>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Giełdy bukmacherskie

M 0

Mathevo

Użytkownik
Cześć, czy oprócz Betfair istnieją jakiekolwiek inne giełdy bukmacherskie gdzie nie wymagają zamieszkania w danym kraju za granicą by móc z nich swobodnie korzystać. Uprzedzę komentarze: Tak, wiem że te giełdy nie są legalne w PL, ale nie mam zamiaru na nich grać tylko stawiać zakłady w oparciu statystki giełdowe. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki!
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Jest matchbook ale tam to lipa że hej, już bym wolał u jakiegoś brokera, dostęp masz do betfair jeśli nie musisz używać programów typu geeks toy to będzie chyba najlepsze rozwiązanie
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
Inne niż Betfair nie nadają się do twoich celów, za małe zainteresowanie nimi i co za tym idzie niewielkie obroty, pomijając już ich niedostępność z Polski.
 
Ostatnia edycja:
M 0

Mathevo

Użytkownik
Jest matchbook ale tam to lipa że hej, już bym wolał u jakiegoś brokera, dostęp masz do betfair jeśli nie musisz używać programów typu geeks toy to będzie chyba najlepsze rozwiązanie
Programy typu Geeks Toy to dla mnie nowość. Co to za Wynalazek?
Post automatycznie złączony:

Inne niż Betfair nie nadają się do twoich celów, za małe zainteresowanie nimi i co za tym idzie niewielkie obroty, pomijając już ich niedostępność z Polski.
Masz rację, znalazłem kilka innych ale to taka lipa, że hej. Założyłem nowe konto i na razie działa. Zobaczymy jutro.
 
M 0

Mathevo

Użytkownik
Założyłeś konto z Polski, jeśli tak to nie zweryfikujesz adresu i jutro ci zablokują :(
Wiem, niestety liczę się z tym. Jak się tak stanie to założę nowe i tak dalej w koło Macieju. Trzeba sobie jakoś radzić...
Post automatycznie złączony:

Dużo więcej informacji niż na stronie no i szybszy dostęp do nich. Zobacz sobie lader w geksie. https://www.google.com/search?q=gee...KHV1UDW8Q_AUoAnoECAIQAg&biw=360&bih=558&dpr=4
Dziękuję za pomoc. Na pewno zainteresuje się tematem. Jakie dyscypliny najlepiej grać tym sposobem? Dziś się trochę pobawiłem w tenis i skuteczność to 60/40 trochę słaba. Z piłką nożną trochę lepiej idzie. Wszystkiego dobrego!
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Jak chcesz sobie po ćwiczyć to na tym geeksie jest opcja trening mode i za wirtualną kasę sobie pograsz, chyba nie trzeba mieć konta na bf. Bym musiał sprawdzić a jednak trzeba. A Ty wpłacasz kase na to konto???
 
M 0

Mathevo

Użytkownik
Jak chcesz sobie po ćwiczyć to na tym geeksie jest opcja trening mode i za wirtualną kasę sobie pograsz, chyba nie trzeba mieć konta na bf. Bym musiał sprawdzić a jednak trzeba. A Ty wpłacasz kase na to konto???
Nie, ja nie gram na BF. Tylko i wyłącznie interesują mnie ruchy giełdowe i w oparciu o nie stawiam zakłady u innego buka.
 
Do góry Bottom