>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Forbet - bonus 100% do 650zł! - tylko u nas!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Forbet - bonus 100% do 650zł! - tylko u nas!
Specjalna promocja dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Każdy kto zarejestruje się przez forumek otrzyma do 650zł bonus, a nie standardowo tylko 600zł! Odbierz bonus tutaj
&lt;iframe src=&quot;https://www.iforbet.pl/banners/banner3/enoltuudwr&quot; border=&quot;0&quot; scrolling=&quot;no&quot; width=&quot;750px&quot; height=&quot;200px&quot; style=&quot;border:0;&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;
Aby otrzymać bonus należy zarejestrować się z tego linku
Warunki bonusu:
Stawka bonusu: 100%
Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 650 zł
Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
Promocja obowiązuje do: do odwołania
Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty
Dołącz do gry
 
M 0

m.a.x.

Użytkownik
Specjalna promocja dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Każdy kto zarejestruje się przez forumek otrzyma do 650zł bonus, a nie standardowo tylko 600zł! Odbierz bonus tutaj
&lt;iframe src=&quot;https://www.iforbet.pl/banners/banner3/lzwvonhtxr&quot; border=&quot;0&quot; scrolling=&quot;no&quot; style=&quot;border:0;&quot; height=&quot;200px&quot; width=&quot;750px&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;
Aby otrzymać bonus należy zarejestrować się z tego linku, a w formularzu rejestracyjnym podać kod promocyjny: &quot;Forumbuk&quot;
Warunki bonusu:
Stawka bonusu: 100%
Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 650 zł
Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
Promocja obowiązuje do: do odwołania
Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty
Dołącz do gry
W jakim czasie trzeba wykonać &quot;8 razy obrót przy kursie 3,00&quot; ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja nie wiem ludzie jak wy chcecie zrobic ten obrot wczoraj chcialem beta zagrac 2 mecze z pucharu konfederacji i adamka i wiecie co odrzucili mi kupon za 250zl!!!!!!Pytajac na czacie powiedzieli zebym probowal za mniej jak co chwila mialem komunikat zaklad przekroczony w koncu zagralem to na bah i weszlo....Powiem tyle zlodziejska firma i nic wiecej rozumiem wszystko ale zeby za 250zl nie mogl zagrac to chyba swiadczy o jednym ze tj firma krzak i tyle w temacie!!POWODZENIA W OBROCIE!
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zasady są chore. Czy Ja dobrze rozumiem?
Przede wszystkim - pytam bo nie wiem czy przy rejestracji zaznaczac ptaszkiem czy nie zaznaczac: &quot;Chcę skorzystać z bonusu powitalnego &quot;.
Taka sytuacja:
Wpłacam 300 zl.
Musze najpierw zagrac za wlasna kase 2x za 300 zl singla po kursie minimum 1.7.

Jezeli dwa razy uda mi sie wygrac, to mam sie zglosic do ForBet i dostaje potem bonus 300 zł.
Pytanie posrednie - Co sie stanie jezeli przegram pierwszy albo drugi zaklad? Nie mam juz potem jak otrzymac bonusu, tak?
Gdy juz dostane bonus, mam go na koncie oddzielnie jako &quot;bonus&quot;, tak? Te 300 zl.
Muszę wtedy zagrac 8 zakladow po kursie minimum 3.00 aby wyplacic bonus.
Gram wiec 8 zakladow za minimum 300 zl z konta bonusowego - jezeli przegram, to trace tylko te &quot;wirtualne&quot; srodki, tak?
Moje realne pieniadze ktore wplacilem i po drodze wygralem z tych dwoch zakladow, przeznaczam sobie na normalne granie albo po prostu leza na koncie, tak?
Jezeli wygram to na koncie w dziale &quot;bonus&quot; bede miec kase po kazdym wygranym kuponie - czyli np. 900 zl, potem 1500 zl itd.? Czy caly czas 300 zl a jedynie bedzie mi sie zmniejszac kasa, ktora musze obrocic jeszcze?
Nawet jeżeli przegra się jakis zaklad, mozna dalej probowac wyciagnac bonus na prawdziwa kase, jezeli dalej sa srodki na &quot;bonusie&quot;?.
Czyli minimum 8 razy obrocic 300 zl po kursie 3.00 po prostu?
Przypuscmy, ze bede gral kazdy zaklad minimalnie - czyli 300 zl po kursie 3.00. I kazdy wygram, bez potkniec.
Kazdy zaklad wyglada tak: 300 zl * 3.00 = 900 zl
1. 300 zl * 3.00 = 900 zl
2. 300 zl * 3.00 = 900 zl (nawet w przypadku nietrafienia kuponu 600 zl w dalszym ciagu w srodkach jako &quot;bonus&quot; - dalej mozna grac) Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 1500 zl.
3. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 2100 zl.
4. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 2700 zl.
5. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 3300 zl.
6. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 3900 zl.
7. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 4500 zl.
8. 300 zl * 3.00 = 900 zl Łącznie na srodkach &quot;bonus&quot; 5100 zl.
Więc - jezeli uda mi sie wygrac 8(!) takich zakladow to z bonusu do konta jako srodki juz &quot;prawdziwe&quot; zostanie mi dopisane (w tym przypadku) 5100 zl?
Jezeli po drodze przegram jakis zaklad, to bedzie to odpowiednio nizsza kwota (kazdy przegrany zaklad powodowalby, ze finalna kwota bedzie nizsza o 300 zl), tak?
Jak z zakladami, gdzie bedzie mozliwosc zwrotu (np. DNB vel. zaklad bez remisu)? Np. kurs na poczatku to 3.00 ale po remisie w jakims zdarzeniu spadnie kurs finalny do 2.20? Czy bedzie sie taki kupon liczyl do tych osmiu wymaganych?
 
Do góry Bottom