>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fulham FC - Wisła Kraków 03.11.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Fulham zamierza zostać niepokonany na Craven Cottage w czwartej kolejce Ligi Europejskiej UEFA, a także zrewanżować się za ostatnią porażkę 0:1 z Wisłą Kraków w grupie K. - Przed własną publicznością czujemy się pewnie. Bez względu na to z kim gramy, wychodzimy z nastawieniem, że każdy wynik jest możliwy - mówi angielskiej prasie Mark Schwarzer. Londyńskie Fulham odnotowało w miniony weekend zwycięstwo wygrywając mecz na terenie Wigan Athletic 2:0. Pierwszą bramkę dla wyspiarzy zdobył tuż przed końcem pierwszej połowy Demsey. Wynik meczu ustalił w 87. minucie Dembele, który w Krakowie otrzymał czerwoną kartkę. Skład Fulham różnił się znacząco od tego, który mieliśmy okazję obserwować na stadionie przy Reymonta. W spotkaniu przeciwko Wigan w wyjściowej jedenastce pojawiło się aż sześciu piłkarzy, którzy nie wystąpili w meczu z Wisłą. Dzięki tej wygranej „The Cottagers” oddalili się od strefy spadkowej awansując na 15. pozycję w tabeli Premiership. Robert Maaskant przeszacował możliwości drużyny. Wisła gra na trzech frontach - w lidze, Pucharze Polski i Lidze Europy - co za tym idzie, gra już resztkami sił. Biała Gwiazda nie jest tak mocna, jak się wydawało i może mieć problem z pokonaniem na wyjeździe Fulham. Zawodnicy Wisły Kraków jednak nie ustają w przygotowaniach i ostro trenują. Z zespołem normalnie ćwiczy wracający do zdrowia Cwetan Genkow, kontuzja natomiast uniemożliwia udział w zajęciach Tomasowi Jirsakowi. Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat meczu Wisły Kraków. Mile widziane, wasze przemyślenia i analizy. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami. Jednocześnie zapraszam do brania dyskusji w temacie o szansach awansu naszych drużyn do kolejnej fazy rozgrywek
http://forum.bukmacherskie.com/f...sly-66322.html
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ten mecz z przed 2 tygodni po meczu z Podbeskidziem można nazwać wypadek przy pracy , lub czysty fart. Wisła jak cieniowała tak cieniuje dalej. W Krakowie z Fulham się udało , kartka zapewne pomogła ale nie będe juz drążył tego tematu bo wg nie których to i tak ustawka była ???? .
Co do tego meczu. Fulham też w dobrej formie to nie jest. Po meczu z Wisłą przegrali u siebie dość wyraźnie 1:3 z Evertonem. W sobotę w końcu zdobyli 3 pkt , i to na wyjeździe z Wigan ale trzeba sobie przyznać , ze Wigan jest w takim dołku , że zbytnio nie ma co się sugerować tym meczem. W niedzielę znowu ciężki mecz. Derby Londynu. Na Craven wpadnie rozpędzony Tottenham. Jednak derby Londynu będą ważniejsze niż mecz z Wisłą. I z czym to się wiążę. W pierwszym meczu każdy spodziewał się sporej ilości bramek , sądze że w rewanżu to dostaniemy i to z obu stron. BTS czy over 2,5 wyglądają dużo lepiej niż marny kurs na czystą 1. A i tak tu nie jest powiedziane , że Wiśle znowu szczęście nie dopisze i remisu nie ugrają.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Myślę, że dla Fulham jednak spotkanie z Wisłą może być bardzo istotne, bo nie wygrywając go ryzykują brak awansu z grupy. A im akurat raczej zależy na LE (jeśli się mylę - poprawcie mnie). Choć bardzo wysoki kurs na Wisłę zachęca do zabawy ;)

P.S. Widzę, że cenzura działa, a moda skrytykować nie można :]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A im akurat raczej zależy na LE (jeśli się mylę - poprawcie mnie).
tego nikt nie wie. W tamtym roku Man City też miało zależeć na LE , jako przetarcie przed LM a jak to się skończyło każdy wie. Można się spotkać z wieloma opiniami , że LE to zaplecze i nie każdy musi to na serio traktować. A Fulham dawało ku temu argumenty , gdzie Jol rotował składem oszczędzając podstawowych piłkarzy na Premier League.
 
river 148

river

Użytkownik
Wracajac do tematu...
Wisla pod wodza Maaskanta jest tak nieobliczalnym zespolem, ze jutro w Londynie kazdy wynik jest mozliwy. Wisla gra jednakowo zle/przecietnie/niewyraznie/bez pomyslu itd ale wyniki sa rozne. Potrafi przegrac u siebie z Podbeskidziem czy Lechia ale i wygrac na wyjezdzie z Lechem, u siebie z APOEL-em czy Fulham (pomijajac kwestie sedziowskie).
Zaden wynik mnie nie zdziwi. Jednak w obliczu takiej gry jaka prezentuje Wisla i sporych brakow kadrowych (Chavez, Bunoza, Malecki, Melikson, Sobolewski, Jirsak) wydaje sie, ze zwyciestwo Fulham i to tak 2-3 bramkami jest tu realne. Jednak dla lubiacych ryzyko zatanowilbym sie nad X2. Zaloze sie, ze Fulham nie zagra na 100% majac w perspektywie derby z Kogutami i kiepska sytuacje w lidze. Beda chcieli wygrac jak najmniejszym nakladem sil i w tym mozna upatrywac szansy Wisly.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Do Londynu trener Maaskant zabrał następujących zawodników:
Bramkarze: Milan Jovanić, Sergei Pareiko
Obrońcy: Michał Czekaj, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey, Dragan Paljić
Pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Ivica Iliev, Andraż Kirm, Gervasio Nunez, Cezary Wilk
Napastnicy: Dudu Biotn, Rafał Boguski, Tsvetan Genkov

Wywiad z Marko Jovanović
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Serbowie z Wisly (Iliev, Jovanovic, Jovanic) utkneli na lotnisku z powodu klopotow z wizami i nie polecieli z druzyna do Anglii.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak można rozpisywać się na temat ewentualnego odpuszczenia tego meczu przez Fulham. Przecież to jest ich bardzo ważny w LE, poza tym nie sądzę by Fulham dobro ligi angielskiej stawiało wyżej niż wystepy w LE, za które się dostaje pieniądze.
Moim zdaniem jeżeli Wiśle nie pomogą sędziowie, Fulham, nie wyjdzie bez 7 podstawowych graczy to można ładny valuebet z handim na -3,-4 zrobić. Nikt tutaj nie wspomina jak Fulham potrafi ładnie zagrać przed własną publicznością- to jest całkowicie inna drużyna (choć mecz z evertonem przeczy temu, ale M. City już nie). Wisła obecnie formą jest na poziomie końca tabeli ekstraklasy, więc nie wiem nad czym co niektórzy się zastanawiają.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak można rozpisywać się na temat ewentualnego odpuszczenia tego meczu przez Fulham. Przecież to jest ich bardzo ważny w LE, poza tym nie sądzę by Fulham dobro ligi angielskiej stawiało wyżej niż wystepy w LE, za które się dostaje pieniądze.
Moim zdaniem jeżeli Wiśle nie pomogą sędziowie, Fulham, nie wyjdzie bez 7 podstawowych graczy to można ładny valuebet z handim na -3,-4 zrobić. Nikt tutaj nie wspomina jak Fulham potrafi ładnie zagrać przed własną publicznością- to jest całkowicie inna drużyna (choć mecz z evertonem przeczy temu, ale M. City już nie). Wisła obecnie formą jest na poziomie końca tabeli ekstraklasy, więc nie wiem nad czym co niektórzy się zastanawiają.
Ja odpowiem Ci, że Fulham Ligę Angielską traktuję wyżej niż Europejską z prostej przyczyny - tam też otrzymuje się pieniądze i to nieporównywalnie większe, aniżeli za występy w Lidze Europy. Ostatnio wygrali z Wigan, ale ciągle balansują na granicy strefy spadkowej, a spadnięcie z Premiership oznacza cięcie budżetu. A co do tego, czemu niektórzy się zastanawiają nad postawieniem na Fulham - polecam przejrzenie poprzedniego tematu dotyczącego meczu w Krakowie. Może podlicz sobie ile osób stawiało na Fulham grubo, a nawet na różne handicapy na Anglików. Nie twierdzę, że Wisła dziś nie przegra, ale ja zawsze po prostu odpuszczam mecze polskich drużyn, bo kiedy wydaje się peffka na przeciwników, to polskie drużyny zaskakują, a jak widzę value na Polaków, to przeciwnicy lajtowo ogarniają. Tak btw. miałem sen, że będzie dziś wynik 3:3 :jezora:
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Z wisła może być to sam co w ubiegłym roku z Lechem. W czasie fazy grupowej LE wygrali w Ekstraklasie bodajże 2 spotkania zaledwie, a jak grali w pucharach każdy widział. Moim zdaniem obecna forma (a raczej jej brak) Wiślaków w Ekstraklasie nie będzie miała aż takiego znaczenia w dzisiejszym meczu, ponieważ w takich meczach i tak poszczególni zawodnicy będą chcieli się pokazać na terytorium Fulham i każdy wynik jest możliwy. Choć o wygraną będzie dzisiejszego wieczoru bardzo trudno. Ja polecam odpuścić sobie granie a skupić się na obejrzeniu w TV i liczyć na dobre widowisko.
Powodzenia!!!
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Fulham LE traktuje na równi z PremierShip i pieniądze otrzymywane za wygrane mecze z LE nie są takie małe jak na taki klub. Nie chcę się spierać, ale typowanie x2 Wisłę albo jakichś handi + na Wisłe to dla mnie marnowanie kasy, choć dokładnego składu Fulham jeszcze nie znam.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Fulham z racji meczu u siebie na pewno nie zagra jakimis rezerwami, nie jest to daleki wyjazd a mecz u siebie na ktory przyjda swoi kibice , wiec odpuszczaniu nie ma mowy...

Niestety w obserwacji ostatnich meczy Wisły od czasu utraty Małego, Maora, i Sobola nie widze jakies swerzosci, polotu w grze ofensywnej Wiślaków... Szczególnie ci pierwsi siali zamet w szeregach rywali a teraz mamy Kirma, Ilieva i Bitona...

Ja szczerze nie widze szans w naszej grze....chyba ze to wszystko to zaslona dymna...
 
river 148

river

Użytkownik
Fulham LE traktuje na równi z PremierShip i pieniądze otrzymywane za wygrane mecze z LE nie są takie małe jak na taki klub.
Za wygranie meczu w LE jest... 140tysiecy euro (budzet Fulham to ponad 80mln euro...). Faktycznie, gigantyczna kasa jak na klub sponsorowany przez multimilionera:grin: Nawet dla czolowego polskiego klubu te 140tysiecy euro to nie sa pieniadze o ktore warto sie zabijac bo nie kupisz za nie nawet polowy dobrego grajka.
Zaloze sie, ze w Fulham majac do wyboru spadek z Premiership przy wygraniu LE oraz utrzymanie sie w Premiership przy nie wyjsciu z grupy LE wybiora to drugie.
Fulham na pewno dzis bedzie grac o zwyciestwo ale zalezy tez jak bardzo beda grac na powaznie. Typ 1 wydaje sie najrozsadniejszy ale podobnie bylo dwa tygodnie temu. Kazdy stawial na Fulham.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Fulham LE traktuje na równi z PremierShip i pieniądze otrzymywane za wygrane mecze z LE nie są takie małe jak na taki klub. Nie chcę się spierać, ale typowanie x2 Wisłę albo jakichś handi + na Wisłe to dla mnie marnowanie kasy, choć dokładnego składu Fulham jeszcze nie znam.
Marnowaniem kasy,było także stawianie na Wisłę w Krakowie,czy na Wisłę w meczu w Poznaniu,który pewnie Ty jak i Twój portfel pamiętacie,tam na pewno byłeś tak samo przekonany(Ja również z resztą) i postawiłeś na Anglików sporo pieniędzy,stąd teraz te pretensje i aluzje do sędziów,jak oni to nam nie pomagają;)Ja już w Krakowie byłem pewien,że przegramy i to wysoko,bo Fulham to inna półka,rzeczywistość zweryfikowała jednak moje domniemania,czerwona kartka nie wypatrzyła meczu,co to za tłumaczenia Pana Jola,że byli osłabieni?Drużyna z Premiership boi się drużyny z Polski grając 10na11?? Fuckin Funny ???? Po prostu zagrali jak śledzie po sztormie,dlatego przegrali mecz,skąd wiemy więc,jak zagrają dziś??Po raz kolejny na 99% można stawiać handicap na Fulham i liczyć na wielkie pieniądze,Wisła bez swoich 3 płuc,Maora,Radka i Małego,gra tragicznie,ale także bez nich zagrali na Reymonta,poczytaj kilka bardziej obiektywnych osób(Kolega River nade mną)ja zrobiłem analizę do meczu z przed tygodnia,drżałem o wynik,doznałem jednak szoku,gdybym dziś miał postawić na ten mecz jakieś pieniądze,wziąłbym po raz kolejny Fulham,nawet -3,ale tego nie zrobię,bo wiem na jakiej mobilizacji pojechali Panowie i jakie zdrowie dziś zostawią,ponadto 7 tysięcy naszych kibiców zrobi swoje,ja ten mecz omijam szerokim łukiem;)
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Fulham w sezonie 2009/2010 grali w finale LE pokonując po drodze Szachtar, Juventus, Wolfsburg i Hamburg już w fazie pucharowej. Jeżeli wtedy też odpuszczali LE to jestem spokojny o dzisiejszy wynik. Granie na Wisłę jest wbrew rozsądkowi biorąc pod uwagę ich ostatnie poczynania na boisku. Oczywiście wszystko może się zdarzyć, ale czy na prawdę liczenie tylko na jakiś prezent od sędziego jak w ostatnim meczu tych drużyn jest warte postawionych pieniędzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom