>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Bonus 40 zł dla nowych i obecnych graczy

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-05-15 o 10.39.52.png



Wracamy i gramy!

Wznowienie rywalizacji o mistrzostwo Bundesligi to ważny moment dla każdego kibica spragnionego prawdziwych piłkarskich emocji po wielu tygodniach zawieszenia sportu na najwyższym poziomie. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy ktoś będzie w stanie zagrozić Bayernowi lub jakim wynikiem zakończą się derby Zagłębia Ruhry przygotowaliśmy nie tylko najszerszą ofertę zakładów, Eksperta czy transmisje live.

Od piątku do niedzieli wpłatę na konto w wysokości min. 40 zł nagradzamy bonusem 40 zł punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę.



Zasady promocji:

Kiedy trwa promocja?
Promocja jest aktywna od piątku do niedzieli tj. w dniach 15-17.05.2020.


Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?
W okresie trwania promocji doładuj swoje konto w Fortunie dowolną metodą płatności, za min. 40 zł brutto, a otrzymasz bonus o wartości 40 zł w punktach FKP na swoje konto gracza.

Kto może skorzystać z promocji?
Wszyscy posiadający konto w Fortunie. Zarówno gracze, którzy założyli konto w trakcie trwania promocji, jak również ci, którzy posiadają konto od dłuższego czasu.

Kiedy otrzymam bonus 40 zł w punktach FKP?
Bonus zostanie przypisany do konta gracza maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zrobienia depozytu.

Czy mogę otrzymać więcej niż jeden bonus w ramach tej promocji?
Każdemu graczowi przysługuje jeden bonus bez względu na liczbę depozytów spełniających wymogi promocji.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?
Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza razem z bonusem.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?
Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
E 698

eee888

Użytkownik
Czy w tej promocji należało zaakceptować otrzymanie punktów FKP czy były przyznawane automatycznie? A121FCC8-496D-4F96-BB83-035BC543597F.png
 
Do góry Bottom