>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Finlandia - SM Liiga/Mestis - 2013/2014

Status
Zamknięty.
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Karpat - Espoo
KRAJ/LIGA: Finlandia / Liiga
TYP: X reg
KURS: 5,16
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 1/10
ANALIZA:
Chodź do końca sezonu zasadniczego jeszcze sporo meczy zostało to widać że ekipy już myślą o Play Off i zaczynają &quot;grać&quot; bynajmniej nie dla zabawy ???? Ekipa gości jest tutaj bardzo dobrym przykładem gdyż na początku sezonu nie bardzo im to wychodziło ale w ostatnim czasie :O widać że obudzili się i systematycznie zdobywają pkt ???? Dziś o komplet pkt będzie zdecydowanie trudniej gdyż zagrają z liderem. Dlatego też spodziewam się zaciętego spotkania gdyż obie ekipy obecnie są na &quot;fali&quot; to dziś spodziewam się po 3 tercjach wyniku remisowego http://www.livesports.pl/mecz/ldTVERpo/#h2h;overall
Powodzenia ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kärpät Oulu - Espoo Blues
Nie mogę się zgodzić z kolegą wyżej. Espoo w gazie... nie, moim zdaniem ograli tych, których mieli szansę pokonać. Zaliczyli nie dawno małą serię 5 zwycięstw ale nie ograli nikogo z czołówki. Ok, było 3:0 z IFK ale ten wynik jest nieco mylący, mecz był wyrównany i równie dobrze mógł się skończyć wtedy remisem, nie wytrzymał w drugiej tercji Mika Partanen, ale dość powiedzieć że w drugiej tercji gospodarze zostali zduszeni i oddali ledwie 1! celny strzał który wybronił Ville Husso, później 2 bramki do pustej i mamy 3:0. Ostatnio znowu 3 win z rzędu ale nie robi to na mnie wrażenia bo te wszystkie ekipy prezentują podobny poziom i Blues wykorzystało swoją szansę. Dużo lepiej prezentuje się Karpat - seria 17 kolejnych zwycięstw musi robić wrażenie, w tym ograne 2 razy Espoo 2:1 i 5:0. Ostatnie wyniki może szału nie robią mecze na styku ale dalej pewny komplet punktów. Jedyne osłabienie jakie widzę na dziś to Valtteri Virkkunen w ekipie przyjezdnych no ale on to w tym sezonie nie pograł. Jakby nie patrzeć tak w każdej formacji lepiej wyglądają gospodarze - Jussi Rynnäs świetne GAA 1.88 a na przeciw Lars Volden z GAA na poziomie 2.85, do tego będzie to starcie najlepszej defensywy z niemal najgorszą ofensywą. Nie ma sensu wymieniać wszystkich zawodników, ale Karpat ma mocną siłę ognia w tym sezonie - etatowi reprezentanci Suomi Mika Pyörälä, Juhamatti Aaltonen, Czech Ivan Huml czy lubiący uderzyć Lasse Kukkonen. Espoo ciągnie na młodych i raczej nie doświadczonych zawodnikach co w starciu z starymi wyjadaczami no raczej może przynieść słaby efekt. Nie chce mi się kombinować z handi bo biorę mecz do dubla więc kurs jaki oferują buki w granicach 1,50 mi odpowiada.
Kärpät Oulu 1,50 ✅ 2:0
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Tappara - Lukko

Obok takie kursu nie można przejść obojętnie ! Tappara to obecnie druga drużyna rozgrywek, która w dalszym ciągu aspiruje do zajęcia pierwszego miejsca w sezonie zasadniczym. Ostatnie 4 wygrane, co prawda rozgrywane były z teoretycznie łatwymi przeciwnikami a wyniki nie powalały to w statystykach drużyna dziesiejszych gospodarzy zachwiciła. Goście - Lukko to ligowy średniak, który w tym sezonie gra w przysłowiową kratke. Gospodarze nie powinni mieć problemu w odniesieniu koleljnego zwycięstwa, mocno w tym pomoże publicznośc, która średnio na meczach Tappary wynosi około 15.000 !

Typ: Tappara @ 1,787 Pinnacle ✅
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Finlandia
Spotkanie: Pelicans - IFK Helsinki
Typ: 1
Kurs: 3.40 ⛔
Buk: bet365
27.12.2013 17:30
Analiza:
A na dzis odważny typ z fińskiej lidze hokejowej.Sądzę że jest warty zaryzykowania gdyż to co wyrabiają gospodarze to przechodzi ludzkie pojęcie.Ile można grać meczy i nie mieć zwycięstwa.Jak już w końcu wygrać to moim zdaniem z przytupem.Stawiam na to dziś.Są na miejscu jedenastym a grają z piątym zespołem.Mają tylko o pięc spotkań mniej wygranych ale te ich ostatnia gra to pasmo porażek.Dzięśieć spotkań bez wygrania spotkania to jakieś już fatum.Mam nadzieję że po świetach nabrali motywacji i dziś na własnej tafli pokażą że należy się z nimi liczyć a nie są chłopcami do rozdawania punktów.Goście ostatnie dwa spotkania tez bez rewelacji.porażki ale wcześńiej seria ośmiu wygranych z rzędu.Tez przyszła w końcu kryska na matyska.Liczę że i w tym meczu dla jednych skończy się fatalna seria a dla drugich taka mała czarna seria się utrzyma.Kurs jest wysoki ale myślę że warty zaryzykowania z handicapem.Są w stanie tego dokonać i przełamać się!!!
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Lukko - Espoo
Lukko -1 handicap
2.75

Unibet
Wchodzę dzisiaj grubiej w gospodarzy, którzy ostatnio są w wyśmienitej formie, przegrali tylko z czołówką i to nie byle kim bo Karpat i Tappara gdzie oba zespoły są faworytami do zdobycia mistrzostwa, a drużyna Lukko grała z nimi na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że gospodarze nie przegrali na własnym lodowisku od 2 lat z drużyną Espoo. Espoo ostatnio też forma całkiem dobra, jednak grali z outsiderami ligi, do niedawna mieli serię 8 meczy przegranych z rzędu na wyjeździe ! Lukko na pewno będzie chciał uciec Espoo o kilka punktów a i przy porażce Jyp wskoczyć na miejscu które gwarantuje granie w Play-Offach od razu w ćwierćfinałach, więc dzisiaj dadzą z siebie 200%. Polecam !
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Finlandia, SM Liga
Spotkanie: Karpat Oulu - Lukko Rauma
Typ: Karpat
Kurs: 1,53
bwin
Po dłuższej przerwie z powodu braku czasu ponownie przystępuje do pisania analiz. Na pierwszą wybrałem pojedynek z fińskiej ligi hokejowej pomiedzy liderem Karpat Oulu a Lukko Rauma. Jak juz wspomniałem zespół z miasta nad Zatoką Botnicka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Nad drugą Tapparą ma juz dziewięć punktów przewagi. Na swojej tafli grają rewelacyjnie z dziewiętnastu rozegranych spotkań przegrali zaledwie trzykrotnie w tym raz po karnych. Ostatnie ich sześć spotkań to same domowe zwycięstwa. Ich dzisiejszy rywal z Raumy zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli ligowej i walczy jeszcze o playoffy. Ostatnio nie sa w dobre formie przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe z zajmującym dziesiąte miejsce Pelicans oraz z przedostatnim Assat. Na wyjazdach grają wręcz katastrofalnie tylko sześć zwycięstw. Moim zdaniem dzisiaj faworyt powinien sobie bez problemu poradzić. Warto może nawet zaryzykować i postawić w tym spotkaniu handicap. Ostatnie trzy spotkania tych drużyn to zwycięstwa Karpat Oulu 3-1, 7-4, 4-1.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Jokerit - Espoo Blues
Typ: Steve Moses strzeli bramkę
Kurs: 3,10
Bukmacher: Efortuna


Doczekałem się tego momentu. Jak +/- 2 miesięce temu Amerykanin wypadał z powodu kontuzji obiecałem sobie, że gdy powróci spróbuję pograć jego bramkę. Na moje szczęście przegapiłem ten moment. Moses wystąpił już w trzech spotkaniach od początku roku, w których nie udało mu się strzelić. Ale z formą nie jest źle, bo dwukrotnie asystował. Amerykanin to w mojej opinii najbardziej wartościowy zawodnik stołecznej drużyny. To między innymi przez jego nieobecność Jokerit notuje tak słaby sezon w porównaniu do poprzedniego. Dlaczego ma strzelić? Bo to bardzo bramkostrzelny zawodnik, a jak wspomniałem ma 3 mecze z rzędu bez gola. Przed kontuzją jego statystyki wyglądały tak: 7 meczów - 6 bramek i 2 asysty, w zeszłym sezonie tak: 39 meczów: 23 bramki i 16 asyst. Dzisiaj mocno liczę na bramkę tego zawodnika. Kurs jest w mojej opinii bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: TPS Turku - Jokerit
Typ: over 4,5 ✅
Kurs: 1,72
Bukmacher: WilliamHill
Wynik: 1-7​

Widziałem obie ekipy w ich ostatnich spotkaniach. Turku zagrało naprawdę niezły mecz z Espoo Blues, ale pechowo przegrali 4:2 (swoją drogą polecam przyczaić się przeciwko Espoo w następnym meczu). Mieli inicjatywę, głupio stracili 2 bramki w 2 tercji i musieli gonić wynik. Jednak abstrahując od wyniku gra wyglądała naprawdę dobrze i pomyślałem &quot;warto w nich zainwestować w następnym meczu&quot;. No ale zobaczyłem z kim grają no i jednak nie zdecyduję się na taki krok. Przeciwnikiem TPS będzie Jokerit Helsinki. To bardzo dobra drużyna, która wydaje się budzić z letargu, bo bez wątpienia 7 miejsce to nie jest lokata na ich potencjał. W ostatnim meczu z KalPa pokazali dobry hokej, zwyciężyli pewnie 5-1, choć nie było to jakieś porywające spotkanie, ale pokazali strzeleckie umiejętności i pełną kontrolę nad spotkaniem. Ale to było u siebie, na wyjazdach spisują się wyraźnie słabiej. Niemniej jednak swoje powinni strzelić, nie mówię tu o wygranej, bo jak wspomniałem - Turku zaprezentowało się naprawdę bardzo dobrze w meczu z Espoo. Liczę na co najmniej 5 bramek, ta linia jest spokojnie do pokrycia.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Pelicans Lahti - Espoo Blues
Typ: 1 (włącznie z dogrywką i karnymi) ✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Wynik: 5-1​

Kujemy żelazo póki gorące, moim zdaniem kurs jeszcze spadnie. W poprzedniej analizie zapowiedziałem już tym przeciwko drużynie Blues. Zagrali oni bardzo słabe spotkanie na swojej tafli z TPS Turku. Wygrali bardzo szczęśliwie, choć wynik 4-2 może sugerować coś innego. To goście dominowali w tym meczu. Myślałem, że to ich dobra forma, a tu nagle w następnej kolejce Turku przegrywa... 1-7 u siebie z Jokerit! I ta drużyna sprawiła ogromne problemy drużynie z Espoo. W tej sytuacji drużyna Pelicans w mojej opinii dostanie jutro bardzo łatwy orzech do zgryzienia. Gospodarze tego pojedynku mają serie 3 porażek z rzędu i o ile porażka z Ilves nie jest powodem do dumy, o tyle przegrane z Karpatem i Tapparą są jak najbardziej do usprawiedliwienia, ponieważ to zdecydowanie dwie najlepsze drużyny sezonu regularnego. Teraz trafia im się przeciwnik na tym samym poziomie i który wydaje się być w słabszej dyspozycji. Jeśli gospodarze z Lahti myślą o play-offach muszą takie spotkania na własnej tafli wygrywać. Ja to pobieram i jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,4K

promark

Użytkownik
Saipa- Lukko
Saipa -1handicap 60&#39;
2.55
Unibet
Witam. Na dzisiaj o godzinie 17:30 proponuję typ na gospodarzy, którzy plasują się z dorobkiem 80 pkt na 3 miejscu. Ich dzisiejsi przeciwnicy mają 71 punktów i zajmują 7 miejsce. Saipa to drużyna która u siebie gra bardzo dobrze, zaliczają pojedyncze wpadki z czołowymi drużynami (na 23 mecze tylko 5 porażek), a dzisiejsze zwycięstwo przybliży ich do zostania w strefie Play-Offów. Drużyna Lukko musi walczyć o miejsce w Play-Offach brakuje im tylko 1 pkt ale to drużyna, która nie ma co ukrywać na wyjazdach gra bardzo przeciętnie (16 porażek na 23 mecze) a te 8 zwycięstw zanotowali po prostu ze słabymi drużynami. U gospodarzy brak jakichkolwiek poważniejszych osłabień, motywację mają na pewno żeby być w TOP 3 sezonu regularnego i jak najszybciej będą chcieli zapewnić sobie miejsce w play-offach a do tego własna publiczność, forma i własny teren sporo im pomoże.
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Tutaj na pewno, zresztą jak wszędzie dużo będzie odgrywała motywacja. A ta jest na pewno trochę większa u gości którzy mają tylko 1 pkt straty. Saipa z kolei ma 9 punktów przewagi i na pewno nie będzie tak zmobilizowana jak Lukko. Jedyne co trochę martwi to H2H na korzyść gospodarzy. Jednak wobec tych kursów które proponują bukmacherzy value widzę w kursie na Lukko. Zagram bezpieczniej DNB 2 po kursie @2,46 w Marathonie. ✅
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Tutaj na pewno, zresztą jak wszędzie dużo będzie odgrywała motywacja. A ta jest na pewno trochę większa u gości którzy mają tylko 1 pkt straty. Saipa z kolei ma 9 punktów przewagi i na pewno nie będzie tak zmobilizowana jak Lukko. Jedyne co trochę martwi to H2H na korzyść gospodarzy. Jednak wobec tych kursów które proponują bukmacherzy value widzę w kursie na Lukko. Zagram bezpieczniej DNB 2 po kursie @2,46 w Marathonie.
Dzięki za komentarz. Ja się nie zgodzę z tym co mówisz. 9 pkt to nie dużo w hokeju wystarczy 2-3 wpadki i robi się nieciekawie, do tego Saipa na wyjazdach gra przeciętnie i u siebie punkty muszą zdobywać ... Lukko nie ma co ukrywać, że na wyjazdach gra słabo a motywacja jest po obu stronach, H2H na korzyść gospodarzy do tego własne lodowisko i publiczność, dla mnie Bet na gospodarzy to praktycznie peffka, ja gram z handicapem bo kurs ciekawszy a i szanse są spore że wejdzie
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Tappara - Hameenlinna
Typ: over 4,5 ⛔
Kurs: 1,86
Bukmacher: Unibet
Wynik: 2-0​

Dzisiaj bardzo udane podejście w Szwecji, a teraz wydaje mi się, że znalazłem perełkę na jutro. Na taki kurs pewnie wpływ mają ostatnie mecze jutrzejszych gości, kiedy nie potrafili 3 mecze z rzędu pokryć tej linii. Ale to ekipa, która potrafi grać w hokeja i walczy o fazę play-off. Może są silniejsi u siebie, ale co do stracenia mają w jutrzejszym pojedynku? Jedyna obawa to to, że będą chcieli się oszczędzić na mecz, który będą grali dzień później z bezpośrednim rywalem o play-offy, mianowicie Pelicans Lahti, którzy zajmują miejsce 10 z punktową przewagą nad Hameenlinną. To może być problem w kontekście overa, ale nie zapominajmy, że po drugiej stronie mamy wicelidera sezonu zasadniczego, ekipę która wyśmienicie czuje się na swojej tafli. Jak Hameenlinna odpuści, to oni sami załatwią sprawę gromiąc swojego przeciwnika. Odpoczywali pięć dni, więc świeżymi siłami mogą dużo zwojować. Hameenlinna grała wczoraj, ale w ich położeniu tu już nie ma co kalkulować, tylko trzeba grać, zdobywać bramki, zdobywać punkty. Tappara ma jeszcze czas, by powalczyć o mistrzostwo sezonu regularnego, więc o brak motywacji z ich strony nie ma co się bać. Jeśli obie ekipy staną na wysokości zadania over jest bardzo prawdopodobny i po tym kursie wypada spróbować. H2H wskazuje na bramki, bądźmy dobrej myśli.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Hameenlinna - Pelicans Lahti
Typ: over 4,5 ✅
Kurs: 2,00
Bukmacher: ComeOn
Wynik: 3-4​

