>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

gdzie??

adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Witam,
zamierzam zająć się handlem na rynku walutowym forex... Powoli zapoznaję się ze słownikiem pojęć (pips, dźwignia...), czytam różne artykuły ale jak wiadomo najlepiej uczyć się w praktyce. Dlatego pyt. - jaki broker?? Ofert jest dużo i przy każdej są zarówno opinie pozytywne jak i negatywne. Może ktoś już handluje i mógłby dać jakąś radę?
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam xtb. Bardzo profesjonalna firma. Organizuja szkolenia w roznych miastach, jak rowniez przez internet. Czesto dzwona i pytaja czy wszystko wporzadku, czy mam jakies pytania itp. Wadą moze byc to ze nie ma u nich mikrolotow, czyli jak chce sie zaczac grac to juz od normalnych pieniedzy. Nie mam co prawda porownania z innymi platformami, jednak myslę że sie nie zawiedziesz jak postawisz wlaśnie na nich.
 
samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Takie opinie będą zawsze bo wszystkim nie dogodzisz. A co do wyboru brokera to zależy ile kasy chcesz na początek wpłacić bo to w dużej mierze determinuje wybór i tak jak poprzednik napisał najlepiej bierz takiego co ma mikro bo na początek nie ma sensu inaczej grać jak dopiero zaczynasz. Z krajowych brokerów bossa ma mikro a minimalny depo to 1 ooo pln, nie wiem jak reszta.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Na początek oczywiście konto demo - ponieważ doświadczenia na forex żadnego nie mam, czasem tylko pre play na betfair tradowałem... 3,4 m-ce i jak będzie jakiś progres w wynikach to wtedy zacznę za realną kasę handlować i chyba tą bossę wybiorę.
Dzięki Pany za radę.
 
Do góry Bottom