>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Francja

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-06 20:30, Mistrzostwa Pro A, Francja
Gravelines Grand Fort BCM - Orleans ( 1 Kwarta Totals )
Typ: Under 37.5
Kurs: 1.85
Buk: Bwin

Dzisiaj o godzinie 20.30 7 ekipa Pro A Gravelines podejmować będzie bez apelacyjnie najlepszą w tym sezonie ekipę Orleans. Orleans ma już pewne miejsce w PO a gospodarze muszą o nie walczyć. Mój typ na ten mecz to w pierwszej kwarcie poniżej 38 pkt. Ekipa Orleans ostatnio nie jest w dobrej formie w ostatnim meczu u Siebie z 10 Cholet tylko 53 kosze i porażka. Widać że koszykarze Orleans już trochę odpuszczają bardziej muszą się koncentrować na kwietniowych PO. Z kolei Gavelines złapało rytm ostatnio 2 zwycięstwa u Siebie i w ostatniej kolejce na wyjeździe 90-74 z Beasncon ( tyle koszy nie dziwi grali z przedostatnią ekipą ). Ten typ może dziwić jednak jest realny. Ekipa z Orleans mimo prowadzenia nie ma dobrej statystyki jeśli chodzi o zdobyte punkty zdobyli 1447 pkt w 19 meczach co jest 10 wynikiem!, do tego stracili najmniej z całej stawki tylko 1298 koszy co daje średnią 144 pkt na mecz czyli 36 pkt na kwartę. Do tego dołoży to że w pierwszej kwarcie żadko pada najwięcej pkt bo to 3 kwarta jest najliczniejsza. Dzisiaj ten mecz być bardzo zacięty ponieważ w pierwszym meczu w hali Orleans wygrali koszykarze Gravelines 76-89 a w pierwszej kwarcie padło tylko 31 koszy. Dzisiaj nie powinniśmy oglądać dobrego widowiska ponieważ gra przeciętniak z drużyną która ostatnio nie gra na wysokim poziomie. Myślę że w pierwszej kwarcie padnie około 35 koszy.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-13 20:30, Mistrzostwa Pro A, Francja
Orleans ( -2.5) - Le Mans SC Moderne
Typ: 1
Kurs: 1.90
Buk: Bwin

Dzisiaj na godzinę 20.30 wybrałem hit LNB. Orleans na własnym parkiecie będzie podejmować le Mans. Małym faworytem tego meczu są gospodarze którzy po 20 kolejkach znajdują się na wysokim 2 miejscu z kolei goście są 4. Mój typ na ten mecz to Orleans wygra powyżej 3 koszy. Mimo że drużyny dzielą tylko 2 pozycję to bilans jest różny ponieważ Orleans wygrał 15 meczy i tylko 5 przegrał a Le Mans 12 wygrał i 8 przegrał. Czyli duża różnica. Orleans u Siebie jest bardzo mocny bo na 10 meczy wygrali 8 i tylko 2 przegrali. Goście na wyjazdach mają słaby bilans bo 6 zwycięstw i 5 porażek nie należy do dobrego. Gospodarze mają bardzo dobry sezon, radzą sobie świetnie na wyjazdach i u Siebie. Na wyjeździe Orleans wygrał z Le Mans znacznie bo aż 78-67. Ostatnio Orleans poniósł dwie porażki dlatego dzisiaj muszą wygrać bo Asvel ma taką samą liczbę pkt co Oni. Jeśli chodzi o Le Mans to na wyjazdach idzie im ostatnio słabo bo wygrali tylko 5 punktami z 13 ekipą LNB, wcześniej przegrali z 10 a 3 kolejki temu na wyjeździe przegrali z 7 aż 11 punktami. Widać że Le Mans radzi sobie ostatnio przeciętnie. Na drużynę Orleanu to nie starczy i myślę że gospodarze w końcu się przełamią i wygrają ok 12 punktami.
 
student 0

student

Użytkownik
w finale pucharu francji orleans solidnie przegrali mecz z le mans. co prawda grali wowczas na neutralnym terenie, ale gospodarze dzisiejszego spotkaniania od poczatku 2nd kwarty w zasadzie nie istnieli..
EDIT: sorry, ze w trakcie meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom