>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Firmy bukmacherskie obok siebie

herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Zastanawiam się czemu te firmy umieszczone są obok siebie...przykładem jest Gdyni i ulica Świętojańska gdzie obok sie jest: Fortuna,Toto-mix i STS
i tak nie jest w 1 miejscu!
Dlaczego firmy stawiane są obok siebie? Według mnie to zmniejsza zyski np. jak po szkole jade obstawić mecze to i tak ide do Fortuny, a gdy miałbym jakiegos buka pod szkoła to wiadomo ze tam bym poszedł
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zastanawiam się czemu te firmy umieszczone są obok siebie...przykładem jest Gdyni i ulica Świętojańska gdzie obok sie jest: Fortuna,Toto-mix i STS
i tak nie jest w 1 miejscu!
Dlaczego firmy stawiane są obok siebie? Według mnie to zmniejsza zyski np. jak po szkole jade obstawić mecze to i tak ide do Fortuny, a gdy miałbym jakiegos buka pod szkoła to wiadomo ze tam bym poszedł
być moze są tego samego właściciela bo inaczej nie może miec miejsca taka sytuacja
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
W Tarnowie np. tak samo jest. Na ul. Kaczkowskiego jest STS a po drugiej stronie ulicy (centralnie na przeciw) jest Fortuna. 100 metrów dalej jest Totomix, a 50 m od Totomixa jest Milenium.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
U mnie tj w Ostrowcu po sąsiedzku jest Toto-mix i Fortuna a po drugiej stronie ulicy takze obok siebie jest Milenium i STS.

Sam jestem ciekaw czemu akurat buki są obok siebie.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pewnie, żeby mieli kursy pod kontrolą :mrgreen: Jak zobaczą, że konkurencja zmienia kursy, to sami też zastanawiają się nad zmianą, żeby surebetów nie było :mrgreen:
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
heh w Płocku na ulicy Rembielińskiego jest podobnie...w jednym pawilonie jest STS i Tipsport (nad Sts) a w drugim pawilonie oddalonym o jakies 50-100 metrów Fortuna i Millenium
 
Do góry Bottom