>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

FREE 50$ na TitanPoker (nowa promocja!)

R 0

ritu

Użytkownik
Witam :)

Znalazłem bardzo ciekawą promocję w internecie, na dodatek dostępną dla Polaków (co w tej branży pokerowych promocji jest raczej rzadkością).

Trochę wyjaśnień:

Otóż całkowicie za darmo można dostać 50$ w kasynie http://www.TitanPoker.com !

Cały proces przebiega szybko i całkowicie darmowo, bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Proces otrzymania pieniędzy trwa od 1 do 5 dni.

Są to normalnie, prawdziwe dolary po rozegraniu około 500 rozdań w Holdem&#39;a możemy sobie kasę wyjąć z kasyna do banku.

A więc tak...

Żeby dostać 50$ do TitanPokera, klikamy w ten oto banner:

-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------



Postępujemy zgodnie z instrukcjami zawartymi w 9 punktach (większość opisana obrazkowo), aby w końcu dostać upragnione 50 dolców



=================================================================

To by było na tyle

50$ to około 150zł. To chyba sporo kasy aby zacząć grać na poważnie w Pokera On-Line?

Oficjalnie pieniądze mogą otrzymać tylko osoby, które nie mają jeszcze kont Real Casch w tych kasynach (czyli kont na prawdziwe pieniądze), promocja jest skierowana tylko dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
RiTu

[email protected]
GG: 1607799
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jesli ktos zaczyna krecic i zaklad drugie konta itp to nietety pozniej tak są Ci Polacy spostrzegani w bukmacherce ze im konta blokuja albo nie ma nic juz pozniej za free dla Polakow - narod troszke wydoroslec musi i stac sie troche bardziej uczciwy--żeby inni patrzyli na nas tak ajk my tego sami chcemy=bo pozniej tylko narzekamy dlaczego tego czy innego darmowego depozytu nie ma dla Polakow- no niestety bo polacy to kombinatorzy pozdrawiam
 
R 0

ritu

Użytkownik
Cóż, promocja jest skierowana do użytkowników co jeszcze nie mają Real Money konta w tych kasynach. Jeżeli ktoś już ma, to może zaryzykować i założyc nowe - tylko to miałem na myśli. Nie zmienia to faktu, że to super promocja ????
 
R 0

ritu

Użytkownik
Morduje się z pisaniem artykułu, pokazuje jak można zdobyć ciężko dostępną kase za free, a Wy mi nie dość, że usuneliscie ref linka to jeszcze warna w prezencie mam dostac ????

Anderoid, ten banner bet-at-home&#39;a który masz w sygnaturce jest refferem, ma w linku &quot;affiliate&quot;.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Morduje się z pisaniem artykułu, pokazuje jak można zdobyć ciężko dostępną kase za free, a Wy mi nie dość, że usuneliscie ref linka to jeszcze warna w prezencie mam dostac ????

Anderoid, ten banner bet-at-home&#39;a który masz w sygnaturce jest refferem, ma w linku &quot;affiliate&quot;.
taki jest regulamin i masz go przestrzegać ???? nie ma że boli
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chłopaki ja powiem wam tak... nie uczcie innych oszustw. Nie zakładajcie kolejnych kont na tych stronkach, obojętnie na wujka\babcie\kota \psa. Ja już wielokrotnie miałem blokowane konta z powodu tego że jestem POLAKIEM-jest to wstyd że inni robią coś takiego a inni z tego powodu cierpią. Miałem konto w jakimś niemieckim buku co dawał chyba 2 lub 5 euro za free obracam sobie spokojnie kasiorą, a tu za 2 dni nagle konto ban :!: ????

Napisałem tym szwabom QUE BASA :?: to mi napisali że ta promocja nie być dla Polska i Polaki.

Podobne rzeczy dzieją się w Bwin, tam blokowanie konta jest codziennością i wtedy to polecam angielski support a nie polski.

Także nie uczcie młodego pokolenia kanciarstwa. Nie dość że Niemcy przez pokolenia będą nas uważać za leniów i złodzei samochodów to wam jeszcze tego mało.

Takich zagrań w stylu otwórz sobie 10 kont nie popieram :34tger5y: (z jednego IP :? ????
Jak ktoś chce mieć więcej kont to niech sobie założy z innego IP i na kolegę który mieszka nie na tej samej ulicy lub miejscowości bo może być nie halo
TO tyle mojego wykładu o morlaności :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom