>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gamebookers Zlodzieje

M 0

malpocholik

Użytkownik
Witam
Opisze moja sytuacje ktora miala miejsce. Wyplacilem ponad 100EUR na konto bankowe. Po 2 tygodniach pieniadze nie dotarly na moje konto bankowe, wiec pisze do GB ze nie mam kasy na koncie, oni wyslali mi dowod wplaty i kazali kontaktowac sie z moim bankiem, dzwonie do banku odbiera babka, przedstawiam jej cala sytuacje i ona mowi ze musi miec numer konta wplacajacego aby ustalic ta sytuacje, ok wiec pisze do GB czyli tego ich pozal sie pay-pro Cashier i pytam sie ich o numer konta z ktorego robili przelew, dzwonie na infolinie banku ponownie z numerem konta, tym razem odbiera inna babka ta juz w ogole nie chce nawet numeru konta i mowi ze nie dostali zadnego przelewu, kaze mi chwile czekac, po czym powraca i mowi ze rozmawiala z przelozonym i on potwierdzil to ze nie ma przelewu, to ja jej mowie ze moge im wyslac dowod wplaty, oni na to ze nie potrzebuja tego !. Dobra kontaktuje sie jescze raz z pay-pro Cashier i mowie ze moj bank nic nie otrzymal. Za jakis czas odbieram email ze oni wyslali do mojego banku 110 EURO i dostali zwrot tylko 50EURO a 60 EURO moj bank zabral za prowizje !!! i napisali ze numer konta jest nieprawidlowy, nastepnie pay-pro cashier odeslali te 50 EURO jescze raz na ten sam rachunek bankowy twierdzac ze ja sie z nimi kontaktowalem wczesniej i stwierdzilem ze ten rachunek jest prawidlowy. CO ZA OSZUSCI ! NIC IM NIE WYSYLALEM ZE TEN NUMER RACHUNKU JEST NA PEWNO PRAWIDLOWY ! Powinni zwrocic kase na konto w GB zebym mogl poprawic dane numeru konta jesli zle cos wpisalem ale nie oni jescze raz wyslali na ten zly rachunek ! sadze ze dostane 0 EURO bo znowu napisza ze moj bank odrzucil przelew bo nieprawidlowy numer rachunku i prowizje biora 50 EURO. Co o tym myslicie ?
 
Do góry Bottom