>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdy chcę wypłacić na Moneybookers pojawia się błąd.

fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
Wypłata nie może zostać zatwierdzona. Może to być spowodowane jednym z następujących czynników:
  • Ta metoda nie została wcześniej zastosowana w zleceniu depozytu.
  • Środki, które próbujesz wypłacić, są częścią bonusu z wymaganym obrotem

O co chodzi?Dodam że to moja pierwsza wypłata z tego buka,wypłacił bym na konto bankowe ale za dużo roboty z tym i trzeba czekać 3-10dni.
POZDRAWIAM ;&gt;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czego nie rozumiesz?

ALBO wpłaciłeś inną metodą niż MB,
ALBO wziąłeś bonus i nie zrobiłeś wymaganego obrotu.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Jak widać. Kłania się czytanie ze zrozumieniem, dlatego bukmacherka jest dla osób pełnoletnich.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A jak wpłaciłem inną metodą to mogę tylko przez przelew bankowy? ???? )
Nie chce Cie wprowadzać w błąd, ale może być tak, że pierwsza wpłata przez MB &#39;odblokowuje&#39; możliwość wypłat. Bardzo dawno nie wpłacałem tam przez MB, więc nie jestem pewny.
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
Jak widać. Kłania się czytanie ze zrozumieniem, dlatego bukmacherka jest dla osób pełnoletnich.
Dzieciaku i po co spamujesz?
@Topic
Jak policzyć dla siebie IBAN?Szukałem na necie ale nie rozumiem,coś niby znalazłem ale nie rozumiem.I Nazwa banku (skrót)
PKO S.A będzie dobrze?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Szukałem na necie ale nie rozumiem,coś niby znalazłem ale nie rozumiem.
Faktycznie jakiś problem z czytaniem jest.

1. IBAN to 26 cyfrowy numer konta, zaczynający się od liter PL, czyli: PL[26 cyfr]. Nie trzeba tu nic liczyć, starczy dodać PL przed numerem konta.
2. PKO S.A. może być, tylko sprawdź czy to na pewno nie PKO BP lub PEKAO S.A. ...
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
Ok wielkie dzięki,a tak mniej wiecej ile wam idzie przelew?Wiem że tam piszę 3-10 dni,ale chcę się dowiedzieć od was.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Często pieniądze są na koncie po dwóch-trzech dniach. Po kilkunastu godzinach zazwyczaj jest mail, że pieniądze &quot;wyszły&quot; od nich. Później już wszystko zależy od sprawności banków.

Pamiętam, że ludzie kiedyś narzekali na wolne wypłaty, ale mnie jakoś to omijało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom