>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandiia 2009/2010

Status
Zamknięty.
N 0

niedzielny

Użytkownik
6.08.2009
Spotkanie:AC Oulu - Talenttiklubi-04 HJK
TYP:1
kurs:1,50
bwin

Spotkanie finlandzkiej YKKONEN pomiędzy gospodarzami dzisiejszego spotkania
drużyna AC Oulu a gośćmi Talenttiklubi-04 HJK.
Ac Oulu to drugi zespół ligi,traci do lidera tabeli 5 pkt,niemoże pozwolić sobie na porażkę
w tym meczu.Zespół Oulu przed własną publicznością gra bardzo dobze.
Bilans meczy n własnym stadionie to (7-1-1).W ostatnich meczach Oulu radzi sobie coraz lepiej.
Najpierw wygrana na własnym stadionie 5:1 z FC Kiisto Vaasa i tydzień póżniej z FC KooteePee.
Dzisiejszy rywal nie jest zbyt wymagający.Zespół ten stracił formę.W czerwcowych i lipcowych
potyczkach radził sobie bardzo dobrze pokonując dzisiejszych gospodarzy aż 5:1!.
Goście od 4 lipca nie wygrali meczu!.W meczach wyjazdowych goście radzą sobie
przeciętnie,powiedziałbym nawet poniżj przeciętnie.3 zwycięstwa,2 remisy i 4 porażki.
Bilans bramkowy na wyjeździe 15:21,ogólny 35:34.
Bilns gospodarzy u siebie :23:4!,ogólny 37:18.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
FC Honka - Turku PS ----&gt; 1 @@ 1,90 Bwin ✅ ✅ ✅
Z Zimowego snu budzi się liga Finlandii jednak zaczynają od pucharu w którym Honka zmierzy się z Turku. Turku niestety nie wzmocniło się zbytnio przed tym okres a bardziej osłąbiło kilku graczy opuściło zespół , Honka nie dokonała żadnych roszad. W Finlandii mocno stawiają wszyscy na właśnie puchar ligi dlatego to będzie bardziej typowanie na &#39;&#39;ślepo&#39;&#39; ponieważ nie wiadomo w jakiej formie drużyny są typuje zwycięstwo Honki po kursie 1,90 jednak typ oceniam 2/10
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj kolejne 3 spotkania pucharu Finlandii zapraszam do typowania :
HJK Helsinki v IFK Marienhamn
1- 1,72 X - 3,60 2- 4,75
JJK v VPS Vaasa 1 - 1,83 X - 3,60 2-4,20
FF Jaro v FC Haka 1- 3,40 X- 3,40 2 -2,10

bet365
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
HJK Helsinki v IFK Marienhamn
HJK nie dokonało w przerwie żadnych wzmocnień, Są zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i całego pucharu, W tym spotkaniu mają poważny atut do wygranej. Własne boisko na którym każdej drużynie gra się źle. Helsinki to najcięższy teren w całej Finlandii. Dodatkowo Helsinki nie przegrał z Marienhamn od 6 lat. Na ostatnie 4 spotkania które HJK rozgrywało na własnym terenie z IFK 3 razy wygrywali gospodarze i raz padł remis.

Moje propozycje :

Win HJK @@ 1,72 Bet365
Over 2,5 @@ 2,10 Bet365
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Oulu- Tampere United

Typ: 1X

Kurs: 1,46

Buk: Unibet

Inauguracyjna kolejka ekstraklasy finskiej. Oulu to tegoroczny beniaminek. Do I ligi awansowal z pierwszego miejsca, z 13 meczy domowych przegrywajac zaledwie jedno. Tak wiec wlasny stadion to niewatpliwa sila zespolu Oulu. Zreszta w przedsezonowych spotkaniach, rozgrywanych w ramach Pucharu Ligi beniaminek spisywal sie bardzo dobrze. U siebie pokonal solidne Jaro 3-2, mocna Hake 2-0 oraz zremisowal z wicemistrzem z poprzedniego sezonu Honka 1-1.

Tampere natomiast to typowy ligowy przecietniak. W poprzednim sezonie zajal 7. miejsce. Z 13 spotkan wyjazdowych wygral tylko 3. W lutowych i marcowych meczach Pucharu Ligi z 6 spotkan przegral 4.
 
luter 5

luter

Użytkownik
AIFK-Salpa Salo
Typ:AIFK
kurs:2,20
bukmacher: DOXXbet

Analiza:
Juz dzis o godzinie 17:30 rozpocznie w 3 lidze Finlandzkiej rozpocznie sie spotkanie pomiedzy AIFK a Salpa Salo.Spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz gospodarze zajmuja 2 miejsce w lidze z bilansem 2 zwyciestw bez porazek i remisow natomiast goscie sa na przedostatnim miejscu po jednej przegranej 0-2 u siebie z druzyna Lopa.Jest to co prawda poczatek ligi i nie dokonca wiadomo kto jest w jakiej formie lecz wydaje mi sie ze jedno mozna szybko wywnioskowac otoz gospodarze dzisiejszego spotkania w dwoch meczach strzelili 5 bramek i nie stracili ani jednej grajac z druzynami ktore maja na swoim koncie juz jakies punkty wiec wydaje mi sie ze ten pojedynek powinien bedzie dla gospodarzy jeszcze latwiejszy.Co ciekawe druzyny graly ze soba w przedostatniej kolejce poprzedniego sezonu i to gospodarze czyli AIFK triumfowali dosc wysoko.Zreszta wynik mowi sam za siebie

AIFK-Salpa Salo 3:1
Mysle ze i dzis gospodarze nie powinni miec problemu z pokonaniem gosci wiec jak dla mnie taki kurs to spory prezent od DOXXbet .Dlatego w tym spotkaniu stawiam zdecydowanie na ekipe gospodarzy po naprawde niezly kursie w stosunku do prawdopodobienstwa​
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Haka- Oulu
typ X2/1X
kurs 2,03
Gamebookers
ANALIZA:
Przed nami spotkanie 6 kolejki finlandzkiej ligi w Pilce noznej. Naprzeciwko siebie stana- Haka Valkeakoski oraz Ac Oulu. Gospodarze jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie 8 pkt i legitymuja sie bilansem spotkan na wlasnym terenie 1-1-0. Przed paroma dniami doznali pierwszej porazki w tym sezonie ulegajac na wyjezdzie Tampere 2-1. Ich dzisiejsi rywale maja tych pkt o 3 mniej. Okupuja aktualnie 10 lokate a jesli chodzi o bilans spotkan wyjazdowych to wynosi on 0-1-1.Dzis nie przewiduje ich pierwszego zwyciestwa na wyjezdzie. W ostatnich dwoch spotkaniach nie udalo im sie strzelic nawet bramki. Oba zespoly graly ze soba w 2007 roku, wowczas lepsza okazala sie Haka zwyciezajac 2-0. Dzis stawiam na remis lub prowadzenie gosci do przerwy a nastepnie remis koncowy lub wygrana gospodarzy-mysle ze nie bedzie 2 porazki z rzedu Haki.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Løv-Ham - Moss 1,85 - Bet-at-home ✅ 3:0
Wielkie osłabienia Moss, drużyna gości na mecz przyjedzie 15-osobowym składem z trzecim bramkarzem na czele, który zagra już od 1 minuty.
EDIT: Wynik
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Zdecydowanie niezły typ, 86 minuta i Lov-Ham prowadzi 2-0, ale to raczej norweska Adeccoligaen niż liga fińska ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: FC Lahti - Jjk Jyvaskyla
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Ladbrokes
⚽ Analiza ⚽
Finnish 1st Veikkausliiga 2010 gra we wtorek i postanowiłem wybrać jedno ze spotkań. Gospodarze Fc Lahti zajmują 12 pozycje (3 od końca), natomiast przyjezdni Jjk są wyżej na miejscu 7. Obydwie ekipy różnią się od siebie zdecydowanie. Gospodarze u siebie w trzech spotkaniach 3 porażki! Goście jedyne zwycięstwa jakie odnoszą w tym sezonie to mecze na wyjazdach. Pod względem meczy na obcych boiskach drużyna JjK prezentuje się najlepiej z całej ligi. Dlatego też upatruję w tym meczu ich zwycięstwa. Jjk Jyvaskyla po wygranej w tym meczu może awansować nawet na 3 pozycje. To spora szansa dla nich i zapewne dołożą wszelkich starań aby to uczynić. FC Lahti zgromadzili tylko 5 pkt. w 6 spotkaniach to niezwykle słaby wynik, nie wierzę w jakieś niewiarygodne przebudzenie gospodarzy. W drużynie Lahti liczne absencje nie zagrają: Toni Huuhki, Janne Moilanena Heikki Haara, Janne Tormasena, Mohameda Fofana. To tym bardziej sprzyja korzystemu wynikowi dla Jjk Jyvaskyla. Dla mniej odważnych polecam X2 po wysokim kursie 1.60. Początek miesiąca więc ja ide na całość i biore 3.30.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
HJK Helsinki - FF Jaro 1 @@ 1,50 ✅ ✅

HJK znakomicie weszło w sezon znakomicie lokuje się na pierwszym miejscu w tabeli ma po tyle samo punktów co Honka jednak jeden mecz rozegrany mniej. Jeżeli dzisiaj odniosą zwycięstwo mają znów 3pkt. przewagi. Jednak HJK woli zdecydowanie wyjazdy tam zdobyła 9pkt. u siebie zaledwie 5pkt. czas najwyższy poprawić skuteczność na własnym boisko przyjeżdża do nich drużyna Jaro lokująca się na 9 miejscu z zaledwie 9pkt. Jaro na wyjazdach zdobyło 4pkt. Dzisiaj jednak przystąpi do tego spotkania bez Vellamo,Kronholm,Backman i prawdopodobnie Mannstrom. W HJK sytuacja wygląda trochę lepiej nie zagrają Kärkkäinen, Lindstrom, Pelvas. Na pewno w spotkaniu wystąpi najlepszy strzelec zespołu Makela. Zdecydowanie typuję poprawienie celowników drużyny z HJK.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie : Lahti - Oulu
Typ : 2
Kurs : 3.84
Buk : Pinnacle Sports

Mecz 9 kolejki ligi Fińskiej między 13 w tabeli Lahti, a 8 Oulu będzie należał do ciekawego pojedynku. Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości, która do tej pory zdobyła 11 pkt. a ich bilans to 3-2-3. ostatnie mecze z udziałem Oulu to wygrane nad Honka (2-0) i Inter Turku (2-0). Natomiast goście nie prezentują tak dobrej formy do tej pory zdobyli 7 pkt. a ich bilans to 1-4-3. Tak więc stawiam na zwycięstwo gości 2-1.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Kaapo-Someron Voima
Typ:powyzej 2 bramki do przerwy
kurs:4,10
bukmacher:bet365
Analiza:

Juz dzis o godzinie 18:00 w 3 lidze finlandzkiej rozpocznie sie spotkanie pomiedzy druzynami Kaapo a Someron Voima.Spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz obydwie druzynay zajmuja nizsze miejsca w tabeli ale sa ekipami dosc overowymi.Gospodarze w tabeli ligowej sa na 13 przedostatniej lokacie z dorobkiem ledwie 4 punktow o roznicy bramke -5.Goscia sa troche wyzej bo na 10 miejscu z dorobkiem 8 punktow i roznicy bramek rowniej zero jednak maja rozegrane o jedno spotkanie wiecej niz ekipa Kaapo.Mimo tego ze druzynay sa dosc nisko w tabeli jedna statystyka rzuca sie odrazu w oczy,a mianowicie srednia straconych/strzelonych bramek na mecz.Gospodarze maja srednia 2,83 bramek straconych/strzelonych na mecz natomiast goscie sa jednym z najbardziej overowych zespolow w lidze ze srednia 3,71.W meczach bezposrednich pomiedzy tymi druzynami bywalo jednak dosc roznie a rozpietosc wynikow byla dosc spora.Statystyka ponizej
Kaapo-Someron Voima 0:1
Someron Voima-Kaapo 0:8
Kaapo-Someron Voima 4:2
Someron Voima-Kaapo 0:2
Someron Voima-Kaapo 3:0
Jak widac w meczach bezposrednich byly spore overy ale takze niskie under jednak patrzac na postawe obu druzyn w tym sezonie raczej nie zobaczymy undera a bradziej prawdopodobny jest wysoki over.Mysle ze pilkarze obu druzyn pokaza dobra gre strzela sporo bramek zwlaszcza ze ekipa gosci to typowa druzyna stawiajaca na ataka o czym moze swidczyc fakt ze w ostatnich 4 spotkaniach zanotowali 4 over 3,5 w tym 2 over 2,5 do przerwy.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na over 2 bramki do przerwy spotkania z opcja zwrotu w przypadku tylko dwoch bramek​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
AC Oulu vs. Turku PS



