>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

GKS Bot Bełchatów(1:1)Górnik Łęczna 22.03.2006 (Walkower 3:0

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kursy Według STS : 1- 2.10 X-3.10 2-3.10 1X-1.2 2X-1.55


Analiza : Górnik łęczna w tej rundzie jeszcze nie grał więc dziś jest to ich 1 mecz w nowej rundzie napewno spotkanie jest arcyważne dla obu 11 są tuż nad sobą Łęczna 15 miejsce a Bełchatów 14 miejsce obie drużyny porobiły spore zakupy mecz będzie emocjonujący do ostatniej minuty ostatni mecz tych dwóch drużyn wygrał bełchatów 2 : 0 dlatego mój typ to 1


Mój typ : 1
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gospodarzą przeciwko Łęcznej gra się bardzo dobrze.W pierwszej rundzie wygrali z nimi 2-0. Grając jeszcze w II lidze spotkali się osmiokrotnie. GKS wygrał 4 razy, 3 razy padł remis i tylko jeden razy wgrali Górnicy. Goście w Bechłachowie na 5 spotkan, ani razu nie wywieźli 3 punktów, a od 6 lat nie mogą wygrać.
Dla Górnika bedzie to pierwszy mecz w tej rundzie na ligowych boiskach. Natomiast Bełchatów już 2 spotkania rozegrał. Oba przegrywając. Tym razem będą chcieli się zrehabilitować i zdobyć punkty.

Mój typ: 1
 
peja 1

peja

Użytkownik
Komisja Ligi Ekstraklasy SA postanowiła zweryfikować wynik środowego meczu piłkarskiej pierwszej ligi GKS BOT Bełchatów - Górnik Łęczna i przyznać walkower 3:0 gospodarzom spotkania.

Jak poinformował w czwartek Filip Mecner z biura prasowego Ekstraklasa SA, powodem decyzji był występ w drużynie Górnika Łęczna nieuprawnionego zawodnika.

Chodzi o Łukasza Masłowskiego, który w meczu z GKS BOT zmienił w 61. minucie Kamila Oziemczuka. &quot;Masłowski nie powinien zagrać z GKS BOT, bo miał na swoim koncie cztery żółte kartki&quot; - powiedział Mecner.

&quot;Jesteśmy zaskoczeni tym, że przyznano nam 3 punkty. Wczoraj byliśmy bardzo smutni, a dziś oczywiście cieszymy się&quot; - powiedział rzecznik GKS BOT Michał Antczak. Dodał, że klub z Bełchatowa nie składał żadnego wniosku o zweryfikowanie wyniku środowego meczu.

Źródło onet.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom