>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 29.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Łęczna to zespół, który chyba najbardziej zaskakuje. Przed sezonem był stawiany w gronie kilku najlepszych drużyn, a na dzień dzisiejszy zajmuje 14 pozycję w tabeli. Przekleństwem Łęcznej są remisy, których ma najwięcej w lidze. Łęczna jest drużyną, która w tym sezonie przed własną publicznością jeszcze nie wygrała i myślę, że może to się stać w tej kolejce. Łęczna musi wreszcie się przełamać i wygrać na własnym boisku. Już w meczu z Lechem gra Łęcznej wyglądała nieźle i jeśli tylko zagrają tak samo w meczu z Zagłębiem to mają szansę na zwycięstwo. Ci, którzy obawiają się remisu Łęcznej mogą zagrać 1X, ale kurs nie jest zachęcający (1.30). :roll:

Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin -&gt; 1 (2.25) :| 1:3 :|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po 11 meczach nastroje w obydwóch zespołach są odmienne. W Łęcznej borykają się z nie najlepszą formą zawodników. Nikt przed sezonem nie sądził, że Górnicy będą po 11 kolejce tak nisko. Natomiast Zagłębie, gdy trenerem został Franciszek Smuda grają bardzo dobrze. Ostatni przegrali z Legią, lecz styl gry prezentowali lepszy niż piłkarze ze stolicy. A Łęczna ostatni mecz przegrała z Nafciarzami. A więc obydwa zespoły będą chciały się zrehabilitować za poprzednie mecze...
4 ostatnie mecze między tymi zespołami kończyły się trzykrotnie zwycięstwem Łęcznej i raz trzy punkty zdobyli gracze z Lubina. Górnicy z Łęcznej jeszcze w tym sezonie nie wygrali na własnym stadionie, mają bilans 0-4-2. A Lubinanie bilans wyjazowy jest następujący: 1-2-2. Niestety trener Kaczmarczyk nie jest już trenerem Łęcznej. Więc czy poradzą sobie bez niego? Bez Bledzewskiego oraz Rafała Kaczmarczyka? Według mnie nie, a Franc zdobędzie kolejne punkty
Mój typ x2 o niezłym kursie (ok.1.5) a dla bardzo odważnych 2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Łęczna-Zagłębie 1:3

Kolejne 3 punkty trenera Smudy. Zagłebie z taką grą i z takimi wynikami może śmiało walczyć o puchary. W Łęcznej nastały ciężkie czasy. Przed ostatnia pozycja, zaledwie 10 oczek i jak myślą o poprawie miejsca w tabeli muszą zacząć wygrywać...
Mecz trafiony :wink:
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Gratuluję trafnych typów. Ja do tej kolejki podszedłem ze zbyt dużym optymizmem jeśli chodzi o niektóre drużyny (Łęczna, Płock, Polonia) i niestety poniosłem na Orange Ekstraklasie małe straty. Na szczęście udało mi się trafić wszystko co grałem w Ligue 1, Serie A i część w Premiership. Przed następną kolejką trzeba będzie się porządnie zastanowić co zagrać. :mrgreen:
 
Do góry Bottom