>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Górnik Łęczna - Polonia Warszawa ... 12.03.2006

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Górnik zajmuje obecnie 12 miejsce, Polonia 16 ( o ile mam tabele na czasie ) . Łęczna ma 7dmio punktową przewagę nad Polonią, do tego wygrała w Warszawie 0:3, więc jest faworytem tego meczu . Jednak mam co do niego pewne wątpliwości :wink: . Co myślicie o tym meczu ?? . Czekam na komentarze ????

Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1 - 1.9 , X - 3.30 , 2 - 3.69
buk : Milenium


pozdro ...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ciężki mecz do wytypowania, patrząc na statystyki to Górnik to bez problemowo powinien wygrać, ale ....

NO BET
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
Ja bym w tym meczu typował remis. Zawodnicy Polonii zapowiadają że będą teraz walczyć w każdym meczu. Łęczna ma 7 punktów przewagi i zajmuje pierwsze miejsce dające pewne utrzymanie a więc komu Polonia ma odbierać punkty jak nie drużynom z dołu tabeli?
Dla mnie niemal pewny X ale zobaczymy jak będzie...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moim zdaniem najpewniejszym typem bedzie tutaj 1X, ale Polonia moze sie ocknac i wygrac spotkanie. Waszawa potrzebuje pnktow i jestem jednak tego samego zdania co peja czyli

NO BET ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie obstawiam, ale myśle że padnie 1 w tym spotkaniu

Polonia gra bardzo słabo, ostatnie miejsce w tabeli. Patrząc na tabele, jedną nogą są już w II lidze. Dziś grają z Łęczną, która również jeszcze nie jest pewna utrzymania. Obie drużyny nie mogą przegrać. Jeżeli Łęczna wygra, bedzie bliżej utrzymania w ekstralidze, niż Polonia. Łęczna na &quot;papierze&quot; lepiej wyglada, dlatego stawiam na nich.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ciężki mecz do wytypowania, patrząc na statystyki to Górnik to bez problemowo powinien wygrać, ale ....

NO BET
...ale to jest liga polska i rozgrywki dobiegaja konca... pilkarski poker czas zaczac?
Za tu nic nie sugeruje.
Wedlug logiki i statystyki i moze intuicji Leczna powinna spokojnie wygrac ale wiemy ze nistety pilk anozna to biznes i tak naprawde nie wiadomo jak to bedzie...

Dla porownania wczorajszy mecz Amica - Korona .
Jak to mozliwe ze Amica przegrywa u siebie az 0-3 z Korona ktora przeciez ostatnio nie sposuje sie wcale dobrze???
Moze sie czepiam i w kazdy mmeczu doszukuje sie czegos &quot;nieczysteg&quot; ale ...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ja bym w tym meczu typował remis. Zawodnicy Polonii zapowiadają że będą teraz walczyć w każdym meczu. Łęczna ma 7 punktów przewagi i zajmuje pierwsze miejsce dające pewne utrzymanie a więc komu Polonia ma odbierać punkty jak nie drużynom z dołu tabeli?
Dla mnie niemal pewny X ale zobaczymy jak będzie...
Nie wiem dlaczego ale zdagzam sie z toba w 100%.
Tez uwazam ze Polonia bedzie bardziej zmobilizowana bo to ona jest w wiekszych opalach a leczna spokojnie moze zdobyc jeden punkt bo i tak ma jeszcze 2 zalegle mecze wiec sily trzeba rozlozyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom