>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

głupkiem być -przykład

A 0

anna123

Użytkownik
witam.
Miałam taką o to sytuację.
poprosiłam kolegę by wpłacił mi pieniądze z moneybookers na moje konto w betclicku. Oczywiście,że to była wpłata od osoby trzeciej Betclic Zablokował konto bez mozliwości odzyskania pieniędzy...Jest szansa prosić ich o ten zwrót? Napisali,że złamałam ich regulamin oraz moneybookers. Pieniędzy nie chcą zwrócić za Chiny ludowe a jest to kwotą prawie 700zł.
pozdrawiam serdecznie
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Pewnie wyczuli jakiś wałek , ale próbować nie zaszkodzi. Z drugiej strony blokady konta i kradzieź pieniędzy pod szyldem złamania regulaminu to jest rozbój w biały dzień.
 
A 0

anna123

Użytkownik
witam.
walczę do dziś ????
support napisał dziś,że konta powiązane z moim mają sie zweryfikować i wtedy odzyskam pieniądze xD Jak się zapytałam o jakie konta chodzi to nie uzyskałam odpowiedzi. Rozumiem jakbym chciała wyłudzić jakiś bonus a ja wpłaciłam przeciez tylko pieniądze z innego konta mb niż mój mail...Juz nie wiem co mam robić. Fajnie,że z mojego komputera rejestrował się jeszcze mąż ale przecież nie korzystaliśmy razem z cashbacku.
nic w regulaminie nie mają o tym by inne konta muszą się zweryfikować by moje odblokować. cyrk.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Witaj
Skoro uważasz się za &quot;czystą&quot; i nie masz nic na sumieniu to proszę podać na pw loginy tych kont. Sprawdzę to i dam odpowiedź jak sprawa wygląda.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom