>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GP Singapore [ Azja ]

Status
Zamknięty.
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Witam zakładam ten temat bo już coraz bliżej tego wyścigu, Jutro klasyfikacje , a w niedziele wyścig. Myslę , że Robert może coś tu zwojować, tym bardziej, że pare czynników przemawia za nim.
po pierwsze zapowaidany jest deszcz co pozwala na to , żeby BMW nawiązało walkę z Ferrari czy Mclarenem czyl iwedług mnie ekipami które posiadają mocniejsze bolidy.
Następnym czynnikiem jest to, że z różnych portalów dochodzą głosy iż zarząd BMW głośno mówi o tym, że chce pomóc Kubicy, gdyż ma szanse na mistrzostwo, więc myśle, że w końcu po macoszemu troszke potraktują Heidfielda i zajmą się Robertem.

Klasyfikacje odpuszczam, ale sam wyścig postawie pewnie i myslę że 1-3 dla Roberta jestw zasięgu kierownicy ???? No chyba że podczas klasyfikacji odstawi żenade, dlatego je odpuszczam ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Nie wprowadzaj ludzi w blad.
Po pierwsze jutro sa dwa treningi, a dopiero w sobote KWALIFIKACJE a nie jakies klasyfikacje..
Po drugie zobacz ile bledow zrobiles - nie da sie tego czytac prawie.
Bez treningow nie ma co obstawiac pozycji wiec ide o zaklad ze o formule1 masz nijakie pojecie...
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jakieś tam pojęcie mam :p Ale widocznie nie za duże ???? A ja błedów nie widze żadnych :p Znajdź mi chodź jeden słownikowy błąd ???? :p Oczywiście jak tak cie razi jemjogurcie ten temat to prosze o skasowanie :p
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Bez treningow nie ma co obstawiac pozycji wiec ide o zaklad ze o formule1 masz nijakie pojecie...
No Ty chyba sobie kpisz, jeśli za sensowne uważasz obstawianie pozycji po reningach... Naprawdę, w tym sporcie nie ma głupszej rzeczy ;).
Tak naprawdę na torze jak Singapur czy Valencia to nie można nic wielkiego powiedzieć nawet po kwalifikacjach. Nie wiadomo jak na tym torze spisze się samochód zatankowany na 2x okrążeń. i wiele wiele innych aspektów których nie mam ochoty wymieniać.
Jeśli faktycznie spadnie deszcz (a teraźniejsze prognozy można potłuc o kant wiecie czego) to już w ogóle ciężko będzie cokolwiek obstawić.
Pożyjemy zobaczymy ???? .
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Trening ma znaczenie, ale nie czasy na nim uzyskiwane, a dane zgromadzone przez inżynierów wyścigowych... Tak więc dopóki nie masz do nich dostępu, lepiej &quot;olać&quot; treningi.
Może będą testować ustawienia pod kwalifikacje, może pod wyścig, może pod deszcz, może pod jeden pit stop - nie nam to przewidzieć.
Najlepiej obstawiać na podstawie umiejętności kierowcy i pozycji bolidu wśród reszty stawki. I przede wszystkim raczej dopiero po kwalifikacjach - takie moje zdanie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No Ty chyba sobie kpisz, jeśli za sensowne uważasz obstawianie pozycji po reningach... Naprawdę, w tym sporcie nie ma głupszej rzeczy ;).
Tak naprawdę na torze jak Singapur czy Valencia to nie można nic wielkiego powiedzieć nawet po kwalifikacjach. Nie wiadomo jak na tym torze spisze się samochód zatankowany na 2x okrążeń. i wiele wiele innych aspektów których nie mam ochoty wymieniać.
Jeśli faktycznie spadnie deszcz (a teraźniejsze prognozy można potłuc o kant wiecie czego) to już w ogóle ciężko będzie cokolwiek obstawić.
Pożyjemy zobaczymy ???? .
Ja sobie kpie? no to prosze bardzo typuj sobie przed treningami.. nie mowie tutaj o graniu na kwale tak jak na treningach tylko czytaniu miedzy wierszami treningow..jak typuje staram sie ogladac wszystkie treningi i dopiero wtedy mozna cos grac a nie..
 
P 0

patyk

Użytkownik
Kilka subiektywnych typów na jutrzejszy trening.

