>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gówniany interes

M 21

makcziken

Użytkownik
Witam,

Stwierdziłem, że pomęczę Was drodzy użytkownicy swoimi typami (niekoniecznie dobrymi). Co będzie to będzie, gram dla zabawy i od zawsze moje podejście było: &quot;Co już postawione to przepierdzielone&quot;. Tego się trzymam i dzięki temu nie wpadam w nałóg grania.

Zajmuję się przede wszystkim piłką nożną, czasami dorzucę coś z innej dyscypliny na powiększenie AKO na kuponie.

Stawki standardowo
1/10 = 10zł
2/10 = 20zł
Itp.

Budżet: 100zł

Także zobaczymy jak będzie ????
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#1 ✅ :grin:

Bet365

Mecz towarzyski Francja - Kamerun, 21:00
Antoine Griezmann strzeli gola - TAK
Kurs: 2,05
Stawka: 2/10 (20 zł)
Do wygrania: 41 zł

Jeśli tylko Antoine wybiegnie w pierwszym składzie wierzę, że gdzieś w jego głowie będzie siedziała myśl, żeby się sprawdzić i udowodnić sobie iż finał Ligi Mistrzów to tylko chwilowy spadek formy strzeleckiej (gdzie i tak miał mnóstwo okazji). W meczu reprezentacji będzie miał za plecami jednego z najlepszych pomocników globu - Pogbę oraz Matuidiego. Jeśli jeszcze Didier Deschamp pokusiłby się o zagranie z podwieszonym Payetem to kanonada gwarantowana. W to akurat wątpie, ale wierzę że warto zaryzykować taki typ.

Edit: W sumie na zero człowiek wyszedł. Griezmann nawet nie zagościł na ławce rezerwowych więc zwrot i jesteśmy na 0.

Budżet: Dalej 100zł.
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#2 ⛔

Bet365

Mecz towarzyski Hiszpania - Korea Południowa, 1.06.2016 godz. 16:30
Typ: 1

Mecz towarzyski Belgia - Finlandia, 1.06.2016 godz. 20:45
Typ: 1

AKO: 1,75

Stawka: 5/10 (50 zł)
Do wygrania: 87,50 zł

Nie wiem którym składem powinna zagrać Hiszpania żeby nie wygrać z jakąkolwiek reprezentacją Korei Południowej, nawet pomimo tego że są obecnie w nazwijmy to średniej formie. Owszem nie grają może ostatnimi czasy wybitnie, ale to wciąż mistrzowie Europy. Poza tym Del Bosque dzisiaj (31.05.2016) ogłosił już ostateczną listę piłkarzy więc nie ma kogo sprawdzać, tylko ogrywać drużynę. Belgia jest jednym z faworytów do triumfu na Euro mająca niebywały potencjał ofensywny więc myślę że gładziutko wlezą ze 2,3 bramki, zwłaszcza że nasz polski drugi skład pocisnął Finów 5:0. Tak wiem że grał u nas Sławek Peszko, spec od obalania Finlandii (tak mówią), ale nasza drużyna nawet w 1 składzie według mnie jest słabsza od Belgów. Kurs AKO może nie najwyższy, ale zawsze przyjemnie zagrać na nieco pewniejsze spotkania. Ewentualnie dla podbicia można spróbować poszukać zakładu na to iż Belgia strzeli co najmniej 2 bramki. Taki gdzieś musi być.

Ps. Zawsze można poczekać na ogłoszenie składów, żeby nie było takiej akcji jak dzisiaj w meczu Irlandia - Białoruś, gdzie do 16 kurs na Irlandię był 1,45 a później poleciał do góry i wtopiła.

Edit: No no, Belgia robiła w tym meczu wszystko żeby mnie wkurzyc i się to udało. 33 sytuacje bramkowe, 17 rzutów różnych, ciągła dominacja i ledwo uratować remis? Sport nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Typ na minus, połowa budżetu poszła się pieprzyc. Konia z rzędem temu kto wierzył w Finów!
 
M 21

makcziken

Użytkownik
# 3

Bet365

Mecz towarzyski Szwajcaria - Mołdawia 1 (1,16) 03.06.2016
Mecz towarzyski Rumunia - Gruzja 1 (1,33) 03.06.2016
Mecz towarzyski Niemcy - Węgry 1 (1,25) 04.06.2016
Mecz towarzyski Francja - Szkocja 1 (1,28) 04.06.2016

AKO 2,49

Stawka 2/10
Do wygrania: 49,80 zł

Pozostały budżet: 30zł

Nauczony porażką w poprzednim kuponie uparcie stawiam na mecze towarzyskie ???? . Szwajcaria jest za mocna dla Mołdawii i czuje, że powinno siąść nawet z handicapem +2. Gruzja jest cieniutka, a widziałem mecz Rumunów z Czechami i wyglądają naprawdę solidnie. Niemcy na pewno odkują się za bolesną porażkę ze Słowacją natomiast gospodarze Euro mają przeogromny potencjał ofensywny i nie wierzę, że nie wcisną Szkotom 2,3 bramek. Może tym razem strzeli Griezmann, albo po raz kolejny cudownie znajdzie się w polu karnym Matuidi.
 
W 18

wrt

Użytkownik
Nauczony porażką stawiasz tasiemke ? ????

Gruzja jest cieniutka, a widziałem mecz Rumunów z Czechami i wyglądają naprawdę solidnie.
Szkoda, że nie widziałeś Gruzinów ze Słowakami bo też wyglądali solidnie. Kupy się to nie trzyma ;)

Mimo wszystko trzymam kciuki
 
M 21

makcziken

Użytkownik
Oczywiście był to sarkazm ????

Gruzja jak Gruzja, po prostu widziałem Rumunów w akcji i są naprawdę nieźli ???? Meczu nie widziałem niestety, ale patrząc na statystyki Rumuni wygrali całkowicie zasłużenie. Ciekawe co pokażą na Euro, często jest tak że drużyny grające dobrze w meczach przed Euro słabo grają na imprezie i na odwrót, ale pożyjemy zobaczymy ????
 
M 21

makcziken

Użytkownik
# 3

Bet365

Mecz towarzyski Szwajcaria - Mołdawia 1 (1,16) 03.06.2016
Mecz towarzyski Rumunia - Gruzja 1 (1,33) 03.06.2016
Mecz towarzyski Niemcy - Węgry 1 (1,25) 04.06.2016
Mecz towarzyski Francja - Szkocja 1 (1,28) 04.06.2016

AKO 2,49

Stawka 2/10
Do wygrania: 49,80 zł

Pozostały budżet: 30zł

Nauczony porażką w poprzednim kuponie uparcie stawiam na mecze towarzyskie ???? . Szwajcaria jest za mocna dla Mołdawii i czuje, że powinno siąść nawet z handicapem +2. Gruzja jest cieniutka, a widziałem mecz Rumunów z Czechami i wyglądają naprawdę solidnie. Niemcy na pewno odkują się za bolesną porażkę ze Słowacją natomiast gospodarze Euro mają przeogromny potencjał ofensywny i nie wierzę, że nie wcisną Szkotom 2,3 bramek. Może tym razem strzeli Griezmann, albo po raz kolejny cudownie znajdzie się w polu karnym Matuidi.
No i typ na ✅✅

Aktualny budżet: 79,80 zł

Spróbujemy już od razu pocisnąć kolejnym kuponem:

#4

Bet365

Mecz towarzyski Belgia - Norwegia 1 (1,36) 05.06.2016

Brazylia, Serie A: Gremio - Ponte Preta 1 (1,60) 05.06.2016

AKO: 2,18
Stawka: 2/10
Do wygrania: 43,60

Uparcie wierzę w reprezentację Belgii i jej potencjał ofensywny, poza tym po popisie z Finami, raczej zaprezentują się swoim kibicom z lepszej strony. Drugim meczem jest spotkanie Gremio z Ponte Preta (6 kolejka brazylijskiej Serie A). Na starcie rozgrywek Gremio spisuje się bardzo dobrze notując bilans (3-1-1) oraz bilans bramek (9-4) z czego wszystkie 4 stracili w przegranym meczu na wyjeździe z Palmeiras! Natomiast goście odnotowali odpowiednio statystyki (2-1-2) oraz (5-7) w bramkach. Co więcej zwyciężyli tylko raz na wyjeździe i to z najsłabszą drużyną ligi. Kursik może dość niepewny, ale myślę że warto spróbować.

