>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna na live zrobi Cię w ch...? no własnie

A 0

adrians1997

Użytkownik
UWAGA: Podane linki po prostu skopiujcie i wklejcie tam gdzie wpisujecie adres strony, nie mogłem wstawic linków i grafiki bo nie mam nabitych 10 postów, ponabijam (bez spamu oczywiscie) i wszystko ładnie popoprawiam.

Cześć. Przedstawię Wam teraz pewną sytuacje która spotkała mnie grając w fortunie zakłady live.

Od ostatniego czasu znalazłem łatwy zarobek na tenisie- mianowicie zakłady punktów zdobytych po 1 lub 2 podaniu
Są to tego typu zakłady:
oi68.tinypic.com/qpmha9.jpg

Wszystko idzie pieknie, zarobek dosyć łatwy ale trzeba uważać aby nie wpaść w trans po paru przegranych i wiedzieć które gemy stawiać (na czysto wychodzę po 40-50zł w ciągu dnia [stawka 2-3 zł]). Jak wspomniałem wszystko idzie pieknie, a raczej szło dopóki fortuna nie zaczęła odwalać mi cyrków.

1. Kupon

oi67.tinypic.com/2ch8jmu.jpg

W pierwszej chwili pomyslalem &quot;kurcze, nie wyszło&quot; ale po spojrzeniu w trackera który wyświetla informacje jakie wydarzyły się w meczu (kto zdobył punkt, po którym serwisie, kto wygrał gema itp) zauważyłem pewną nieścisłość, mianowicie:

oi66.tinypic.com/htgtc9.jpg


Reklamacji fortuna nie uznała, wklejając mi fragment regulaminu, że informacje z trackera nie muszą być prawdziwe, okej uznałem to za faktyczny bład trackera bo wczesniej się takie czary nie działy, ale co dzieje się później? Sami zobaczcie

2. kupon

oi68.tinypic.com/2cr84mx.jpg


Zdziwiony byłem niemiłosiernie, po zgłoszeniu reklamacji- wysłałi mi regulamin co uznałem za żart, ale od tej pory zacząłem oglądać każdy mecz na livie który postawiłem i już godzine później miałem efekt

3. kupon

oi65.tinypic.com/23wmsk3.jpg

Oglądałem to spotkanie i JESTEM W 100% pewny, że typ powinien zostać zaliczony prawidłowo, fortuna i tym razem wymiguje się od reklamacji (no wiadomo, nie moga byc stratni)

Pomijam już fakt, że O KAŻDĄ ODPOWIEDŹ NA MAILA musiałem się upominać w callcenter- bez tego czekałbym chyba do dzisiaj na odpowiedź pierwszego.

Na zbiorową reklamacje tych 3 kuponów dostałem jakże wielce satysfakcjonującą odpowiedź (sarkazm)
Witam,

jeżeli Pan się nie zgadza z wcześniejszą korespondencja proszę napisać oficjalną reklamację.
Na załączane im załaczniki nawet nie raczyli spojrzeć, jedynie jakich argumentów mi brakło to powtórek video z meczów- jeśli ktoś wie gdzie takowe dostane prosiłbym o linka pod tym postem, szukałem po oficjalnej stronie wimbledonu ale nie znalazłem nic odnośnie tych meczów.

i teraz pytam Was, co powinienem w tej sytuacji zrobić? Drogą pocztową reklamacje złożę na pewno ale przed pojechaniem na poczte postanowiłem się Was poradzić. Jak oceniacie zachowanie fortuny? Warto powiadamiać UOKiK?

Zapraszam do udzielania odpowiedzi



Pozdrawiam
 
S 277

stepinski

Użytkownik
No ja raczej nie jestem w stanie Ci pomóc i nic doradzić ale jeśli były to tylko 3 przypadki i to po stawce 2 zł to warto w ogóle toczyć walkę? Chyba że było więcej takich przypadków? Osobiście bardzo ciekawi mnie jak Ty to grasz? Jakąś progresją w razie nieudanego kuponu? Jak dobierasz zawodników? Solo czy ako? Grasz tych z mocnym serwisem? Oczywiście jeśli nie masz ochoty to nie musisz odpowiadać, to Twój (wygląda na fajny) system. No ale jesli wyciągasz z niskich stawek po 50 zł dziennie to nawet jeśli Cię oszukają na 6 zł to chyba i tak nie warto iść na jakąś wojnę. Pozdrawiam
 
A 22,4K

andyvelxaero

Użytkownik
W tej sytuacji powinieneś zmienić buka, jeśli już zacząłeś. Ja tam nawet nie zamierzam zaczynać, choćby mi 500zł bonusa oferowali. Szkoda nerwów. O grabieniu z podatków (w naszym pięknym kraju póki co obrotowy a nie od wygranych) już nie wspominam...
Moje zdanie generalnie jest takie: na rynku jest tyle buków i taka konkurencja, że jak tylko ci któryś zawiedzie twoje zaufanie, najlepiej jeszcze zdąż go ogolić i uciekaj do innego, renomowanego.
 
Do góry Bottom