>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - AKO Master EURO 2024

Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Magical Snap - 2024.06.13 08.35 - 001.png

AKO Master EURO 2024


Przed nami największe sportowe wydarzenie roku - EURO 2024! Dlatego na cały czas trwania turnieju w Niemczech odpalamy prawdziwą bombę w postaci największego w historii Fortuny AKO Mastera! Nie dość, że pula nagród wyniesie rekordowe 300 000 zł, to tak samo jak wszystkie bonusy podczas EURO 2024, nagrody wypłacimy w złotówkach, prosto na konto depozytowe!

Co zrobić, aby zdobyć nagrody? W trakcie trwania poszczególnych etapów wygraj tak zwaną tasiemkę, spełnij warunki dalszej kwalifikacji i weź udział w podziale wygranej!



Szczegóły -> TUTAJ


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 1000x200_01.jpg
 
kubabrenner 145,3K

kubabrenner

Użytkownik
Brawo! ja zrobiłem 1 etap, a w drugim dałem sobie spokój przy 3 próbie, bo stwierdziłem że złożyć AKO15 przy tak marnej ofercie graniczy z cudem, a co dopiero 20... Jakbyś jednak doleciał do końca to czuję, że win będzie gruby, na trzecim etapie będzie potężny przesiew, a czwarty niewiele osób ukończy. Nie zdziwię się jak max 100 osób, co dawałoby w najgorszym wypadku po 3k na głowę. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1019
Dr House 117,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Z tego co pamiętam jak wklejałem do excela to 3758 osób przeszło do II etapu.
Ako 10 na spokojnie do udźwignięcia,ale rzeczywiście jak kolega wyżej pisze Ako 15 to będzie prawdziwy przesiew. Jak to bym się nawet spodziewał ~ 50 zwycięzców, ale wszystko zależy od tego ile osób dotrze do ostatniego etapu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1019
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam przeczucie że zwycięzców może być nawet bliżej 30-tu, ze względu na jałową ofertę, jak słusznie zauważył kubabrenner kubabrenner, co powoduje że zostaje tenis, który jest kiepski na AKO Mastera, bo dość często zdarzają się zwroty po kursie 1.0.

Teoretycznie gdybym był bliski prawdy, że zwycięzców będzie koło 30-tu, to potencjalna wygrana w postaci 10k sprawia, że można troszkę tych kuponów natrzaskać. Z drugiej strony - no właśnie - zwroty w tenisie, więc dobrze byłoby mieć w ostatnim etapie na kuponie 21-22 zdarzenia, na wypadek gdyby 1-2 było zwrócone w kursie, a to już się robi tego całkiem sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
Z 4,9K

zenekkk82

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie ale rozgrzewkę przed euro która była łatwiejsza(co prawda 24 mecze czyli o 4 więcej, ale raz że to była jesna runda trwająca 10 dni, a dwa stawka 2zl sprawiała że można było podjąć dużo więcej prob)przeszło raptem 9 osób. Tutaj selekcja(3 rundy z czego ta 3 już zrobi odsiew)bo po 2 etapach mamy raptem niewiele ponad 200 osób w grze. Plus ostatnia runda to w zasadzie mało wimbledonu, jakieś challengery, według mnie przejdzie to max 10 osób a jakbym miał typować dokładną liczbę zwycięzców to będzie to 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1024
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czy wiecie ale rozgrzewkę przed euro która była łatwiejsza(co prawda 24 mecze czyli o 4 więcej, ale raz że to była jesna runda trwająca 10 dni, a dwa stawka 2zl sprawiała że można było podjąć dużo więcej prob)przeszło raptem 9 osób. Tutaj selekcja(3 rundy z czego ta 3 już zrobi odsiew)bo po 2 etapach mamy raptem niewiele ponad 200 osób w grze. Plus ostatnia runda to w zasadzie mało wimbledonu, jakieś challengery, według mnie przejdzie to max 10 osób a jakbym miał typować dokładną liczbę zwycięzców to będzie to 7
Możesz mieć rację, tyle że obecna edycja AKO Mastera liczy sobie aż 4 tygodnie (po jednym na etap), co sprawia, że relatywnie szanse są większe. Osobiście obstawiam max. 20 laureatów.
 
Do góry Bottom