że nie ale lepiej byłoby jakbyś określił chociaż sposób doboru zdarzeń bo to co podałeś nadaje się do działu &quot;Kupony&quot; , a nie tutaj.
Uwielbiam wysokie kursy.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
W doborze zdarzeń kierowałem się zarówno bezpośrednimi meczami oraz kursami. Ok od następnego razu będę podawał czym się kieruję odnośnie danego meczu, proszę zatem moderatorów o wyrozumiałość;)
 
G 0

graczx87

Użytkownik
PODSUMOWANIE. DZIEŃ 1.
Mecz nr 1: Tak jak statystyki pokazywały dotyczące meczów obydwu tych drużyn na stadionie Almeri że niezwykle ciężko grało się gościom i jest to rywal bardzo nie wygodny dla Athletico na własnym stadionie. Mecz na plus
Mecz nr 2: Pomyślałem że milan musi w końcu odrabiać straty i budować ponowne zaufanie u swoich fanów, więc liczyłem w tym meczu na podział punktów. Dobrze się zaczęło bo goście jako pierwsi strzelili bramkę, później wyrównało Napoli i sądziłem że wynik się utrzyma, niestety myliłem się.
Mecz nr 3: Ogólnie statystyki były pod remis i Higgins, co ciekawe goście prowadzili aż do 86min kiedy to Palestino doprowadziło do remisu.
Mecz nr 4: Mecz wyglądał mi na remis, gospodarze ostatnio u siebie przegrali, goście na wyjezdzie ostatnio dwa remisy przeplotli wygraną. Pomyślałem będzie remis, jednak była wygrana Roji
Mecz 5: Zaczęło się bardzo dobrze, goście objeli szybko prowadzenie, pomyślałem może być ciekawie tymczasem niestety Feyenord doszedł szybko do głosu i ostatecznie zmiażdżył byłą drużyne Andrzeja Niedzielana.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Spoko;). Heh zdjąłeś mi dwa mecze które chciałem wstawić. Mam takie samo zdanie co do Verony i Nea Salamis.
A teraz moje na dziś
1.Rijeka: Dinamo x 3.15 - Rijeka u siebie dwa ostatnie mecze z Ekipą gość zremisowała po za tym gospodarzę często remisują na własnym stadionie(tak było w ubiegłym roku), z tąd taki o to typ.
2.Achnas: Aki Larnaka x 6.00 - ryzykownie, jednak mocno faworyzowanie przez buków gospodarze grają ostatnio fatalnie, nie inaczej gra ekipa gości, kursik przedni ????
3.Zwolle: Ajax✅ 1x 2.42 - Co prawda ekipa z Amsterdamu dotychczas wygrała wszystkie mecze na stadionie gości jednak nic nie trwa wiecznie. Podając taki typ sugeruję sie tym że ostatnio na wyjeździe Ajax zremisował z Utrechtem który słabo prezentuje się na własnym stadionie a mimo tego urwał punkty Ajaxowi. Gospodarze tego pojedynku także ostatnio u siebie zawodzą.
4.Exclesior: Den Bosch 2 3.50- goście ostatnio na wyjazdowej fali, wygrali 3mecze z rzędu także myślę że ukują gospodarzy tego meczu z którym nie mają dobrego bilansu w meczach na stadionie Exclesior i zapewne chcą to zmienić.
5.St Gallen: Zurich✅ 2 3.20- goście są ostatnio w gazie, co prawda sparingi jednak udało im się na wyjeździe ograć silną ekipę Dinama Zagrzeb i to aż 2:4. Po za tym ostatni mecz po między tymi drużynami gdy Zurich grał na wyjezdzie zakończył się właśnie wygraną gości.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Fajne typy.
Widzę, że podobnie kombinujemy ????
Przy takim graniu najlepiej jest jeszcze grać u różnych buków bo we wysokie kursy mają często duży rozrzut co za tym idzie można łapać lepsze kursy.
Drugim dobrym sposobem jest śledzenie zdarzeń live i typowanie w trakcie meczu.
Przykład:
Jesteśmy przekonani co do typu Nea Salamis - Omonia 1X, a wynik w 38 min meczu jest 0:1 więc już mamy ładny kurs 5.00 na 1x i 7.00 na X ????
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Z racji tego że dzisiejszy mecz Rijeka z Dinamem został przełożony to ja w zamian tego meczu dodaję spotkanie Genku z Club Brugge.
Genk: Club Brugge✅ 2 3.05- Drużyna gospodarzy spisuje się w tym sezonie wręcz tragicznie, szczególnie u siebie gdzie przegrali 3mecze z rzędu. Ich rywal utytułowany klub ze stolicy, w składzie którego jest rep polski Waldemar Sobota, radzi sobie całkiem nieźle chodź ich gra na wyjezdzie za dobra nie jest, ostatnio dwie przegrane przeplecione remisem, jednen z tych meczów był sparingiem z klubem Holenderskim Roda Kerkrade. Uważam że goście powinni odnieść zwyciestwo, może się również na to składać fakt że ostatnio w wyjazdowym meczu w Genk, klub ze stolicy wygrał pewnie 2:0.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Podsumowanie 2 dnia.
Dziś powiem szczerze że jestem zadowolony, prawidłowo wytypowałem 3 mecze z 5 ????
A przedstawia się to następująco. Kolejność już wcześniej była ustalona.
1.Genk:Club Blugge 2 kurs 3.05✅ 1:3
2.Achnas:Aki Larnaka x kurs 6.00 ⛔ 2:1
3.Zwolle:Ajax 1x 2.42✅ 1:1
4.Exclesior: Den Bosch 2 3.50⛔ 4:1
5.St Gallen:Zurich 2 3.20✅ 0:2
 
G 0

graczx87

Użytkownik
1.Fulham: Fc Liverpool 1x 3.02⛔ 2:3 - Gospodarze po ostatnim remisie uratowanym w ostatnich sekundach meczu na samym Old Traford z Manchesterem Utd uwierzą w siebie i będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę , ponad to bardzo potrzebują punktów ku spokojnemu utrzymaniu się w lidze.
2.Real Sociedad: Fc Barcelona 1x 2.95✅ 1:1 - Za typem przemawia fakt że patrząc na statystyki meczów które odbywały się na San Sebastian, Barcelonie grało się naprawdę źle , niech świadczy o tym fakt że ostatni mecz gospodarze z katalończykami u siebie wygrali a przed ostatni zremisowali. Do tego dochodzi chęć rewanżu oraz zaprezentowanie się swoim kibicom z jak najlepszej strony.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Piątkowe
1.Jagiellonia: Podbeskidzie 2 5.20⛔
2.Pogoń: Lech x 3.25⛔
3.Monaco: Reims x2 3.25⛔
4.Valladolid: Levante 2 3.65⛔
5.Academica: National x 3.15✅
6.Dundee: Motherwell 2 3.60⛔
7.Bursaspor: Rizespor x 3.50⛔
8.Bielefeld: Ingolstadt x 3.20⛔
9.Union: Frankfurt 2 4.00⛔
10.Venlo: Exclesior x 3.40⛔
Cóż.. czasem aby osiągnąć coś do czego mocno dążymy potrzebna jest lekcja pokory...
 
Do góry Bottom