>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

German Masters 2022 (26-30.01.2022)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Xintong vs Bingtao
Typ Over 14.5
Nadal vs Medvedev
Typ 2
Ako 2.53 fortuna

Spotkanie pomiędzy Chińczykami trudno typować. Kto zwycięży? Obaj mają na to argumenty. Ja zdecydowałem się na Over. Nie boje się o Bingtao bo on już w tym turnieju pokazał że wytrzymuje presję. Z kolei Xintong przy swoim ultra ofensyenym snookerze mam nadzieję że się gdzieś po drodze nie zatnie. Super wbijał i mam nadzieję że wytrzyma. W UK dał radę. Oby i tutaj cieszył się gra.

Drugi mecz do dubla. Nie ten dział więc nie będę się rozpisywał. Wydaje mi się że zadecyduje młodość i Rosjanin to weźmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Zhao Xintong - Yan Bingtao @ Zhao Xintong: over 5,5 break'ów 50 pkt. lub więcej @ 1,88
Buk: Fortuna

Chiński finał turnieju German Masters, dwaj zawodnicy młodego pokolenia. Szukając optymalnego typowania na to spotkanie, rzucił mi się typ na minimum 50 punktowe podejścia Zhao Xintonga. Zawodnik ten ma niezwykłą łatwość budowania wysokich breaków, jego gra zawsze była widowiskowa, a na przestrzeni ostatnich miesięcy jest nie tylko efektowna, ale i efektywna. Liczę na bardzo wyrównany pojedynek rozstrzygnięty w 16 lub 17 partii a co za tym idzie poziom sześciu podejść 50 punktowych Zhao powinien osiągnąć z uśmiechem na ustach. Kurs bardzo zachęcający do gry i adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy stycznia 2022 (3. miejsce)
  • #23
Zhao Xintong - Yan Bingtao
Handicap frejmowy: Zhao Xintong (+1.5) @ 1.62 9-0 łatwiej być nie mogło..
Zwycięzca: Zhao Xintong @ 1.97
Betfan

Drugi chiński finał turnieju rankingowego od 2013 roku i pierwszy bez udziału Dinga, choć duchem na pewno jest obecny, bo przecież zarówno Xintonga i Bingtao by nie było gdyby nie Ding i jego kolosalny wpływ na Chińczyków. W każdym razie trochę im to zajęło ale wydaje się, że powoli będą przejmować snookera od Brytyjczyków, zwłaszcza że za bardzo nie widać nowego pokolenia, legendy grac wiecznie nie będą, a Trump sam tego nie ogarnie. Tyle wstępu, co do samego zestawienia to generalnie wyżej cenię umiejętności i talent Xintonga, a już zwłaszcza w ostatnim okresie to on musi być faworytem tego meczu. Już nawet nie chodzi o wygraną w UKC, to już było parę tygodni temu, ale w tym turnieju. Ogrywał lepiej grających rywali niż Bingtao i chociaż nie był bezbłędny i zdarzały mu się chwile słabości to ogólnie wg mnie w tym tygodniu wyglądał dużo lepiej. Na rozkładzie Williams, Ford, niedysponowany Trump i świetnie grający Walden. Bingtao na na papierze miał nawet trudniejszą drabinkę (Gilbert, Selby, Day i Allen), ale kto oglądał te mecze to wie że najbardziej postawił mu się Day, a Gilbert i Selby dużo poniżej swoich możliwości a i tak były to wyrównane mecze, w których musiał się Chińczyk mocno gimnastykować i kilka razy był na krawędzi wylotu. Dlatego trochę się zdziwiłem że Xintong był dogiem, minimalnym bo minimalnym, ale zawsze. Po wygraniu UKC o tremie już nie można mówić, gra w tym tygodniu lepiej od rodaka i moim zdaniem zgarnie swój drugi tytuł w krótkim czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +903
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhao Xintong - Yan Bingtao (live wynik 8-0)
9. frejm – zwycięzca: Yan Bingtao @ 1.80 jednak mu nie dał nawet honorowego frejma.. 9-0
Betfan

Mecz już rozstrzygnięty, Xintong prowadzi 8-0 a gramy do 9 wygranych frejmów. Więc tak sobie myślę, trochę gdybam, ale nie sądzę żeby Xintong się tak zabijał o tego frejma, dając koledze wyjść nieco z twarzą i wygrać 1-2 frejmy żeby uniknąć zawstydzającej klęski do zera. Plus oczywiście długa przerwa między sesjami też daje ochłonąć Bingtao i zagrać w końcu skutecznie i wygrać ten pierwszy frejm sesji wieczornej. Bo to że umie to chyba nikt nie ma wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom