>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

L 123

luisito

Użytkownik
I sytuacja sie powtarza, mecz LM o 18 bez minutówek. Ciekawe czy na ten o 18:45 będą
E: Git, Benfica z zakładką, dobrze, że dali na ten mecz
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Pribram -Jihlava ⛔
Slavia Praga-Mlada Boleslav✅
Brescia-Ascoli✅
Cesena-Avellino✅✅
Frosinone-Ternana✅
Spal-Latina⛔
1. FC Koln-Augsburg ⛔
Monchengladbach-Hoffenheim ✅
Hull-West Brom✅
Swansea-Crystal Palace✅✅
Ried-St. Polten✅
Lyngby-FC Copenhagen✅
Torino-Chievo✅
Mattersburg-Altach✅✅✅
Caen-Guingamp✅✅✅
Metz-Lorient✅
Montpellier-Nancy⛔
Pisane z Tableta dlatego to tak dziadowsko wygląda. Mecze rozstawione według czasu rozpoczęcia
Katastrofa !:;/:
 
S 3

shelby_lane

Użytkownik
Slavia Praga-Mlada Boleslav - wam też w tym meczu gola przed 40 rozliczyli na minus? była chwilowa przerwa techniczna, mecz wznowili po 40 minucie grubo, teraz pisze, że gol padł w 35, a mimo to rozliczone na -. skorygują to czy walić na czat?
 
N 0

naszetypy2016

Użytkownik
Witam, może ktoś mi powiedzieć bo nie mogę znaleźć jak typujecie te typy? Czy to jest zakład o gola do przerwy? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Zobaczcie sobie pierwszy post w tym temacie i po sprawie
w skrócie grasz czas 1 golda do 10 minuty jak nie wejdzie to do 20 minuty jak nie wejdzie to do 30 minuty i tak dalej aż wpadnie 1 bramka, jednocześnie zwiększając stawke co każdy próg byś wygrał więcej niż wydałeś z nawiązką.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było, widzę dużo nowych nicków udziela się w temacie. Został ktoś z dawnych czasów komu system w dalszym ciągu przynosi profit? ;)
 
Do góry Bottom