Head To Head
Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) - Felipe Massa (BRA/Ferrari)
Typ: 2
Kurs: 1.60

Przeglądając wyniki treningów w tym sezonie, możemy zaobserwować, że to Massa zazwyczaj uzyskuje lepsze rezultaty. Niejednokrotnie Massa wygrywał treningi, w szczególności właśnie 1 sesje. Niby Massa mówi, że nie lubi ulicznych torów, ale paradoksalnie, tam uzyskuje bardzo dobre rezultaty (wygrana w GP Monaco, GP Europy, wygrany trening w Kanadzie)
✅

Head To Head

Nick Heidfeld - Robert Kubica
Typ: 2
Kurs: 1.55

Wiadomo. Kubica objeżdża Nicka jak chce w tym sezonie, jedynie sporadycznie Nickowi udawało się uzyskiwać lepsze rezultaty w treningach/kwalifikacjach. Dodatkowo Robert jak sam twierdzi, bardzo lubi uliczne tory. Należy także pamiętać, że na świeżym torze w Walencji (tor nowy w kalendarzu, tak jak i Singapur) uzyskał 3 miejsce, więc jak widać szybko aklimatyzuje się do nowych warunków
✅

Kto wygra 1. wolny trening?
Typ: Lewis Hamilton
Kurs: 3.20

Wcześniej pisałem, że to Massa jest specjalistą od wygrywania treningów. Dzisiaj jednak pokusiłem się aby postawić na Hamiltona, w nadziei że będzie padać (prognoza pogody mówi o 60% szans). Hamilton po prostu jest dobry na mokrym torze, co już kilkakrotnie udowodnił w tym sezonie.
✅

Pozdrawiam!

Komentarz do zakładów po pierwszym treningu:
Cóż, padać nie padało a mimo to Hamiltonowi udało się wygrać trening, minimalnie, ale jednak. Massa i Kubica spełnili pokładane w nich oczekiwania.
Bardzo dobrze zaczyna się weekend dla mnie :)
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Ja sobie kpie? no to prosze bardzo typuj sobie przed treningami.. nie mowie tutaj o graniu na kwale tak jak na treningach tylko czytaniu miedzy wierszami treningow..jak typuje staram sie ogladac wszystkie treningi i dopiero wtedy mozna cos grac a nie..
śmieszni jesteście, czemu to typowanie przed treningami jest złe? właśnie wtedy można złapać czasami nawet kilkakrotnie większy kurs niż po treningach czy kwalach. Ja sam jak buk wystawi zdarzenia na f1 to czasami od razu obstawiam, jakis doby kurs można trafić, a samo typowanie tylko po 3 treningach niewydaje mi sie rozsądne, pod uwage bierze sie mase innych czynników a nie tylko treningi.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Postanowiłem napisać coś pomocnego dla osób, które będą chciały obstawiać kierowców którzy ukończą wyścig (tak zwane SKL). Ponieżej przybliże ile razy dany kierowca nie kończył wyścigu oraz napisze o silnikach i skrzyniach biegów (jak wiemy te pierwsze muszą wytrzymać 2 grand prix a te drugie 4 wyścigi) Według klasyfikacji kierowców


Hamilton- 1 raz nie ukończył wyścigu z powodu kolizji. Na GP Singapuru dostanie nowy silnik, a dla jego skrzyni biegów będzie to 4 eliminacja

Massa- 2 razy nie ukończył wyścigu. Raz zawiódł silnik, a raz wypadł z trasy. Dla jego silnika będzie to drugie GP, a dla skrzyni biegów czwarte.

Kubica- 2 razy nie kończył wyścigu. Raz z powodu kolizji, a drugi raz z powodu wypadnięcia z trasy. Dla silnika Roberta bedzie to drugie GP, dla skrzyni również drugie

Raikonnen- 2 razy nie kończył wyścigow. Jeden raz z powodu kolizji,oraz jeden raz zawiódł silnik. Dla jego silnika będzie to druga eliminacja, podobnie dla skrzyni biegów

Heidfeld- jak do tej pory był SKLasyfikowany we wszystkich wyścigach!!! GP Singapuru bedzie pierwszym dla jego silnika, a dla skrzyni będzie to trzecia eliminacja

Kovalainen- 1 raz nie ukończył wyścigu z powodu awarii koła. Silnik będzie użyty po raz drugi, podobnie skrzynia biegów

Alonso- 3 razy nie kończył wyścigi. Raz zawiódł silnik, raz miał kolizje, raz wypadł z trasy. Silnik będzie używany po raz drugi, zaś skrzynia biegów po raz trzeci

Trulli- 1 raz nie kończył wyścigu z powodu awarii akumulatora. Dla jego silnika bedzie to drugie GP,dla skrzyni biegów także drugie