Więc zaczynamy , dzisiaj o godz. 17 .00 Finlandia . Gospodarze na swoim boisku grają ładnie 2-1-1 ( 7-5) ( mecze u siebie ) , jak na 9 kolejek rozegranych to według mnie nie najgorzej . AC Oulu powinno przystąpić mocno zmobilizowani do tego pojedynku ponieważ ( według mojej oceny ) będę chcieli wygrać za wszelką cenę to spotkanie ! Przede wszystkim gospodarze będą wypoczęci i myślę że zagrają na max możliwości , oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie muszą pokonać tylko rywala a nie powinno to być aż tak trudne ponieważ goście mają już w nogach 2 wcześniejsze mecze ( grali co 3 dni ) w tym pucharowe spotkanie . Gospodarze strzelają średnio 1.8 gola na mecz i ten czynnik będę obstawiał dzisiaj ! Dodatkową motywacją powinno być wygrane ostatnie spotaknie na wyjeżdzie (3:0) . Goście spisują się średnio 1-3-1 ( 6-5) ( mecze wyjazdowe) oczywiście też potrafią strzelać ok. 2 goli na mecz , ale myślę że dzisiaj tak nie będzie ( mecze co 3 dni ) chociaż spotkanie rozegrane pomiędzy tymi drużynami wygrali Goście ( 3:1 ) to dzisiaj nie spodziewam się tu takiego wyniku . Trzeba pamiętać , że to Goście w popszednim sezonie zakończyli ligę na 3 miejscu i pewnie będzie podobnie w tym sezonie , ale na tą chwilę myślę że goście bardziej skupili się na Pucharowych meczach . oczywiście spodziewam się zaciętego bóju i wygrana AC Oulu przewagą 1 lub 2 goli .





Moja propozycja typu to : AC Oulu ⛔
Propozycja dla odważnych : AC Oulu (-1 )⛔
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Sobota 19/06/10 15:00(CET)
Mecz: MuSa - EIF
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia - Kakkonen, Lohko B
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: 2
Kurs:
2.40
Bet365

W sezonie ogórkowym atak na Skandynawię. Chociaż obie drużyny są blisko siebie, to jednak ekipę przyjezdnych uważam za team lepszy i tutaj poszukam ich wygranej. MuSa w tabeli dwa miejsca wyżej od EIF, ale grali więcej spotkań ze słabszymi rywalami, z którymi też potrafili wysoko przegrać(2:6 z Honką II czy 1:3 z BK-46). W domu w 4 spotkaniach wygrali trzy razy, ale przeciwnicy do mocnych nie należeli. EIF tak naprawdę zaliczył jedną wpadkę z ekipą z dołu(0:1 z Kaapo), ale ta drużyna w ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze, stąd tak bardzo na to nie patrze. Na wyjeździe potrafili wygrać, z drużynami z czołówki powalczyli i co najważniejsze strzelali i zdobywali punkty(2:1 z LoPA czy 2:3 z IIves). MuSa do ostatniego meczu miała bilans bramkowy 2:8 z ostatnich 4 gier, stąd też widać, że nie są w dobrej dyspozycji. Te wygrane u siebie były, ale nieznaczne. EIF w ostatnich czterech z pięciu spotkań zawsze strzelał co najmniej dwie bramki.Kursy wyrównane, ale jak dla mnie z korzyścią na przyjezdnych.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
FC Inter Turku vs. HJK Helsinki



W Finlandii w niedzielne popołudnie też zanosi się na ciekawy pojedynek ! Goście lider tabeli z dorobkiem ( 6-2-1) i gole 18:6 podejmuje FC Inter Turku z dorobkiem ( 3-2-4 ) i gole ( 10-12 ) . 15 ostatnich spotkań pomiędzy nimi to 1 zwycięstwo gospodarzy , 5 remisów , 9 zwycięst gości . Trzy ostatnie pojedynki zakończyły się remisem ( 1 : 1 ) , więc czas na przełamanie ! Gościom wystarczy remis aby utrzymać pozycję lidera , ale myślę że tak nie będzie i goście wygrają ten pojedynek i oststecznie potwierdzą swoją nie przypadkową pozycję w tabeli . Ostatni mecz gospodarze wygrali u siebie i według mojej oceny to wygrali przez przypadek . Na ostatnie 6 meczy tylko 1 mecz wygrany ! Przełamanie ? nie sądzę bo wygrana padła ale tylko 1:0 z Vaasa PS , a jak wiemy Vaasa zajuje 8 pozycję w tabeli i wyjazdy nie zabardzo im wychodzą ( 1-2-2 ) i gole ( 6-5 ) . Goście na wyjazdach posiadają bilans ( 3-1-0 ) i gole ( 11-4 ) . Ostatnie 6 spotkań gości to 2 przegrane i 4 zwycięstwa . Jako ciekawostkę dodam że w ostatnich 6 spotkaniach goście strzelili 16 goli ! tego samego nie można powiedzieć o gospotarzach ! zaledwie 3 bramki w 6 meczach na własnym podwórku !!! Więc podsumowując to spotkanie typuję przełamanie i zwycięstwo gości w tym spotkaniu .



Moja propozycja to : Helsinki ⛔
Typ dla odważnych to : HJK Helsinki (-1)⛔




Vaasan Palloseura - FC Lahti​



W poniedziałek o godz. 17 .00 zapraszam na kolejne spotkanie . Może tym razem zaczniemy od gości. Mianowicie ostatnia drużyna w tabeli z marym wynikiem 1-4-4 ( 5:11 ) , oczywiście nie wróżę nic dobrego takiej drużynie ale co ważniejsze na wyjazdowych spotkaniach jeszcze nie przegrali żadnego meczu ! Ich bilans to 1-3-0 ( 4:2 ) . W bezpośrednich spotkaniach lepiej wypadają goście aż 8 zwycięstw , 1 remis , 4 wygrane gospodarzy . Goście strzelają średnio 1 gola w meczu co też daje jakieś tam szanse i w tym spotaniu . Na 13 bezpośrednich pojedynków aż 9 zakończyło się UNDER 2.5 . I właśnie tutaj będę upatrywał swojej szansy . Wracając do gospodarzy tego spotkania to też nie wyglądają zbyt rewelacyjnie , ich bilans to 2-0-2 ( 4:5 ) i oczywiście 8 lokata w tabeli . Gospodarze też strzelają średnio 1 bramkę w meczu . Posiadają 3 ostatnie wygrane mecze u siebie co stawia ich w trochę lepszym świetle . Jak dla mnie mecz typowo ungerowy . Liczę na to że goście zamurują znowu swoją bramkę i nie powinno być tu żadnej niespodzianki w postaci overa.



Moja propozycja typu : Under 2.5✅
Propozycja dla odważnych : X✅
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
FC Lahti - FC Honka

Jutro o godzinie 18.00 zostanie rozegrane spotkanie 11 kolejki Veikkausliigi pomiędzy FC Lahti a Honką. Gospodarze grają bradzo źle, a nawet tragicznie, co za tym idzie zajmują ostatnią pozycję w lidze. Na 10 rozegranych dotychczas meczy udało się im zgromadzić tylko 8 punktów, z czego aż 7 na wyjazdach. Bilans bramkowy &quot;u siebie&quot; 1:9! Ostatnie mecze na własnym obiekcie to: porażka z Oulu 3:0, remis z Jyväskylä 0:0 i porażka z MyPa Myllykoski 2:0 - czyli drużyny słabsze od ich jutrzejszego rywala. FC Honka zajmuje 2 miejsce w lidze z dorobkiem 17 punktów. Na wyjazdach radzą sobie w miare dobrze. Ostatnio wygrali z Kuopio 2:0, z beznadziejną na własnym stadionie Jyväskylą 1:0 i przegrali 2:0 z Oulu, bilans bramkowy 3:3. Myślę że to spotkanie skromnie wygrają przyjezdni, ale raczej nie zobaczymy wielu bramek, gdyż obie drużyny są bardzo under&#39;owe.

Moje propozycje :
FC Lahti - FC Honka 2 | 1,85 Bet-at-home
FC Lahti - FC Honka (1:0) X | 3,40 Bet-at-home
FC Lahti - FC Honka under 2,5 | 1,72 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom