>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - Wypłaty - przestroga

P 0

pimp

Użytkownik
Chciałem przestrzec wszystkich przed tym bookiem.
Jakiś tydzień temu wpłaciłem na swoje konto kasę prepaidową kartą Visa Electron. Żadnych problemów, pieniądze są natychmiast na koncie. Nie korzystałem z żadnych bonusów.
Poobracałem ok 20-25% wpłaconej kwoty, ale ponieważ wybitnie mi nie szło, więc postanowiłem zlecić wypłatę na swoje konto bankowe. I tu się zaczęły problemy...
Moje konto gamebookers zostało zablokowane i zażądano ode mnie przesłania skanów dowodu i karty Visa. Zrobiłem to ale z obawami - w końcu udostępniłem im moje wszystkie dane osobowe! Co do karty to zamazałem cztery środkowe numery, ale niestety zapomniałem zamazać kodu CCV (chyba nie powinno być problemów?).
No ale okazało się, że to nie wystarczyło. Zażądali ode mnie:
1. Letter accepting charges on the account, duly signed by you.
2. Copy of credit card statement, as the credit card does not have your
name on it.
Co do 1. to absolutnie nie wiem co to jest i aż boje się myśleć co to oznacza? Że zrzekam się lewej nerki?:;/:
Co do 2. to żądają ode mnie wyciągu z karty prepaid, do której nie mam żadnego dostępu. Mogę nią jedynie robić zakupy w internecie i dokonywać na nią wpłat we włoskiej poczcie (gdzie ją kupiłem). :;/:
Jak widać wpłaty z tej karty łyknęli bez problemu ale w momencie wypłaty nagle im zaczęła przeszkadzać...
Nawtykałem im trochę w mailu to do mnie zadzwonili (2 dni po złożeniu przeze mnie zlecenia wypłaty) i chyba przez 10 minut tłumaczyłem im, że karta jest prepaidowa a nie kredytowa. W końcu kazali mi ją podpisać z tyłu i przesłać im kolejne zdjęcie (zarąbista metoda identyfikacji:?). Okazało się też, że wbrew temu co mają na stronach, nie mogę wypłacić pieniędzy na swoje konto bankowe - muszę wypłacać na tą samą kartę z której wpłacałem. No ale i to to tylko teoria bo przesłałem im to zdjęcie podpisanej karty wczoraj, a w dalszym ciągu czekam na odblokowanie konta.
Poza tym, absolutnie odradzam korzystanie z tego book osobom, które nie posiadają umiejętności rozumienia ze słuchu mówionego angielskiego - mówionego z bardzo niewyraźnym akcentem, żeby nie było wątpliwości. Prawdopodobnie nic nie zrozumiecie jak zadzwoni do was ich pracownik (prawdopodobnie jakiś Pakistańczyk).
Ciągle czekam na odblokowanie konta i wypłatę...
 
Do góry Bottom