Jednak Hameenlinna odpuściła starcie w jaskini lwa, który nosi nazwę Tappara. Porażka 0-2 i widoczne oszczędzanie się na starcie, w którym mają dużo większe szanse, mianowicie z Pelicans Lahti. O takiej możliwości pisałem we wczorajszej analizie i niestety tak się stało. Sezon powoli chyli się ku końcowi, a miejsca w fazie play-off są sprawą otwartą. Pelikany widziałem w ostatnim ich meczu, kiedy to rozbili u siebie Espoo Blues 5-1. Dobry, szybki, skuteczny hokej. Same pozytywy można wygłosić na temat drużyny z Lahti po tym meczu. Widać dużą motywację i nie inaczej będzie jutro. W końcu jest szansa odskoczyć bezpośredniemu sąsiadowi w tabeli na 4 punkty. Jak powtórzą to co w ostatnim meczu szanse na to są duże. Do tego mieli 3 dni odpoczynku, więc o bramki z ich strony byłbym spokojny. Gospodarze odpuścili mecz z Tapparą, więc rzucą wszystko co mają na lód w jutrzejszym meczu. U siebie potrafią zaskoczyć nawet najlepszych, więc i Pelikany nie mogą być spokojne. Dla mnie bardzo prawdopodobny over, obie ekipy mają motywację i powinniśmy ujrzeć ciekawe spotkanie na Patria-areena. Kurs również zachęca do pobrania tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie
Spotkanie:Assat-Espoo
1-3
Typ:2
Kurs:2.45
Bukmacher:Betclic
Analiza:


Pojedynek zajmujących dwunaste miejsce w tabeli gospodarzy,z zajmującym dziewiąte miejsce Espoo.Na tym etapie rozgrywek sytuacja obu drużyn jest z goła odmienna Assat z 54 punktami na koncie gra już właściwie o pietruszkę ,a Espoo z 72 punktami walczy o czołową szóstke ligi.Na ten moment goście tracą do szóstego w tabeli Jokeritu 6 punktów i nie mogą sobie dzisiaj pozwolic na inny wynik niż zwycięstwo w tym meczu.W tym sezonie do tej pory zespoły spotykały sie trzy razy 2 zwycięstwa Espoo u siebie 4-2,2-1 i porażka na wyjeżdzie 1-4.W ostatnich spotkaniach oba zespoły odniosły wyjazdowe zwycięstwa Assat z czerwoną latarnią ligi TPS Turku 3-2,a goście z 10 w tabeli IFK Helsinki aż 5-0.Myślę,że grający wczoraj gospodarze będą mniej wypoczęci i zmotywowani od gości i przegrają dzisiejsze spotkanie.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie-Finlandia
Spotkanie:TPS Turku-IFK Helsinki
4-1
Typ:2
Kurs:1.95
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:

Spotkanie zajmujących przedostatnie miejsce w tabeli zespołu gospodarzy z 50 punktami z zajmującymi 8 miejsce gośćmi,którzy maja na koncie 78 punktów.TPS Turku nie walczu juz o nic zaś Helsinki tracą 3 punkty do 6 w tabeli Jokerita,to miejsce gwarantuje bezpośredni start w ćwierćfinale play-offs.W ostatnich 5 kolejkach zespoły nie zachwycaja formę goście zdobyli 7 punktów przy 4 gospodarzy.Zespoły te spotkały się 6 dni temu na lodowisku w Helsinkach i gospodarze wygrali 5-3.Bilans pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie to 4 mecze i 4 zwycięstwa IFK Helsinki 5-3 i 4-0 u siebie,a na wyjeżdzie 3-1 i 4-1.Liczę na podtrzymanie zwycięskiej passy bardziej zmotywowanych IFK Helsinki w meczu z TPS Turku.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie,Finlandia Liiga
Godzina:16:00
Spotkanie:Jokerit-HJK Helsinki
Typ:1
Kurs:1.95
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Derby Helsinek spotkanie szóstego w tabeli Jokerita walczącego o awans do ćwierćfinałów play off,z zajmującym 10 miejsce w tabeli HJK Helsinki grającymi już tylko o przysłowiową pietruszke.Formą w ostatnich pięciu meczach jest porównywalna gospodarze dziewięć punktów przy sześciu gości,z tą różnicą ,że HJK przegrała ostatnie trzy mecze z rzędu w tym dwa ostatnie wyjazdy i to z zespołami z dołu tabeli TPS Turku 4-1 przedostatni zespół w tabeli i Assat trzecia drużyna od końca 3-0.Jokerit ten sam TPS dwie kolejki temu pokonał u siebie 5-2.Poza tym w tym sezonie te drużyny spotkały się już cztery razy w tych meczach Jokerit odniósł tzry zwycięstwa a HJK tylko jedno.Myślę,że gospodarze mający tylko trzy punkty przewagi nad siódmą drużyną w tabeli Espoo,nie wypuści dzisiaj zwycięstwa z rąk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom