>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 11.04.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin

Kursy: toto-mix: (1) 2.20 - (X) 3.10 - (2) 2.90 - (1X) 1.23 - (X2) 1.43
Betandwin : (1) 2.10 - (X) 3.00 - (2) 3.30 - (1X) 1.24 - (X2) 1.57

Moja analiza: Na stadionie w Bełchatowie zagości dziś szczecińska braziliana której jedym z czołowych stzrelców jest... polski pomocnik Przemysław Kaźmierczak - zwykle jedyny polak wychodzący w podstawowym składzie. Pogoń zaczyna się zgrywać i grać z meczu na mecz coraz lepiej w zaległym meczu pokonała rewelacje sezonu - Koronę Kielce na wyjeździe 1:0 a w sobotę u siebie Górnik Łęczna 2:1 (po bramce w 90. minucie). Jednak chyba nie tak miała wyglądać gra Pogoni w wyobrażeniach pana Ptaka który wcześniej po kilku porażkach zapowiedział że paru brazylijczyków odejdzie z klubu. To widocznie zmotywowało piłkarzy i zaczęli grać lepiej. Jednak drużyna z Bełchatowa też łatwo za wygraną nie da bo o tym że w piłkę grać potrafią przekonała się Odra Wodzisław która przegrała u siebie z GKS-em oraz Cracovia. Zarówno GKS Bełchatów jak i Pogoń mają o co walczyć - GKS zajmuje 12 miejsce ale ma tylko dwa punkty przewagi nad Arką Gdynia obecnie zajmującu miejsce barażowe a trzy nad pierwszą drużyną która bezpośrednio spada z ligi a ponieważ do końca sezonu zostało 7 lub 8 kolejek nie mogą sobie pozwolić na głupie wpadki. Pogoń zajmuję 7 miejce w tabeli Orange Ekstraklasy a do zespołu który zajmuję 3 miejce traci osiem pkt. To jest spora strata ale nie ma rzeczy nie możliwych i jak Portowcy będą walczyć to mogą zapewnić sobie start w europejskich pucharach oco chodziło właścicielowi Pogoni. Ciężko tutaj wytypować zwycięzce tego meczu. Bardzo prawdopodobny wydaję mi się remis.
Mój typ: X lub 1X
pzdr 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom