>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[GR. D] Grecja [1:2] Hiszpania 18 IV

domel 49

domel

Forum VIP
Grecja - Hiszpania
godzina: 20:45
stadion: Salzburg
kursy: 1: 4.60 -- X: 3.50 -- 2: 1.70
bukmacher: BAH

Kompletna klęska Mistrzów Europy, ich ostatni mecz na Euro 2008. Po przegranych dwóch spotkaniach grają z najmocniejsza ekipa w grupie, czy Hiszpania wystawi rezerwy? czy odpuści ten mecz a Grecy poprawia statystyki?? zapowiada sie dość ciekawy pojedynek tylko która drużyna wyjdzie z niego zwycięsko?​
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Na pewno Hiszpanie, tak samo jak ich poprzednicy, czyli Portugalia, Chorwacja i Holandia, wystawią skład rezerwowy. Mi się wydaję, że druga jedynastka Hiszpanów o wiele bardziej odstaje od pierwszego składu niż np. Holendrów.

Zespół z Hellady będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony w ostatnim meczu na Euro. Zagrają pewnie ustawieniem 1-4-3-3, jak przeciwko Rosjanom. Ofensywa Greków nie ma zbyt wielkiego rażenia. Defensywa jest silniejszą stroną piłkarzy Otto Rehhagela.

Jakoś ten mecz pachnie mi remisem z nie wielkim wskazaniem na Greków.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja bym nie zgodził się z tym,że rrezerwa Hiszpanów odstaje od np. Holendrów,
proszę spojrzeć na linię pomocy i kto tam może grać:Fabregas,Santi Casorla i Xabi Alonso a proszę spojrzeć że 2 pierwszych wchodziło z ławki w meczu ze szwecją czy rosją i dawało wiele dla tego zespołu,
zaś w ataku grać może guiza czyli król strzelców ligi hiszpańskiej,choć jak obok niego nie zagra ktoś z dwójki villa-torres to owszem może jakieś problemy w strzeleniu bramki dla greków mogą być,którzy zobaczymy jaki skład wystawią,
trzeba spokojnie poczekać do jutra i do przypuszczalnych typów aby coś zatypować,
ps.
Hiszpania: Reina - Arbeloa, Navarro, Juanito, Albiol, Iniesta, Xabi Alonso, De la Red, Fàbregas, Sergio García, Güiza
Grecja: Nikopolidis - Seitaridis, Dellas, Torosidis, Kyrgiakos, Antzas, Basinas, Karagounis, Katsouranis, Charisteas, Gekas
takie są przypuszczalne składy,i cóż widać Grecy choć o nic nie walczą grać będą swoim 1 składem,zaś Hiszpanie mocno eksperymentalnie,mimo wszystko jutro omijam ten mecz,bo różnie może to się skończyć choć myślę,że under w bramkach(do 2 ) raczej powinien paść,bo wiemy że Grecy super ofensywnie nie grają(0 goli na razie) a Hiszpania takim składem i defensywie grecji też wiele strzelić nie musi,
 
D 0

damafi

Użytkownik
Grecja-Hiszpania

Mecz praktycznie o nic...Ale to tylko tak sie wydaje ponieważ Grecy graja o jakikolwiek punkt na tych mistrzostwach a Hiszpanie zagrają rezerwami co za tym idzie zawodnicy beda chcieli sie pokazac jak ajlepeij aby trener stawial na nich w kolejnych meczach.Z tego co widze to Grecja wyjdzie 3 napastnikami a co za tym idzie mozliwosc oddania duzej ilosci strzalow na bramke.Co do Hiszpani to napewno nie maja takiej dobrej lawki rezerwowej jak Holandia...Wydaje mi sie ze w tym meczu wielce prawdopodobny wynik jaki moze pasc to remis.

Mój Typ:X-3,50
Bukmacher: bet-at-home
 
julez 27

julez

Użytkownik
&quot;Na papierze&quot; zawsze to tak u Grecji wygląda z tym ustawieniem 4-3-3, a jak wiadomo na boisku to już tak ofensywnie nie grają.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Grecy to największe lamusy tych mistrzostw, grają tak brzydką i beznadziejną piłke ze aż ośmieszają tą dyscypline, w dodatku ich trener to idiota który pucował się do polaków ze zagrali z niemcami beznadziejnie, a jak zagrała grecja ze szwecją?? lepiej nie komentowac, zdecydowanie najsłabsza druzyna euro 08, mam nadzieje ze hiszpanie ich zgniotą ze 4 do jaja
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Aż tak wysoko to chyba Hiszpania nie wygra ;) No ale moim zdaniem tak czy siak pewnie pokona Greków i da im trochę do myślenia na przyszłość. Po świetnych eliminacjach dla Greków przyszła weryfikacja ich możliwości i na ten turniej okazali się drużyną zbyt słabą.

Skład &quot;a&quot; czy &quot;b&quot;... dla mnie tak czy siak Hiszpania dziś wygra ;) ✅ ✅ ✅
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mysle ze tu bedzie podobnie jak z Holandia czy Chorwacja. Wystawia 2 sklad ale i tak beda lepsi od przeciwnika i padnie skromne zwyciestwo. Ewentualnie remis ale nie sadze. Postwilbym tu zdecydowanie under
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
Grecy to największe lamusy tych mistrzostw, grają tak brzydką i beznadziejną piłke ze aż ośmieszają tą dyscypline, w dodatku ich trener to idiota który pucował się do polaków ze zagrali z niemcami beznadziejnie, a jak zagrała grecja ze szwecją?? lepiej nie komentowac, zdecydowanie najsłabsza druzyna euro 08, mam nadzieje ze hiszpanie ich zgniotą ze 4 do jaja
lamusy idiota pucował zgniotą do jaja.

gratuluje języka.

sorry za OT ale nie mogłem sie powstrzymać
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
mysle ze tu bedzie podobnie jak z Holandia czy Chorwacja. Wystawia 2 sklad ale i tak beda lepsi od przeciwnika i padnie skromne zwyciestwo. Ewentualnie remis ale nie sadze. Postwilbym tu zdecydowanie under
Tez myślałem nad typem na under.. Grecy wiadomo że siłe rażenia mają raczej mierną. Mimo iż, Hiszpańska obrona nie jest może najmocniejsza w Europie to nie sądze aby Grecy grając tylko o honor i &quot;dla kibiców&quot; zdołali ustrzelić cokolwiek... nie z taką dyspozycją. Z drugiej zaś strony jeżeli skład Hiszpanów i ich linia pomocy i ataku będzie jak sadzi Marca to tez gradu bramek nie należy się spodziewać, a Nikopolidis zapewne będzie dwoił się i troił aby zatrzeć wrażenie po blamarzu z meczu z Rosją...

także zdecyduje sie na UNDER w tym meczu... zobaczymy jak będzie
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Teoretycznie mecz o Nim bo Hiszpania ma już awans z pierwszego miejsca pewny a Grecy kończą rozgrywki grupowe na ostatnim miejscu i jest to dla Nich ostatni występ w tych Mistrzostwach. Jednak na pewno będą chcieli Oni udowodnić że nie zasługują na takie słowa krytyki i zagrać przynajmniej o honor aby nie skończyć z zerowym dorobkiem punktowym. Zmiennicy którzy dzisiaj wystąpią w Hiszpanii także będą chcieli udowodnić trenerowi że im zarówno jak pierwszym zawodnikom należy się występ w pierwszej jedenastce, jednak czy będą Oni aż tacy skuteczni jak Torres czy Villa ? Wprawdzie wyjdzie na boisko król strzelców hiszpańskiej Ligi i kilku jeszcze wartościowych zawodników takich jak Fabregas to myślę że będzie to zacięty mecz i o zwycięstwo może być ciężko, Grecja mimo wszystko pokazała się z dobrej gry obronnej bo w trzech meczach stracili tylko 3 bramki przy czym z Rosją po takim głupim błędu bramkarza, ten na pewno będzie chciał się dzisiaj zrewanżować. Stawiam tutaj na remis do przerwy bo myślę że na tyle Grekom wystarczy sił żeby się bronić przed ofensywą Hiszpańską :smile:
pozdROWienia ????
 
kamara 0

kamara

Użytkownik
W tym meczu postawie na Hiszpanów dlaczego? Ponieważ:
- Siła ofensywna greków jest tylko jeśli mają stały fragment gry.
- zero strzelonych bramek
- bardzo słaba dyspozycja Nikopolidisa
U Hiszpanów oczywiście będzie chciała się pokazać druga &quot;11&quot; ale nie tylko bo np. Iniesta jest w b.dobrej formie który w tym meczu będzie motorem napędowym gry ofensywnej.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Grecja - Hiszpania ✅
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Na stadionie w Salzburgu, podejmujący nie zawsze słuszne decyzje, Howard Webb poprowadzi spotkanie Grupy D, pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Grecji.
W sytuacji, gdzie Hiszpanie zapewnili już sobie awans do ćwierćfinału, w którym spotkają się z reprezentacją Włoch, Luis Aragones będzie mógł dać szansę występu kilku zawodnikom rezerwowym, m.in. Rubénowi De la Red, Danielowi Güizie i Sergio Garcíi. Natomiast na ławce rezerwowych zasiądzie dwójka piłkarzy, którzy w pierwszych dwóch spotkaniach strzelali bramki dla Hiszpanii, czyli Fernando Torres i David Villa.
Trener Greków, Otto Rehhagel, nie powinien wprowadzić większych zmian w ustawieniu swojej drużyny i da szansę ostatniego występu na wielkiej imprezie Angelosowi Basinasowi, Antonisowi Nikopolidisowi i Paraskevasowi Antzasowi.
Moim zdaniem, po kolejne zwycięstwo sięgną piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego.
 
Do góry Bottom