>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GP Włoch[Autodromo Nazionale di Monza]

Status
Zamknięty.
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
Dane podstawowe:
tor: Autodromo Nazionale di Monza
długość okrążenia: 5,793 km
ilość okrążeń: 53
dystans: 306,720 km
runda Mistrzostw Świata: 14 z 18

Szkic toru:
Obrazek
Terminarz GP
12.09.2008 Piątek
1. Trening 10:00
2. Trening 14:00
13.09.2008 Sobota
3. Trening 11:00
Kwalifikacje 14:00
14.09.2008 Niedziela
Wyścig 14:00
 
revil 0

revil

Użytkownik
Ja zastanawiam się jak jeździć będzie Toro Rosso. Na torze w Spa szło im świetnie, głównie dzięki temu, że tor był &quot;silnikowy&quot;(toro Rosso korzysta z silników Ferrari). Bardzo podobnie jest w Monzie więc myśle, że mogą coś zwojować , kursy kuszą np. na to, że Bourdais będzie w top10 w kwalifikacjach kurs 2,0
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ulewny deszcz przeszkodził kierowcom podczas pierwszego piątkowego treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Włoch na torze Monza. Robert Kubica wprawdzie wyjechał na tor, ale nie zdołał &quot;zaliczyć&quot; okrążenia pomiarowego.
Najlepszy czas uzyskał Adrian Sutil (Force India). Drugi czas &quot;wykręcił&quot; Rubens Barrichello (Honda), a trzeci był Giancarlo Fisichella (Force India).
Druga sesja treningowa została zaplanowana na godzinę 14:00.
No to zapowiada sie ze mozne znowu byc ciekawie podczas kwalifikacji i treningow ????
A co do ToroRosso to teraz po kursie 2.0 na Bourdaisa nie ma co grac, na Spa bylo to 5.00 bo wpadlo mi w oko ale nie zagralem ????
Co do top10 to wiadomo ze wchodza raczej 3 najlepsze teamy - pozostaja 4 miejca - ferdek tez raczej wchodzi wiec reszta typu wlasnie tororosso, i pozostale druzyny moga powalczyc no i toyota moze sie przebudzic :p
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Wyniki 1 treningu:
1. Adrian Sutil Force India 1:32.842
2. Rubens Barrichello Honda 1:33.428 +0.586
3. Giancarlo Fisichella Force India 1:33.695 +0.853
4. Timo Glock Toyota 1:36.800 +3.958
5. Nico Rosberg Williams 1:36.900 +4.058
6. Fernando Alonso Renault 1:36.965 +4.123
7. Sebastien Bourdais Toro Rosso 1:37.142 +4.300
8. Jarno Trulli Toyota 1:37.214 +4.372
9. Kimi Räikkönen Ferrari 1:37.392 +4.550
10. Sebastian Vettel Toro Rosso 1:37.754 +4.912
11. Nelsinho Piquet Renault 1:38.057 +5.215
12. David Coulthard Red Bull 1:38.303 +5.461
13. Jenson Button Honda 1:39.062 +6.220
14. Felipe Massa Ferrari 1:40.233 +7.391
15. Nick Heidfeld BMW Sauber bez czasu
16. Kazuki Nakajima Williams bez czasu
17. Robert Kubica BMW Sauber bez czasu
18. Heikki Kovalainen McLaren bez czasu
19. Mark Webber Red Bull bez czasu
20. Lewis Hamilton McLaren bez czasu
Wyniki 2 treningu:
1. Kimi Räikkönen Ferrari 1:23.861
2. Robert Kubica BMW Sauber 1:23.931 +0.070
3. Nick Heidfeld BMW Sauber 1:23.947 +0.086
4. Lewis Hamilton McLaren 1:23.983 +0.122
5. Nico Rosberg Williams 1:24.110 +0.249
6. Felipe Massa Ferrari 1:24.247 +0.386
7. Heikki Kovalainen McLaren 1:24.365 +0.504
8. Mark Webber Red Bull 1:24.521 +0.660
9. Adrian Sutil Force India 1:24.669 +0.808
10. Sebastian Vettel Toro Rosso 1:24.773 +0.912
11. David Coulthard Red Bull 1:25.100 +1.239
12. Sebastien Bourdais Toro Rosso 1:25.192 +1.331
13. Giancarlo Fisichella Force India 1:25.204 +1.343
14. Rubens Barrichello Honda 1:25.296 +1.435
15. Jenson Button Honda 1:25.309 +1.448
16. Kazuki Nakajima Williams 1:25.330 +1.469
17. Timo Glock Toyota 1:25.397 +1.536
18. Fernando Alonso Renault 1:25.481 +1.620
19. Jarno Trulli Toyota 1:25.753 +1.892
20. Nelsinho Piquet Renault 1:26.195 +2.334
P.S. Nowy kask Roberta ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jak widać po wynikach Kubica jest tu w stanie ugrać coś wysokiego, po pierwsze leży m ute tor rok temu zdobył tu pierwszy w karierze najwyższy stopień podium i myslę że jest w stanie to powtórzyć a kurs na zwycięstwo w granicach 10 pozwala zaryzykować, na 90% wchodzi typ 1-3 z kursem w granicach 3. Jak myślicie, zgadzacie się ze mną ?? Ja myślę, że Robert jutro ujedzie wysokie miejsce , mimo że dzisiaj są kwalifikacje dopiero to lepiej teraz złapać te kursy bo jak Kubica zdobędzie wysoką pozycję startową mogą polecieć one w dół więc jak korzystam i łapie to co jest
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kto wygra kwalifikacje do GP Monzy?
Typ: Robert Kubica
Kurs: 12.00
unibet


