>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grać cz nie grać?

A 0

arhiman

Użytkownik
Witam. Zwracam się do was z pytaniem w celu pomocy. Betclica znam dosyć dobrze bowiem przez około rok grałem i ogólnie mogę powiedzieć że byłem zawsze zadowolony z tego buka bo nie miałem z nim problemu zarówno z cashbackiem jak i wypłatami a i ofertą mnie zadawalali. Jednakże później z braku czasu przestałem grać kiedy wypłaciłem ostatnie pieniądze ale teraz planuje wrócić i pograć trochę Ale do sedna... Chodzi mi o to czy nie będę miał jakiś problemów z wypłacaniem ewentualnych wygranych itp. gdyż w momencie kiedy skończyłem wtedy grać to czasami zdarzało mi się logować na swoje konto u kumpli w domu, na ich komputerach, laptopach a nie wiem czy te IP stałe dla jednego konto to dotyczą tylko tej oferty z cashbackiem której wiadomo że już nie będę miał czy ogólnie jest zasada że trzeba tylko u siebie się logować.?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Spokojnie można logować się pod innymi adresami, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej tego nie robić. Nigdy nie wiesz, gdzie wchodzili i co pobierali twoi znajomi.

Od strony czysto regulaminowej nie ma przeciwwskazań. Trzeba pamiętać jedynie o zasadzie, że jeden bonus przysługuje na jedno domostwo. Mówiąc szerzej znaczy to tyle, że jeden bonus przypada na jednego gracza oraz na jeden adres IP, komputer, rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową lub debetową lub konto płatnicze online.

Co do numeru IP - z bonusów korzystaj będąc u siebie w domu. Unikniesz w ten sposób komplikacji i niepotrzebnych wyjaśnień. Będąc w innym miejscu możesz &quot;rekreacyjnie&quot; puszczać kupony, ale tak jak powiedziałem na początku - nie jest to wskazane, ze względu na bezpieczeństwo. Wiele osób w ten sposób traciło swoje środki.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
co to wogóle za dywagacje, jeżeli ktoś nie wziął bonusa to moze grać sobie i logować sie skąd chce, to jest jego konto, jego środki itp i to jest poza wszelką dyskusją. Czy bank tez by mi skonfiskował środki bo zalogowałem sie na innym komputerze?
 
Do góry Bottom