Aktualny budżet: 59,80 zł
 
M 21

makcziken

Użytkownik
No i typ na ✅✅

Aktualny budżet: 79,80 zł

Spróbujemy już od razu pocisnąć kolejnym kuponem:

#4

Bet365

Mecz towarzyski Belgia - Norwegia 1 (1,36) 05.06.2016

Brazylia, Serie A: Gremio - Ponte Preta 1 (1,60) 05.06.2016

AKO: 2,18
Stawka: 2/10
Do wygrania: 43,60

Uparcie wierzę w reprezentację Belgii i jej potencjał ofensywny, poza tym po popisie z Finami, raczej zaprezentują się swoim kibicom z lepszej strony. Drugim meczem jest spotkanie Gremio z Ponte Preta (6 kolejka brazylijskiej Serie A). Na starcie rozgrywek Gremio spisuje się bardzo dobrze notując bilans (3-1-1) oraz bilans bramek (9-4) z czego wszystkie 4 stracili w przegranym meczu na wyjeździe z Palmeiras! Natomiast goście odnotowali odpowiednio statystyki (2-1-2) oraz (5-7) w bramkach. Co więcej zwyciężyli tylko raz na wyjeździe i to z najsłabszą drużyną ligi. Kursik może dość niepewny, ale myślę że warto spróbować.

Aktualny budżet: 59,80 zł
✅✅

Aktualny budżet: 103,40 zł

#5

Mecz towarzyski Włochy - Finlandia 1 (1,25)
Mecz towarzyski Islandia - Lichtenstein 1 (1,10)
Copa America Argentyna - Chile BTS TAK (2,10)

AKO: 2,88
Stawka: 20zł
Do wygrania: 57,60zł

Aktualny budżet: 83,40 zł

Sądzę że Włosi pomimo średniej skuteczności zwyciężą z niżej notowaną Finlandią zwłaszcza że kreują sporo sytuacji za kadencji Conte. Argentyna i Chile mają bardzo mocne drużyny i obie będą na pewno grać ostrożnie. Jednakże potencjał ofensywny obydwu ekip pozwala na zaryzykowanie takiego spotkania. Moim typem jest 1-1 bądź zwycięstwo bramkowe jednej z ekip (raczej Argentyny). Islandia na podbicie kursu.
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#5

Mecz towarzyski Włochy - Finlandia 1 (1,25)
Mecz towarzyski Islandia - Lichtenstein 1 (1,10)
Copa America Argentyna - Chile BTS TAK (2,10)

AKO: 2,88
Stawka: 20zł
Do wygrania: 57,60zł

Aktualny budżet: 83,40 zł

Sądzę że Włosi pomimo średniej skuteczności zwyciężą z niżej notowaną Finlandią zwłaszcza że kreują sporo sytuacji za kadencji Conte. Argentyna i Chile mają bardzo mocne drużyny i obie będą na pewno grać ostrożnie. Jednakże potencjał ofensywny obydwu ekip pozwala na zaryzykowanie takiego spotkania. Moim typem jest 1-1 bądź zwycięstwo bramkowe jednej z ekip (raczej Argentyny). Islandia na podbicie kursu.
✅✅

Aktualny budżet: 141 zł
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#6

Bet365

Mecz towarzyski Portugalia - Estonia 1 (1,16)
Copa America Brazylia - Haiti 1 (1,12)
Hiszpania Segunda Division Play off &gt;&gt; Osasuna - Gimnastic Over 1/1,5 (1,375)

AKO: 1,80
Stawka: 3/10 (30zł)

Do wygrania: 54zł
Aktualny budżet: 111zł

Co tu analizować? Życzcie szczęścia ????
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#7

Bet365

Copa America Meksyk - Jamajka 1 (1,25)
Copa America Urugwaj - Wenezuela 1 DNB (1,25)

AKO: 1,56

Stawka: 10/10 (100zł)
Do wygrania: 156zł

Aktualny budżet: 65zł

Ukazany wyżej kupon traktuje jak krótkoterminową lokatę 56%-ową. Nie sądzę że grającą dobry futbol reprezentacje Meksyku zatrzyma cieniutka Jamajka (mój typ 3,4 do zera) oraz Urugwaj który musi dzisiaj wygrać żeby w ogóle myśleć o awansie z grupy. Typowy znany wielu Polakom &quot;mecz o wszystko&quot;. Jednakże podpieram ten kupon poprzez DNB bo jednak brak Suareza może zaskoczyć ????
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#7

Bet365

Copa America Meksyk - Jamajka 1 (1,25)
Copa America Urugwaj - Wenezuela 1 DNB (1,25)

AKO: 1,56

Stawka: 10/10 (100zł)
Do wygrania: 156zł

Aktualny budżet: 65zł

Ukazany wyżej kupon traktuje jak krótkoterminową lokatę 56%-ową. Nie sądzę że grającą dobry futbol reprezentacje Meksyku zatrzyma cieniutka Jamajka (mój typ 3,4 do zera) oraz Urugwaj który musi dzisiaj wygrać żeby w ogóle myśleć o awansie z grupy. Typowy znany wielu Polakom &quot;mecz o wszystko&quot;. Jednakże podpieram ten kupon poprzez DNB bo jednak brak Suareza może zaskoczyć ????
⛔

Bez komentarza.

Aktualny budżet: 65zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 21

makcziken

Użytkownik
Tja, postawiłem Francję z Rumunią, Chile oraz Argentynę na AKO. Niestety nie miałem kiedy wejść na forum i wrzucić. Ale za to:
#8
Bet365
Euro Anglia-Rosja 1 (1,95)
Stawka 2/10 (20zł)
Do wygrania: 39zł
Anglia powinna poradzić sobie bez większych problemów z Rosjanami, zwłaszcza że upatruje w nich jednego z pretendentów do co najmniej pierwszej czwórki. Myślę, że typ warty pogrania.
Aktualny budżet: 45zł
Typ na minus.
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#9
Bet365
Euro 2016
Albania - Szwajcaria 2 (1,83)
Niemcy - Ukraina 1 (1,60)
Polska - Irlandia Płn DNB 1 (1,25)
AKO: 3,66
Stawka 1/10 (10zł)
Do wygrania: 36,60zł
Niemcy powinni bez większych problemów pocisnąć dziurawą obronę Ukraińców, mając na uwadze mocne skrzydła naszych wschodnich sąsiadów. To drużyna turniejowa więc raczej nie spodziewam się innnego wyniku jak zwycięsto (ewentualnie podeprzyj się DNB). Albania według mnie zesra się w pierwszym meczu i dostanie baty od Szwajcarów, natomiast nasi to chyba z sentymentu i wiary w tych Polskich kopaczy, jednakże nie wierzę że przegrają ten mecz dlatego DNB.
Aktualny budżet 35zł
Typ na plus.
 
M 21

makcziken

Użytkownik
Pierdzielnąłem jeszcze typ ogarnięty z tego forum na tenisa, który również według mnie wygląda dość solidnie (niestety aż tak w tenisie nie siedzę).
#10
Bet365
Roger Federer - Dominic Thiem 1 (1,3)
Gilles Muller - Ivo Karlovic 2 (1,66)
AKO: 2,16
Stawka 1/10 (10zł)
Do wygrania: 21,60zł
Federer znany jest praktycznie każdemu kto kiedykolwiek widział ćwierć meczu tenisa, a nawet i nie tyle trzeba, wszak to tuza tego sportu. Natomiast na Karlovica stawiam bo ufam typom innego uzytkownika ???? Co będzie to się okaże ????
Aktualny budżet: 25zł
Typ na minus.
Aktualny budżet 61,60zł
 
M 21

makcziken

Użytkownik
Bilans czerwiec:
-100zł
Przez Euro oraz przede wszystkim Copa America (niestety nie miałem czasu pisać wtopiłem cały budżet miesięczny i planuje odpalić na nowo w tym miesiącu).
Ogółem:
Typy postawione~~ 15
Typy na plus ~~ 10
Typy przepieprzone~~5
Wystarczy mieć takiego farta jak ja i zwiększyć stawkę i za każdym razem umoczyć ????
No nic, spróbujmy czegoś nowego na wieczór:
Lipiec 2016
#1
Bet365
Brazylijska SerieA
12.07.2016 godz. 01:00
Cruzeiro - Atletico - PR X2 (2,60)
Stawka 1/10 (10zł)
Do wygrania: 26zł
Na moje mecz sprzedany. Kurs na gospodarzy jest dość niski (1,5), a dotychczasowo żadnego z ostatnich 5 spotkań nie wygrali i w każdym tracili minimum 2 bramki. Pomimo iż Atletico nie strzela jakiegoś ogromu bramek to myślę że nie przegrają tego meczu. Gramy za drobne ????
Aktualny budżet: 90zł
 
M 21

makcziken

Użytkownik
#2
Bet365
Liga Mistrzów kwalifikacje
Bate Borysow - SJK 1(-1) (1,83)
Fk Qarabach - F91 Dudelange 1 (1,25)
Lincoln Red Imps - Celtic 2 (1,12)
Ako: 2,57
Stawka 3/10 (30zł)
Do wygrania: 77,10
Raczej faworyci nie zawiodą, a Bate jest u siebie dość mocne i powinno wygrać przynajmniej 2 bramkami.
Aktualny budżet: 60zł
 
Do góry Bottom