Dzis o 14 kwalifikacje na kolejny szybkim torze. Tor Monza to naszybszy wyscig w kalendarzu F1. To własnie tu 2 lata temu Robert Kubica zdobyl swoje pierwsze podium. Jak dobrze wiemy wczoraj mielismy ulewny pierwszy trenig lecz na dugim treningu rzadzil juz tylko Robert, który pod koniec treningu zajal 2 miejsce za Raikonenem. Wiem ze byl to tylko trening, ale jest jedna rzecz warta zauwazenia. W pierwszej czesci BWM testowalo kwalifikacje bo czasy byly naprawde wysmienite. W drugiej fazie wyscigu tempo spadlo o 1.5sek co oznacza ze Robert testowal przejazd wyscigu w obciazeniem paliwa. BWM chyba widzi ze Robert jest szybki i miejmy nadzieje ze wymysli taka taktyke aby wygrac kwalifikacje a potem zajac dobre miejsce w wyscigu. Wiadomo moze jeszcze padac i wszystko sie wyroci do gory nogami ale kurs warty ryzyka
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja nawet nie mam pytań co do tego, co się działo dzisiaj na torze.
Nie pamiętam takich kwalifikacji...
Niesamowicie ciężkie warunki.
Kubica, Raikkonen i Hamilton poza pierwszą 10.
Właściwie to nawet ciężko powiedzieć czy to źle czy dobrze.
Kubica będzie startował z 11 pola. Jest prawie na pewno ustawiony na suchą nawierzchnię. Na jutro jest 40% szans na deszcz. Lecz załóżmy, że deszcz nie będzie padał - Kubica ma duży wachlarz możliwości jeśli chodzi o dobór taktyki. Startuje tuż za Nickiem, a tuż przez Fisichellą.
P1 dla... Vettela! Wielka sensacja. Jego partner z zespołu - Bourdais startuje z 4 miejsca.
Jutro zapowiada się fascynujący wyścig. Z uwagi na dobro Kubicy - oby nie padało. Z uwagi na ciekawość wyścigu... Oby było tak jak dziś ???? .
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja natomiast skuszę się jutro na postawienie &quot;kto zostanie sklasyfikowany&quot; i tak myślę, że jeśli będzie pogoda jak dziś w kwalifikacjach, to jak dojedzie ich połowa, to będzie dobrze. kursy conajmniej 2.10 że wypadną. jak zwykle: Fisichella, Coulthard, Button, Vettel nie wytrzyma presji, Piquet, Sutil, wydaje mi się, że Hamilton zawiedzie i Raikonen się gdzieś obróci i to będzie koniec dla niego. Kusi mnie, żeby Kubicę też postawić, ale wszystko zależy od pogody. może zagram jakiś rozpis 2 z 5 i po 2 w każdym bloku.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Ja jutro najprawdopodobniej postawie na to ze Vettel nie będzie liderem po pierwszym okrążeniu. Moim zdanie Kovalainen dysponujący lepszym samochodem i technika jazdy wyprzedzi go na samym starcie, a kurs 3,4 jest warty rospatrzenia. Ciekawy jest tez kurs na to ze Nakajima zostanie sklasyfikowany. Kurs 2,7 na Nie wystawiony przez Expekt.com to gruba przesada
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Wie ktoś jaka ma być dziś pogoda podczasz wyścigu?
Ja w expekcie zauważyłem 1 bardzo dobry zakład:
Mark Webber - David Coulthard 1 1.30
Najlepsze miejsce w wyścigu: Italian GP 2008

Webber jeździ dużo lepiej od Davida a pozatym Mark zajął 3 miejsce w kwalifikacjach a Coulthard dopiero (aż) 13 .



Hmmm.... rano ma mocno padać, więc tor będzie napewno mokry a koło 14 ma padać do 0,3mm ...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Lewis Hamilton - Heikki Kovalainen 2 1,4
Heikki startuje z 2 miejsca, Hamilton z 15. Czy Hamilton jest w stanie odrobić tak ogromną stratę? Moim zdaniem nie ma na to szans. Heikki to nie jest jakiś amator, fakt że w tym sezonie spisuje się gorzej od Hamiltona ale nie ma między nimi takiej przepaści w umiejętnościach i formie która by pozwoliła Anglikowi podjąć dzisiaj walkę.
Fin ma przed sobą tylko Vettela, za sobą Webbera któremu powinienszybko odskoczyć, a co za tym idzie zyskiwać przewagę nad największymi rywalami z Ferrari czy BMW którzy są daleko i będzie im niezwykle trudno przebić się do przodu by nawiązać walkę z Finem. , Hamilton musiałby wyprzedzić 12 kierowców aby zbliżyć się do &quot;kolegi&quot; z zespołu. W tej dwunastce są tacy zawodnicy jak Massa, Raikkonen, Heidfeld czy Kubica których wyprzedzić będzie niezwykle ciężko.
Do tego dochodzi jeszcze pogoda. Jeśli nie będzie padało szanse Hamiltona nieznacznie wzrosną ale moim zdaniem argumenty które pdoałem wyżej są nie do przeskoczenia. Jeśli natomiast będzie padać Hamilton moim zdaniem jest bez szans.
Typ oceniam 9/10, zostawiając margines na jakieś kolizje, chociaż te raczej utwierdzają mnie w typie bo Fin po wyprzedzeniu Vettela (co moim zdaniem nastąpi szybko) będzie miał komfort samotnej jazdy, natomiast Hamilton będzie musiał się przedzierać a wiadomo czym to grozi. Jedynym zagrożeniem jest jakiś poważny błąd Kovalainena ale jest to doświadczony kierowca i myslę że wykorzysta dzisiaj swoją szansę
Dodatkowe typy moim zdaniem warte polecenia:
Felipe Massa - Kimi Räikkönen 1 1,30
Felipe Massa - Lewis Hamilton 1 1,35
Heikki Kovalainen - Felipe Massa 1 1,5
Heikki Kovalainen - Kimi Räikkönen 1 1,3
Heikki Kovalainen - Nick Heidfeld 1 1,25
Nico Rosberg - Kazuki Nakajima 1 1,35
Raczej wstrzymałbym się z typowaniem H2H na słabszych zawodników, mimo że mają sporą przewagę jeśli chodzi o miejsca startowe i kursy kuszą ale jeśli popada to będzie loteria.
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
▶Zwyciężca wyścigu: H.Kovalainen
Typ:1
Kurs:2,40

Heikki zaczął swój weekend na torze Monza nie zbyt dobrze bo dopiero od 19 miejsca w 1 treningu.Później było już znacznie lepiej, bo za czasem 1:24.365
tracąc do zwycieżcy 0.504 s. uplasował się na 7 pozycji.W kwalifikacjach Kovalainen jednak udowodnił,że dobrze sobie radzi na mokrej nawierzchni zajmując odpowiednio 1,2,2 miejsce w kwalifikacjach tracąc zaledwie 0,00076 s
do znakomicie jadącego w kwalifikacjach a jednocześnie zwycieżcy kwalifikacji S.Vetella.Moim zdaniem dziś w wyścigu młodziutki niemiec nie wytrzyma presji i
fiński kierowca wykorzysta sytuację i uplasuje się na najwyższym stopniu podium.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Robert Kubica - Nick Heidfeld
typ: Robert Kubica
kurs: 2,00
stawka: 4/10
Expekt

Małe odstępstwo od normy - typ spoza piłki kopanej. Do tej pory typowałem f1 dla zabawy w taśmach - dziś proponuję ciekawego singla.

Dlaczego dziś lepszy będzie Robert?
1. Traci tylko jedna pozycję - to może zostać zniwelowane już na samym początku gdyż, to można powiedzieć z całą pewnością, na starcie z tyłu będzie się działo bardzo dużo.
2. Wierzę, że Mario Theissen będzie chciał pokazać Robertowi, że nie faworyzują niemca :p i ten jeden raz obejdzie się bez kłopotów na pit stopie.3. Robert ma prawie na pewno samochód ustawiony na suchą nawierzchnię a wygląda na to, że padać nie będzie (tu będzie się trzeba modlić :wink: )
4. Nick najprawdopodobniej ma samochód ustawiony na trochę więcej deszczu a i tak w kwalifikacjach nie potrafił tego wykorzystać.
5. Robert zajmuje wspaniałą 11 pozycję. Może dowolnie wybrać taktykę i ilość paliwa z jaką ruszy. Zajmujący 10 miejsce Heidfeld nie ma już takiego wachlarza rozwiązań.
6. Dla Kubicy jest to szczególny wyścig. 2 lata temu pierwsze podium na tym torze, starty min. w formule 3, masa kibiców z Polski i jeszcze więcej fanów jego talentu z Włoch - w takiej atmosferze ten człowiek jest zdolny do wielkich rzeczy :smile:


Nick jest na pewno w formie dzięki pomocy zespołu. Tylko czy dziś na Monzie, która jest &quot;domowym torem Roberta&quot; będzie potrafił mu się przeciwstawić? Nie sądzę.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Lewis Hamilton - Heikki Kovalainen 2 1,4 ✅
Heikki startuje z 2 miejsca, Hamilton z 15. Czy Hamilton jest w stanie odrobić tak ogromną stratę? Moim zdaniem nie ma na to szans. Heikki to nie jest jakiś amator, fakt że w tym sezonie spisuje się gorzej od Hamiltona ale nie ma między nimi takiej przepaści w umiejętnościach i formie która by pozwoliła Anglikowi podjąć dzisiaj walkę.
Fin ma przed sobą tylko Vettela, za sobą Webbera któremu powinienszybko odskoczyć, a co za tym idzie zyskiwać przewagę nad największymi rywalami z Ferrari czy BMW którzy są daleko i będzie im niezwykle trudno przebić się do przodu by nawiązać walkę z Finem. , Hamilton musiałby wyprzedzić 12 kierowców aby zbliżyć się do &quot;kolegi&quot; z zespołu. W tej dwunastce są tacy zawodnicy jak Massa, Raikkonen, Heidfeld czy Kubica których wyprzedzić będzie niezwykle ciężko.
Do tego dochodzi jeszcze pogoda. Jeśli nie będzie padało szanse Hamiltona nieznacznie wzrosną ale moim zdaniem argumenty które pdoałem wyżej są nie do przeskoczenia. Jeśli natomiast będzie padać Hamilton moim zdaniem jest bez szans.
Typ oceniam 9/10, zostawiając margines na jakieś kolizje, chociaż te raczej utwierdzają mnie w typie bo Fin po wyprzedzeniu Vettela (co moim zdaniem nastąpi szybko) będzie miał komfort samotnej jazdy, natomiast Hamilton będzie musiał się przedzierać a wiadomo czym to grozi. Jedynym zagrożeniem jest jakiś poważny błąd Kovalainena ale jest to doświadczony kierowca i myslę że wykorzysta dzisiaj swoją szansę
Dodatkowe typy moim zdaniem warte polecenia:
Felipe Massa - Kimi Räikkönen 1 1,30 ✅
Felipe Massa - Lewis Hamilton 1 1,35 ✅
Heikki Kovalainen - Felipe Massa 1 1,5 ✅
Heikki Kovalainen - Kimi Räikkönen 1 1,3 ✅
Heikki Kovalainen - Nick Heidfeld 1 1,25 ✅
Nico Rosberg - Kazuki Nakajima 1 1,35 ⛔
Raczej wstrzymałbym się z typowaniem H2H na słabszych zawodników, mimo że mają sporą przewagę jeśli chodzi o miejsca startowe i kursy kuszą ale jeśli popada to będzie loteria.
A sam pisałem żeby nie grać na słabszych zawodników, Rosberg niestety jeszcze do nich należy. Ale i tak nie ma co narzekać ;) Przede wszystkim pierwsza analiza na forum trafna ????
 
revil 0

revil

Użytkownik
Niestety Kovalainen nie dał rady Sutilovi.Brawo Sutil,Brawo Kubica :!:
Wyścig wygrał Sebastian Vettel, a nie Adrian Sutil:jezora: Szkoda, że rozpoczynali za SC i nic się nie działo na początku:-| W końcu BMW wybrało trafną strategię na mokrej nawierzchni dla Roberta, który ładnie się przebił i stanął na podium:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom