>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - Stawiamy na naszych bez ryzyka!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Stawiaj na naszych BEZ RYZYKA!
Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata U20 w piłce nożnej. W pierwszym meczu turnieju rozgrywanego na naszych rodzimych boiskach zmierzymy się w Łodzi z reprezentacją Kolumbii.



Tylko u nas zagracie na zwycięstwo Polski BEZ RYZYKA! Wystarczy zagrać kupon (singiel), na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w meczu z Kolumbią. Jeżeli Polska nie wygra, otrzymacie zwrot stawki w postaci bonusu!



Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 21.05.19, od godz. 00:00 do 23.05.19, do godz. 20:30.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN..

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w meczu z Kolumbią na Mistrzostwach Świata U20.

6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy Polska nie wygra z Kolumbią.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w piątek 24.05.19 do godz. 16:00

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Forbet to jednak wiekie g..o!!! Zagralem zaklad na final afrykanskiej LM w opcji live ktory byl u nich dostepny caly czas a oni  po zakonczeniu meczu anuluja mi ten zaklad.
Witamy serdecznie,

Zdarzenie Esperance Tunis - Wydad AC Casablanca zostało anulowane z Pańskiego kuponu ponieważ zostało obstawione po czasie. Można je był obstawiać do godziny 23:00, a Pański kupon został postawiony do godziny 23:10. Anulacja została przeprowadzona zgodnie z regulaminem forBET
§ 29.
Zwrot Zakładów.
Czyli oszusci moga sobie ot tak anulowac kazdy twoj zaklad wg ich widzi mi sie!
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 11:14 przez kyjaForbet to jednak wiekie g..o!!! Zagralem zaklad na final afrykanskiej LM w opcji live ktory byl u nich dostepny caly czas a oni  po zakonczeniu meczu anuluja mi ten zaklad.
Witamy serdecznie,

Zdarzenie Esperance Tunis - Wydad AC Casablanca zostało anulowane z Pańskiego kuponu ponieważ zostało obstawione po czasie. Można je był obstawiać do godziny 23:00, a Pański kupon został postawiony do godziny 23:10. Anulacja została przeprowadzona zgodnie z regulaminem forBET
§ 29.
Zwrot Zakładów.
Czyli oszusci moga sobie ot tak anulowac kazdy twoj zaklad wg ich widzi mi sie!
Jeśli zagrałeś tak jak napisali to chyba wszystko jasne...
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 09:31 przez byku1705

Jeśli zagrałeś tak jak napisali to chyba wszystko jasne...
Dlaczego jasne? Jak rozumiem został zagrany zakład live. Przyjęty przez bukmachera zgodnie z zasadami. Oni go anulują dlatego, że odbył się w trakcie meczu... A kiedy miałby zostać przyjęty zakład LIVE jak nie w trakcie meczu? Wokół tego spotkania działo się wiele dziwnych rzeczy. Niemniej to bukmacher powinien jasno zakomunikować woje działania, wyjaśnić i co najważniejsze przeprosić klienta, któremu zaoferował ten zakład. O rekompensacie już nie wspominam, bo do tego trzeba mieć chęć do nawiązywania relacji z klientami, a nie tylko jechania ich po kieszeni.

Wyobrażasz sobie taką sytuację w banku? Albo w jakimkolwiek prowadzonym biznesie?

Ostatnio podobna sytuacja z meczem Karlovic - Lopez. Anulowanie wygranego zakładu bez informowania klienta. Właściwie dowiadujesz się o tym dopiero gdy dochodzi do rozliczenia. W miedzyczasie jesteś wystawiony na ryzyko, na które nie wyraziłeś zgody. Dla mnie to dyskawlifikuje tę firmę jako rzetelnego bukmachera. Po prostu środki klienta nie są tam bezpieczne. Punktu 29 mogą użyć w każdej sytuacji.

Coraz bardziej zaczynam dostrzegać efekty konkurencji na rynku dla firm ze słabym kapitałem. Przerzucają ryzyko w całości na klienta. Celem zaczyna być uzależnianie ludzi, którzy mają być podstawą biznesu. Nie ma nad tym kontroli. W skrajnych przypadkach to może urosnąć do drugiego amber goldu.
 
Do góry Bottom