>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie mozliwosc rejestracji z PL?

kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Eeeee, no to bez przesady😁 Tak to nie raz u nich wyglada. Zreszta jak u wielu innych bukow. Co do zdjec to wyslij je komus na maila i zobacz czy bedzie wszystko ok. Bo czesto w takich orzypadkach jest tak, ze w orginale jest wszystko czytelne ale po wyskaniu juz nie.
Podtrzymuje swoje zdanie. Oni są nienormalni. Wysłałem im 20 zdjęć i ciągle im się coś nie podoba. To oszuści i nie rejestrujcie się tam.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
tutaj moze pisac sobie kazdy co chce... tam sa weryfikowane zgloszenia, bukmacher dostaje info o zgloszeniu i weryfikuje czy taka osoba w ogole istnieje w systemie i moze sie ustosunkowac kiedy ktos sciemnia. Ja nie wiem czy ty na powaznie porownujesz skargi na forum ze skargami z askgamblers? xD ale chyba tak xD no trudno xD
A ile osob wie o tej stronie? 1% grajacych? Dla mnie to sa bajki. Jedyny buk ktory mi skonfiskowal pieniadze to betson. Mostbet tez oszukuje bo wielu znajomych o tym pisalo. Do reszty nie mam zastrzezen i nie obchodza mnie jakies tam opinie. Mam kilkadziesiat kąt u ruska i nigdy nie mialem tam problemow.
Post automatycznie złączony:

Podtrzymuje swoje zdanie. Oni są nienormalni. Wysłałem im 20 zdjęć i ciągle im się coś nie podoba. To oszuści i nie rejestrujcie się tam.
Ale co im sie konkretnie nie podoba? Dla Ciebie to oszusci a dla wielu najlepszy buk na rynku. I kto ma racje?😁
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A ile osob wie o tej stronie? 1% grajacych? Dla mnie to sa bajki. Jedyny buk ktory mi skonfiskowal pieniadze to betson. Mostbet tez oszukuje bo wielu znajomych o tym pisalo. Do reszty nie mam zastrzezen i nie obchodza mnie jakies tam opinie. Mam kilkadziesiat kąt u ruska i nigdy nie mialem tam problemow.
Post automatycznie złączony:


Ale co im sie konkretnie nie podoba? Dla Ciebie to oszusci a dla wielu najlepszy buk na rynku. I kto ma racje?😁
przeciez 22bet ma z nimi umowe xd to skoro wie tylko 1% grajacych to skarg powinno byc nie 174 a 17400 xd naganiaj gdzie indziej do ruska ;) a czemu ludzi wprowadzales w blad piszac, ze nie mozna tutaj linkow do buka wklejac? :) ladnie to tak oszukiwac innych uzytkownikow? :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
przeciez 22bet ma z nimi umowe xd to skoro wie tylko 1% grajacych to skarg powinno byc nie 174 a 17400 xd naganiaj gdzie indziej do ruska ;) a czemu ludzi wprowadzales w blad piszac, ze nie mozna tutaj linkow do buka wklejac? :) ladnie to tak oszukiwac innych uzytkownikow? :)
Jakie naganiaj, o co Ci chodzi? To samo moge napisac o Tobie, ze jestes konkurencja i naganiasz na nie granie u danego buka. Ladnie to tak hejtowac konkurencje?😁 Ogarnij sie😉 Jak buk jest ujowy jak 1xbit, mostbet czy ggbet to pisze ze sa ujowe. A skoro ruski nie robi mi zadnych problemow to pisze, ze tak jest. I nie znam nikogo kto zostal przez ruska okradziony. Betson mi skonfiskowal kase i mowi sue trudno. Ale nie pisze, ze sa oszustami bo nie sa. Wrzucilem kiedys linka do 1xbet chyba to dostalem ostrzezenie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jakie naganiaj, o co Ci chodzi? To samo moge napisac o Tobie, ze jestes konkurencja i naganiasz na nie granie u danego buka. Ladnie to tak hejtowac konkurencje?😁 Ogarnij sie😉 Jak buk jest ujowy jak 1xbit, mostbet czy ggbet to pisze ze sa ujowe. A skoro ruski nie robi mi zadnych problemow to pisze, ze tak jest. I nie znam nikogo kto zostal przez ruska okradziony. Betson mi skonfiskowal kase i mowi sue trudno. Ale nie pisze, ze sa oszustami bo nie sa. Wrzucilem kiedys linka do 1xbet chyba to dostalem ostrzezenie.
nIe, Ty piszesz ze ruski nie robi problemow a skargi sa falszywe i pisane przez placzkow, bo Ciebie to nie spotkalo i Twoich znajomych.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
nIe, Ty piszesz ze ruski nie robi problemow a skargi sa falszywe i pisane przez placzkow, bo Ciebie to nie spotkalo i Twoich znajomych.
Ale kazdy buki robi jakies problemy. Wieksze, mniejsze ale robi. I chodzi mi to o, ze ruski miesci sie w normie na poziomie innych bukow. Napewno nie nazwe go oszustem czy zlodziejem bo ktos tam skarge napisal. Bo jak by tak na to patrzec towszyskie buki trza by nazwac zlodziejami i oszustami. O to mi chodzi.
 
Ostatnia edycja:
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
no, ale chlopaki maja racje, gdzie nie wejde i czytam Twoje komentarze to zachwyt nad tym ruskim gownem i innymi jego klonami
Dodam od siebie, ze dawno nic nie zakladalem na siebie, zalozylem tego 888, o dziwo dali troche pograc, zlecilem wyplate i cyrk trwa 3 tyg. Czekam az zawolaja zdjecie z kutachem w lapie.
Dodam, ze mam kontakt na tg z gosciem, ktory tam pracuje w reflinkach i jest sklonny do pomocy, ale nic zrobic nie moze
Nie zakladalem wczesniej nigdy konta u nich na znajomych itp, lap nowy itp
Takze darujcie sobie juz te komentarze odnosnie tych ruskich wynalazkow, jednemu sie uda, drugiemu nie i karawana idzie dalej
KAzdy gra na wlasne ryzyko, ale polecanie ich w co drugim temacie to juz lekki cyrk
 
Do góry Bottom