>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gem lacostowski

everto 19,8K

everto

Użytkownik
witam
Czy ktos słyszał taki termin i stosował go ?Jak nie idzie to człowiek (typy opierające sie na statystykach intuicji) u mnie zawodzą Może macie swoje teorie teoryjeczki nie ociagać się zarzucać
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie słyszałem, ale z ciekawości sprawdziłem co to :)

http://coin.wne.uw.edu.pl/mbrzezinski/teaching/sdr/2400-LIC-FR-193051.pdf - ktoś pracę licencjacką na ten temat napisał :) tam jest pełno statystyk dotyczących różnych gemów :) w skrócie odpowiedź masz w wikipedii

" Gem lacostowski – siódmy gem rozgrywany w danym secie meczu tenisowego. Nazwę zawdzięcza René Lacoste’owi, według którego gem ten odgrywał znaczącą rolę, decydując o końcowym triumfie w tej partii gry[1]. Obserwacja wyników osiąganych przez tenisistów podczas Wimbledonu w latach 2010–2012 pokazała, że gem miał charakter przesądu i nie spełniał specjalnej roli – większe znaczenie u mężczyzn miał gem czwarty, u kobiet zaś gem pierwszy[2]. "

I Rozbite to było na czynniki pierwsze z braniem pod uwagę serwującego.
Post automatycznie złączony:

i pełno hipotez oraz przeprowadzonych dowodów :) ale fajna praca :) dotyczy wimbledonu, który się zbliża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
M 65,5K

marok

Użytkownik
Czy ktos słyszał taki termin i stosował go ?Jak nie idzie to człowiek (typy opierające sie na statystykach intuicji) u mnie zawodzą Może macie swoje teorie teoryjeczki nie ociagać się zarzucać
Za dobrych czasów, gdy Betfair był dostępny, bawiłem się w statystyki takiego "systemu" - porażka :( Na traderzy.pl była dyskusja na ten temat i wnioski takie jak moje.
 
Do góry Bottom