>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna Puchar Polski 1/4 Finału 2020/2021

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-28 o 10.57.45.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Raków Częstochowa Over 5.5 kartek @2.65 Betclic

Pierwszą myślą było granie w kierunku gości, bo Lech mimo dwóch wygranych w lidze , zwłaszcza piątkowej w ostatniej akcji meczu, kompletnie Mnie nie przekonuje. Jednak Raków też daleki jest od swojej optymalnej formy, którą prezentował na początku tego sezonu. Puchar rządzi się swoimi prawami, nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta , nie mamy dwumeczu, więc próbuję w stronę kartek. Jeśli dodam do tego fakt, że sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Raczkowski, ze średnią blisko 6 żółtych kartek na mecz, to nic, tylko próbować w tym kierunku. Przyglądałem się ostatnio poczynaniom tego sędziego, i tutaj nie ma żadnego oszczędzania piłkarzy, głupi faul lub pyskówka od razu jest karana żółtym kartonikiem. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Oba zespoły zagrają możliwie najmocniejszym zestawieniem, będzie dużo walki na boisku i sędzia na koniec meczu powinien spokojnie pokryć zaproponowaną linię. Dodajmy do tego jeszcze fakt, że czerwona kartka liczona jest podwójnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Legia-Piast 1-1 podwójna szansa 1.48
Chojniczanka- Cracovia handicap 2:0 1.52
Ako 2,25 betfan
Puchar to rozgrywki Legii. Obie drużyny w dobrej formie ale więcej jakości i głębia składu po stronie stołecznych. Co w takich meczach w przeciągu 3 dni. W Zabrzu pomimo fatalnego sędziowania udało się wywieźć 3 pkt. Legia zagrała tam niezłe spotkanie a Piast trochę się męczył w Białymstoku. Fornalik ma sposób na legie i na jesieni znowu ich zatrzymał ale myśle ze Michniewicz z mocną kadrą ich zatrzyma i awansuje.
W drugim meczu Cracovia udaje sie na wyjazd do Chojnic. O grze Craxy lepiej nic nie mówić. Puchar to ostatnia szansa żeby jakoś ten sezon wyglądał. Chojniczanka zatrzymała Lubin i dziś Cracovii tez łatwo może nie być przy takiej formie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom