>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 332

abes1

Użytkownik
To samo w meczu Borussia - Mainz, gol wpadł przed 10 minutą. ???? Aż kusi żeby pograć progresją na drugą brameczkę, ale w tym właśnie tkwi cały szkopuł - odpowiednio kontrolować chciwość i pewność siebie rosnącą z każdą kolejną zielenią.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niby bardzo fajnie bo szybko siada, ale z drugiej strony to źle bo bardzo niskie wygrane. Jak do tego podchodzicie? Cieszycie się z takiego obrotu sytuacji czy wręcz przeciwnie? ;)
Stres żaden, a pieniądze zacne, z czego tu się nie cieszyć?
 
S 72

siargiej

Użytkownik
To ja już nie wiem jak trzeba stawkować, żeby z pierwszego progu były zacne wygrane :wowsdf:
W Westerlo-Genk brama w 1&#39; na duzej stawce i 105pln
W Marsylii szybki gol, zakladka przy sredniej stawce i 80pln wpadlo, takze niezle
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy z rollem 2k pln jest sens sie w to pakować? Czyli czy nie szybkiego limitu?
z 2000zł możesz bardzo ładnie już różnicować stawki, więc na pewno jest sens.
Co do limitów to spokojnie.
Aczkolwiek moja rada, to najpierw pograj troszkę mniejszym kapitałem i przede wszystkim przetrenuj się psychicznie, bo to odgrywa moim zdaniem największą rolę tutaj ;)

_Hank_ zaczynał z 300zł i w niecaly miesiac byl 5000zl ✅, więc... ;)
Z tym że sam Hank zaznaczył, że miał niebywałego farta na początku i podejrzewam, że patrząc na to obecnie, część z tych spotkań które grał na pewno by odrzucił, bo były zwyczajnie bardzo ryzykowne, więc ten wynik możnaby troszkę okroić, żeby było bardziej &#39;realne&#39;
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
A nie pytam się czy to rentowne bo zdaje się że tak, tu chodzi głównie o limity. No ale skoro nie blokują to uderzę ???? A właśnie, gdzie największy wybór live odnośnie gol do XX? Dzięki za pomoc, mam nadzieję że niedługo dołącze ^^
 
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj:
13:45 St. Johnstone - Celtic ✅ &#39;1 minuta (nawet nie zdążyłem zagrać ???? )
15:30 Bremen - Augsburg ✅
16:00 PSG - Caen ✅
16:00 Sevilla - Cordoba ✅
16:00 Fulham - Ipswish ✅
18:00 Real Madryt - La Coruna ✅
18:00 Sassuolo - Fiorentina ✅
18:00 Waregem - St. Liege ✅
20:00 Tuluza - Rennes ✅
20:00 Granada - Ath. Bilbao ⛔ (na szczęscie nie pograne ???? )
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiaj zamierzam na kartce przetestowac jakie rezultaty daloby granie plaska stawka. wszystkich meczow dostepnych do gry w tym systemie
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Na czym polega ten system? Mógłby ktoś tak w skrócie opisać? Bo na początku tematu mało co wyjaśnione a dużo tych postów żeby je wszystkie przeczytać :p chodzi tu o over 0,5 do 10minut?
 
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Na czym polega ten system? Mógłby ktoś tak w skrócie opisać? Bo na początku tematu mało co wyjaśnione a dużo tych postów żeby je wszystkie przeczytać :p chodzi tu o over 0,5 do 10minut?
_Hank_ wszystko wyjasnil w swoim temacie ;)
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Witam ponownie, na dzisiaj najbardziej w oczy rzucił mi się mecz Neustadt- Salzburg. Ciekawie również wyglądają mecze: Waregem- Standard Liege i Frankfurt- Schalke.
 
Do góry Bottom