Vettel- 6 razy nie kończył wyścigów!! 3 razy z powodu kolizji,2 razy z powodu wypadnięcia, raz zawiódł silnik. Dla jego jednostki napędowej będzie to drugie GP, dla skrzyni biegów czwarte

Webber- 2 razy nie kończył wyścigu. Raz z powodu kolizji,raz miał wyciek oleju. Dla silnika będzie to drugi wyścig, dla skrzyni biegów trzeci

Glock- 3 razy nie ukończył wyscigu. Raz wypadł, raz miał kolizje, raz zawiodło zawieszenie. Na GP Singapuru będzie miał nowy silnik oraz skrzynie biegów

Piquet- 7 razy nie kończył wyścigów!! 3 kolizje, 3 wypadnięcia i raz zawiodła skrzynia biegów. Dla jego silnika będzie to drugie GP,dla skrzyni także

Rosberg- 2 razy nie kończył wyścigów. Raz zawiódł silnik,raz wypadł z trasy. Dla silnika będzie to pierwszy wyścig, podobnia jak dla skrzyni biegów

Nakajima- 2 razy nie był SKLasyfikowany. 2 razy z powodu kolizji. Dla jego silnika będzie to drugie GP, dla skrzyni biegów trzecie

Coulthard- 3 razy nie kończył wyścigów. 2 razy wypadał z trasy raz miał kolizje. Silnik będzie użyty po raz pierwszy, skrzynia po raz drugi

Bourdais- 3 razy był nieSKLasyfikowany. 2 razy z powodu kolizji, raz zawiódł silnik. Silnik będzie użyty po raz drugi, skrzynia po raz czwarty

Button- 4 razy nie kończył jazdy. 3 razy z powodu kolizji, raz wypadł z trasy. Silnik będzie użyty po raz drugi, skrzynia biegów po raz pierwszy

Fisichella- 6 razy nie kończył wyścigów! 3 kolizje, 2 wypadnięcia,raz zawiodła skrzynia. Silnik podczas GP Singapuru będzie użyty po raz drugi,skrzynia po raz pierwszy

Sutil- 8 razy nie kończył wyścigów!! 3 kolizje, 2 wypadnięcia, 2 razy zawiodła hydraulika, 1 raz skrzynia biegów. Na GP Singapuru otrzyma nowy silnik,skrzynia będzie użyta po raz trzeci.

Nie posiadam danych na temat Barrichello.

Podsumowując. Patrząc na &quot;awaryjność&quot; kierowców,oraz na &quot;nowość&quot; sprzętu warto postawić na SKL: Heidfelda, Hamiltona, Rosberga, Nakajimy, Raikonnena, Kubicy, Glocka, Trullego, Webbera nie,gdyż na treningu rozbił swój główny bolid. Kilku z powyższych można wybrać do kuponu.


Mam nadzieje że komuś się przydadzą moje wypociny,bo troche sie napisałem :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No Ty chyba sobie kpisz, jeśli za sensowne uważasz obstawianie pozycji po reningach... Naprawdę, w tym sporcie nie ma głupszej rzeczy ;).
Tak naprawdę na torze jak Singapur czy Valencia to nie można nic wielkiego powiedzieć nawet po kwalifikacjach. Nie wiadomo jak na tym torze spisze się samochód zatankowany na 2x okrążeń. i wiele wiele innych aspektów których nie mam ochoty wymieniać.
Jeśli faktycznie spadnie deszcz (a teraźniejsze prognozy można potłuc o kant wiecie czego) to już w ogóle ciężko będzie cokolwiek obstawić.
Pożyjemy zobaczymy ???? .
Brawo dla tego pana. F1 obstawia sie po treningach no chyba ze chcesz wtopic. A najlepiej to ogladac trening zapisywac sobie czasu w sektorach i predkosc. Wtedy bedziesz wiedzial czy testuja tempo na kwalifikacje czy wyscig. Po treningach masz wypowiedzi kierowcow i zarzadu. Z nich mozna bardzo duzo wyczytac. Pamietaj ze jezeli kierowca rozwali bolid podczas treningu i mechanicy nie zdaza go naprawic to zegnaj wyscig
 
matex 0

matex

Użytkownik
cos w tym jest, ale są takie zakłady, które lepiej obstawiać przed treningami, a więc i przed wyścigiem, ale nie chce mi się juz teraz o tym pisać ..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Radzę bardzo ostrożnie podchodzić do tematu. Jutro podobno ma znów padać :| Jak nawet nie podczas kwalifikacji, to niedługo przed ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom