>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. A] Szwajcaria [0:1] Czechy 07 VI

karollo03 3

karollo03

Użytkownik
W Sts-ie [wiem że już prawie nikt tam nie gra] kurs na poniżej 3,5 bramki to 1,18...na podwyższenie kursu jak znalazł
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
I Co ???? Czechy okazały się zwycięskie gdzie te osoby które tak obstawiały ambitnie Szwajcarię zabrakło Freia i nic nie grali
Doberman, mysle, ze przesadzasz. Sam stawialem na 1X, i moim zdaniem to Ty powinienes teraz skakac z radosci, ze Czechy farciarsko wygraly ten mecz. Szwajcaria byla zespolem duzo lepszym i zabraklo im najzwyczaniej w swiecie odrobiny szczescia. Gdyby obie druzyny wykorzystywaly swoje stu-procentowe sytuacje, to wynik brzmialby 3 lub 4 do jednego( i nie chce tutaj nawet wspomniec niepodyktowanego karnego za reke w polu karnym Ujfalusiego) Pilka nozna jest niesprawiesliwa i za to ja wszyscy kochamy.
A stwierdzenie, ze Szwajcaria nic nie grala troche nie na miesjcu, bo przez wiekszosc meczu to wlasnie oi prwoadzili gre, nawet po zejsciu Freia.
Graty za to, ze Twoj kupon wszedl, ale piszesz tutaj tak, jakby Czechy graly najlepszy futbol i wygraly po pieknym meczu 5:0.
pozdrawiam
 
mikef 0

mikef

Użytkownik
Szwajcaria była lepsza w tym meczu, ot co.
Niestety, nie obstawia się tego, kto grał lepiej, a to, jaki będzie wynik.
I wynik zwykle obrazuje to, co działo się na boisku. Jednak nie tym razem.
Postawiłem na Szwajcarię i mam przeświadczenie, że wygrałem. Szkoda tylko, że nie materialnie ;)
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Szwajcaria byla lepsza w pierwszych 10 min drugiej polowy. Potem tez byla lepsza we wrzutkach na pale- i mniej wiecej z tego powodu mieli ta sytuacje z poprzeczka. Szwajcarom zabraklo doswiadczenia i tyle. Czesi nie zagrali porywajaco-wedlug mnie nie byli tez lepsza druzyna, ale grali caly czas swoje-wpadla bramka-utrzymali i tyle. Moim skromnym zdaniem zachwycacie sie gra Szwajcarii bo postawiliscie 1X. Mozecie pisac ze ja na Czechow gralem-wasze prawo

edit:szwajcaria nie miala wedlug mnie zadnej 100%, 2x 80% bo tym jak Cech obronil strzal Freia z prawej strony i ta poprzeczka co wedlug nie tez 100% nie bylo
 
julez 27

julez

Użytkownik
Doberman ty w ogole mecz oglądałeś, a może grałeś w Fife w czasie meczu? Nie no, żartuje... ale to Szwajcaria powinna wygrać, bo była lepsza, ale takie są uroki tego sportu.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Nie podpalajcie się, ze Szwajcaria zagrała tak cudownie - to jest turniej, nie eliminacje, trzeba dobrze rozplanować siły. Bruckner to nie byle łaps z podwórka, wie jakie mecze go jeszcze czekają, więc wypluwanie płuc ze strony Czechów nie wchodziło dzisiaj w rachubę. Moim zdaniem odbombili czysta profeskę, nie było finezji i tyle. Co o tym myślę? Z całą sympatią dla Szwajcarów, ale czekają ich tylko 3 mecze w tym turnieju, więc zagrają w pozostałych grach na maksa i jestem ciekaw na ile minut zostanie im tej werwy. Swoja drogą Czechom wyraźnie brak lidera, nie ma Niedźwiedzia, nie ma Rosiczki, boczni próbują rwać grę do przodu (coś takiego oczekuję jutro od Krzynia i Ebiego), ale to może być za mało np. na Portugalię.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem krótko Szwajcarzy grali coś do kiedy grał Frei później już było gorzej fakt mieli okazję ale nie potrafili postawić kropki na i. Jednak pamiętajmy że w tym spotkaniu moim zdaniem możecie się zgodzić lub nie wyszło doświadczenie Czechy czekali na tę jedną okazję i się doczekali natomiast Szwajcarzy cały czas atakowali. Szkoda w tym meczu Freia i Szwajcarów ale piłka nożna taka jest wygrywa zespół który potrafi przełamać szalę na swoją stronę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Szwajcaria grała dobrze i poprawnie taktycznie do czasu kiedy Frei zszedł z boiska, później było widać że nie mieli pomysłu nie mieli w polu karnym godnego następcy, nie mieli tak dobrego strzelca rzutów wolnych jakim jest też właśnie Frei cała koncepcja poszła się jeb,.. kto to by wymyślił że taki piłkarz pożegna się tak szybko z imprezą mógłby liczyć teraz sporą kasę i zakończyć obstawianie na tym turnieju, trochę się dziwie czemu Vonlanthen wszedł tak późno bardzo szkoda jest mi Szwajcarii jak i Freia dla którego jest to już koniec ME kontuzja ma potrwać od 6 do 7 tygodni, i teraz może być naprawdę trudno wyjść Szwajcarom z grupy.
 
D 0

damafi

Użytkownik
A ja uważam ze Szwajcaria grała dobrze tez po zejściu Freia i nie wiem czemu tak mowicie ze tylko dopoki on gral to im dobrze szło...Ja postawiłem na 02 co mnie bardzo cieszy bo mecz mi wszedł ???? ???? Ale z gry mówiąc obiektywnie to Szwajcarzy mieli więcej z gry ale nieskuteczność no i porażka...
 
Do góry Bottom